UZDĀVINI SEV UZ SVĒTKIEM BRĪVĪBU NO BRILLĒM UN KONTAKTLĒCĀM

Lielisks akcijas piedāvājums labākajām lāzeroperācijas metodēm Baltijā!

Saki ardievas brillēm un sveicini jaunas dzīves sākumu!

Iecienītai SuperLasik lāzerkorekcijas metodei akcijas cena – 475€ par operāciju vienai acij! Vairums operāciju Dr. Solomatina acu centrā tiek veiktas ar SuperLasik metodi, kura ir atzīta par drošāko, nesāpīgāko un prognozējamāko metodi, kā arī ļauj sasniegt vislabākos rezultātus.

Kā arī, esam priecīgi paziņot, ka mums ir jauns pakalpojums – redzes korekcija MIEGĀ!

Pastāv kontrindikācijas un riski, tādēļ pirms operācijas ir nepieciešama ārsta konsultācija. Redzes diagnostika un individuālās programmas sastādīšana redzes korekcijas operācijai ir par papildus samaksu, pakalpojuma cena – 75 €. Gadījumā, ja kāda iemesla dēļ nevarēs veikt redzes korekcijas operāciju ar metodi SuperLasik, tad mēs piedāvāsim -10% atlaidi citām redzes korekcijas operācijas metodēm.

Pieteikt konsultāciju

Turklāt, jaunākās paaudzes redzes korekcijas metodēm – 10 % atlaide!*

Piesakoties konsultācijai līdz šī gada beigām, saņem 10 % atlaidi PREMIUM redzes lāzerkorekcijas metodēm – SMILE un FemtoLASIK

Smile

Pasaulē jaunākās paaudzes redzes lāzerkorekcijas metode SMILE ir precīzākā un saudzīgākā procedūra, kas izmanto Carl Zeiss VisuMax® femtosekunžu lāzeru.

Pateicoties SMILE izsmalcinātajām tehnoloģijām, šī metode raksturojas ar to, ka ārstēšana notiek bez griezieniem un visa operācija notiek vienā etapā – radzenes vāciņš atšķirībā no LASIK un FemtoLASIK nav jāveido. SMILE metode – tā ir saudzīgākā korekcija mūsdienās.  Iedarbība uz radzeni notiek caur piekļuvi tikai dažu milimetru izmērā (par 80% mazāks lāzera iegriezums nekā ar LASIK un FemtoLASIK). Pateicoties minimālai iedarbībai uz radzeni, pacientiem ir mazāk izteikta sausuma sajūta pēc operācijas, salīdzinot ar citām metodēm.

Praktiski procedūra bez sāpēm arī pēc operācijas laikā!

FemtoLASIK jeb Femtosekunžu LASIK, ir viena no jaunākajām procedūrām tālredzības, tuvredzības un astigmātisma ārstēšanā. FemtoLASIK lāzerkorekcijas laikā audi tiek delikāti sadalīti, izmantojot lāzera staru, atšķirībā no parastās LASIK procedūras, kuras ietvaros iegriezums acs radzenē tiek veikts ar plānas mikrožiletes palīdzību.

Īpaši precīzā un saudzīga metode ļauj ārstēt pacientus, kuriem pārāk plānas radzenes vai citu anatomisko ierobežojumu dēļ nevarēja veikt LASIK operāciju. Salīdzinot ar LASIK metodi, komfortablāka un drošāka procedūra, jo lāzera stars daudz saudzīgāk un precīzāk iedarbojas uz radzeni, salīdzinot ar mehānisko instrumentu, bez liekas diskomforta sajūtas.

Šī ir viena no mūsdienīgākajām lāzerprocedūrām redzes korekcijai. Vēl lielāka drošība un precizitāte tiek panākta ar femtolāzera tehnoloģiju ZEISS VisuMax. Tas ir tik precīzs, ka ar lāzeri varētu uzrakstīt uz mata savu vārdu. Radzene tiek pārveidota tik ļoti precīzi ar ZEISS MEL 90 lāzeri, kuru vada izmantojot datoru, ka no brillēm jāatvadās uzreiz.

Izvēlies jaunākās paaudzes tehnoloģijas metodes savas redzes uzlabošanai jau šodien!

Pieteikt konsultāciju

*Akcijas – 10 % atlaide PREMIUM redzes lāzerkorekcijas metodēm un citām lāzerkorekcijas metodēm, sākot no 475€ vienai acij, spēkā līdz 01.02.2019, piesakoties konsultācijai! Pastāv kontrindikācijas un riski, tādēļ pirms operācijas ir nepieciešama ārsta konsultācija. Redzes diagnostika un individuālās programmas sastādīšana redzes korekcijas operācijai ir par papildus samaksu, pakalpojuma cena – 75 €.