Tehnoloģija Military. Radīts armijai – pieejams visiem.

Ir cilvēki, kas var brīvi izdarīt izvēli – valkāt brilles, lēcas, vai veikt redzes lāzerkorekciju. Taču ir cilvēki, kam izvēles nav un redzes lāzerkorekcija ir akūta nepieciešamība, jo no tā ir atkarīga viņu un citu cilvēku drošība, kā arī vienkārši spēja pildīt darba pienākumus. Šādi cilvēki strādā tādās nozares, kā aizsardzība (armija, policija), glābšanas dienesti (ugunsdzēsība, avārijas dienesti, ātrā palīdzība), aviācija, kuģniecība, auto un moto sports.

Strādājot paaugstināta riska nozarē, kur precīzai informācijas uztverei un ātrai reakcijai ir īpaši svarīga nozīme, redze ir svarīgākais darba instruments. Brilles vai kontaktlēcas, kas vienkāršam cilvēkam var šķist lielisks risinājums ikdienas funkciju pildīšanai, strādājot, piemēram, militārā nozarē var nebūt atbilstošs. Ikvienam cilvēkam, kam ikdienā ir jāizmanto dažāda tipa sejas un galvas aprīkojums, piemēram, drošības brilles, ķiveres u.c. ierīces, briļļu vai kontaktlēcu lietošana var būt ne tikai apgrūtinoša, bet pat bīstama.

Vairākus gadus sadarbojoties ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un veicot redzes lāzeroperācijas militārajiem darbiniekiem, Dr. Solomatina klīnikas speciālisti ir uzkrājuši lielu pieredzi un izstrādājuši redzes lāzerkorekcijas parametrus paaugstinātā riska nozares pacientiem.

Tagad Dr. Solomatina acu centrs arī citiem pacientiem piedāvā speciāli izstrādāto lāzerkorekciju paaugstināta riska nozaru pārstāvjiem – MilitaryLasik un MilitaryFemto. Pakalpojuma iepazīšanās cena no 475 EUR/vienai acij*.

Atšķirībā no citām lāzerkorekcijas metodēm, tehnoloģija Military ir īpaši piemērota paaugstināta riska nozaru pārstāvjiem, jo process balstās uz efektīvu redzes korekciju ar īpaši ātru atveseļošanās periodu. Operācija ir maksimāli saudzīga, lai iejaukšanās acs radzenē ir pēc iespējas mazāka. Military ir viena no drošākajām, nesāpīgākajām un precīzākajām redzes lāzerkorekcijām pasaulē.

Lai noskaidrotu, vai tā ir jums piemērotākā redzes korekcijas operācija, nepieciešama ārsta konsultācija – redzes diagnostika un individuālās programmas sastādīšana.

Piedāvajam arī jaunu pakalpojumi – redzes korekcija BEZ SATRAUKUMA (kopā ar anesteziologu).**

*Akcijas cena 475 EUR norādīta par vienu aci pielietojot MilitaryLASIK metodi, spēkā līdz 31.12.2019., piesakoties konsultācijai!

**Pakalpojums pieejams pēc pacienta pieprasījuma par atsevišķu samaksu.

***Pastāv kontrindikācijas un riski, tādēļ pirms operācijas ir nepieciešama ārsta konsultācija. Redzes diagnostika un individuālās programmas sastādīšana redzes korekcijas operācijai ir par papildus samaksu, pakalpojuma cena – 75 EUR. Ja kāda iemesla dēļ nevarēs veikt redzes korekcijas operāciju ar metodi MilitaryLasik, mēs piedāvāsim 10% atlaidi citām redzes korekcijas operācijas metodēm akcijas periodā.