Tatjana P.

Stāsts par manu redzi ir sekojošs… Mana redze sāka pasliktināties jau tad, kad es gāju skolā. Atceros tieši, kā 4.klasē pirmoreiz dzīvē man izrakstīja brilles. Kopš tā laika redze turpināja pasliktināties un nebija iespējams iztikt bez optiskās korekcijas. Drīz vien bez brillēm, es lietoju arī kontaktlēcas. Tajā pašā laikā, es sev apsolīju, ka līdzko būs iespēja, es noteikti veikšu lāzeroperāciju un tikšu vaļā no brillēm un kontaktlēcām, kuras man bija apnikušas.

Un lūk, pēc 10 gadiem, kopš es neesmu šķīrusies ne no brillēm, ne kontaktlēcām, pienāca šis brīdis – pateicoties manai draudzenei, es uzzināju, ka Dr. Solomatina klīnikā tiek veiktas redzes korekcijas operācijas, turklāt par neparasti zemām cenām. Sagaidījusi Ziemassvētku akciju, es pierakstījos uz konsultāciju. Atzīšos, ka noteiktajā dienā, kad gāju uz operāciju, es uztraucos, jo tomēr ne jau katru dienu notiek kaut kas tamlīdzīgs, taču viss izrādījās ne tik briesmīgi, kā man likās! Principā vienīgais, ko es redzēju operācijas procedūras brīdī, bija zaļa uguntiņa, t.i. nekādi naži, skalpeļi un biedējošas tehnikas. Plus ticiet, ka absolūti nav nekādu sāpju. Jau izejot no operāciju zāles apjautu, ka es taču redzu, vēl dūmakā, tomēr jau redzu…. Atnākot mājās es uzreiz aizmigu, bet kad pamodos, pirmoreiz pēc ilgiem laikiem, man vairāk nevajadzēja meklēt brilles!

Tagad es redzu. Visu redzu. Un Jums iesaku. Liels paldies klīnikas personālam un atsevišķi vēlos izteikt pateicību Dr. Gertnerei, kura profesionāli palīdzēja man atgūt zaudēto redzi!

Tas nav sāpīgi. Tas nav bailīgi. Tā ir laime!