Bērnu acu ārsts

Bērnu acu ārstsKad pasaulē nāk mīļš mazulis, tas ir brīnums, kurš rada uzjautrinošas skaņas un paļāvīgi izstiepj mums savas mazās rociņas. Liekas, ka tas ir miniatūra savu vecāku kopija. Tomēr patiesībā ir pavisam citādi. Mazuļa organisms funkcionē citādāk nekā pieaugušo. Daudzi orgāni atrodas pastāvīgā attīstības stadijā un notiek aktīvi augšanas procesi. Dažādi patoloģiski procesi un ārēji kairinātāji šajā periodā var izraisīt īpašu iedarbību, iespaidojot normālu acs attīstības gaitu. Tas var izraisīt nopietnus redzes funkciju bojājumus, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi tos konstatēt pēc iespējas ātrāk.

Diagnostika un saslimšanu ārstēšana bērniem

Skolās izmantotā un plaši pazīstamā redzes pārbaudes tabula bieži vien izrādās neadekvāta rūpīgai bērnu redzes apskatei. Lai laicīgi atklātu tikko sākušās izmaiņas bērna acīs un rastu adekvātus risinājumus problēmu novēršanai, ir nepieciešams bērnu acu ārsts ar lielu pieredzi un mūsdienīgu aprīkojumu. Mūsu acu centrā strādājošie bērnu speciālisti ir pieredzējuši ārsti ar lielu darba stāžu, kuri regulāri paaugstina savu profesionālo pieredzi un zināšanas starptautiskos kursos un konferencēs. Izmantojot modernākās acu diagnostikas iespējas un aprīkojumu, bērnu acu ārsts var ne tikai konstatēt izmaiņas jau agrīnā stadijā, bet arī apstādināt redzes pasliktināšanās progresu ar renovējošo procedūru palīdzību.

Mūsu centra rīcībā ir jaunākais datorizētas diagnostikas aprīkojums, kas ļauj noteikt acs optiskos parametrus, tās izmērus un citus specifiskus rādītājus. Balstoties uz šo informāciju, bērnu acu ārsts spēj ieteikt vislabāko metodi tuvredzības, ambliopijas un šķielēšanas profilaksei un ārstēšanai. Vairums pētījumu tiek veikti bez tieša kontakta, izmantojot infrasarkano staru un ultraskaņas palīdzību. Bērnam tiek lūgts skatīties uz krāsainu bildīti vai gaismas staru speciālā lodziņā.

Profilaksei un ārstēšanas nolūkiem iesakām iziet procedūru kompleksu, kas palīdzēs aizkavēt Jūsu bērna redzes pasliktināšanos ar efektīvu un unikālu līdzekļu un metožu palīdzību. Mūsu klīnikas bērnu acu ārsts katram pacientam sastādīs individuālu ārstniecisko programmu.

Rekomendēto procedūru komplekss:

  • Lāzerstaru stimulācija;
  • Magnētterapija;
  • Refleksoterapija;
  • Ārstnieciskā masāža;
  • Redzes stimulācija un treniņš ar
    unikālu datorprogrammu kompleksu.

Mūsu klīnika piedāvā arī pilnu diagnostikas
un ārstniecības palīdzību

Pieteikt konsultāciju