Redzes korekcija ar Carl Zeiss tehnoloģiju

Atklājiet sevi no jauna – Miljoni cilvēku bauda jauno brīvību, ko piedāvā dzīve bez brillēm vai kontaktlēcām:

Nekādu ierobežojumu sportā un iespēja skaidri redzēt tiklīdz no rīta atverat acis. Vai esi kādreiz domājis par lāzerķirurģiju lai izbeigtu atkarību no brillēm un lēcām? Uzziniet vairāk par lāzera redzes korekciju ar jaunākajām lāzerirīcēm no Carl Zeiss. Pateicoties gadu desmitiem uzkrātās pieredzes, tika izstrādāti augstas kvalitātes redzes lāzerkorekcijas risinājumi, kas ļauj veikt redzes korekciju ar visaugstāko precizitātes, kvalitātes un drošības pakāpi.

Dzīve bez brillēm - mūsdienīgāka tehnoloģija padara to par iespējamo

Redres korekcijas ķirurģijā izmanto lāzera tehnoloģiju lai pārveidotu acs radzenes formu un labotu tuvredzību, tālredzību un astigmātismu. Lāzera speciālists noņem nejutīgo radzenes audu slāni. Procedūra tiek precīzi kontrolēta ar datoriem atbilstoši detalizēti aprēķinātiem diagnostikas datiem. Mūsdienīgas medicīnas tehnoloģijas liek sapnim piepildīties: skaidra redze jebkurā diennakts laikā, lai ko Jūs plānotu darīt. No rīta Jūs pamostaties un viss ir redzes fokusa tai paša mirklī, kad Jūs atverat acis.

Lāzers – precīzs instruments skaidrai redzei

Korekcija notiek radzenes iekšpusē. Pirmkārt radzenes virsmā tiek veikts smalks izgriezums un plāna kārtiņa tiek atlocīta atpakaļ kā grāmatas vāks. Dažu sekunžu laikā lāzers noņem radzenes audus bez mazākam sāpēm, lai mainītu radzenes optiskas īpatnības, kompensējot redzes defektu.

Ko SuperLASIK ar Carl Zeiss tehnoloģiju var nozīmēt Jums

Carl Zeiss MEL 90 lāzers ļauj veikt ļoti drošu un precīzu korekciju. Augsti attīstīta optika fokusē lāzera staru ļoti mazā punktā un optimālā Gausa formā. Tādējādi ir iespējamas smalkākas korekcijas un netiek traumēti audi. Intelektuāla tehnoloģija darbības procesā fiksē vismazākās acs kustības un vada lāzera staru tā, lai tas turpinātu darboties tieši plānotajā pozīcijā.

ATBRĪVOJIET SEVI NO BRILLĒM UN KONTAKTLĒCĀM!

Reģistrējieties jau šodien!

name
name

Refraktīvās ķirurģijas procedūra: Trīs solļi uz dzīvi bez brillēm

LASIK, SuperLASIK, FemtoLASIK, LASEK, Epi-LASIK, TRANS Epi-LASIK un PRK ir plaši izplatītas redzes lāzerkorekcijas metodes. Jūsu acu speciālista ieteiktā metode cita starpā būs atkarīga no Jūsu radzenes biezuma un zīlīšu lieluma. Mūsdienīgāka precīzijas tehnoloģija ir kopīga visām procedūrām: datorvadāmais ZEISS MEL 90 lāzers pārveido radzeni ar mikrometra precizitāti, lai jaunā redzes korekcija acīs padarītu brilles vai kontaktlēcas liekus.

Individuālā plānošana saudzīgai ārstēšanai

Uzlabotā medicīnas tehnoloģija palīdz noteikt acu struktūru. Speciālists iegūst precīzu Jūsu acu digitālo “nospiedumu”, kas ļauj viņam atpazīt pat vissmalkākās anomālijas redzes procesā un plānot individuālu lāzerterapiju, kas ir optimizēta tieši priekš Jums.

Redzes lāzerkorekcijas 2.paaudzes metodes LASIK, SuperLASIK, FemtoLASIK u.c.

1. solis: tiek veidots smalks iegriezums

Jūsu acs tiek anestezēta ar acu pilieniem. Tad tiek izveidots apmēram 0,16 mm plāns augšējas radzenes kārtiņas izgriezums. Šo soli veic vai nu ar mehānisku instrumentu (mikrokeratomu) vai ar ar femtosekunžu lāzeri. Izgriezta kārtiņa tiek nolocīta kā grāmatas lapa.

2. solis: redzes defekts tiek labots ar eksimēra lāzeru

MEL 90 eksimērā lāzers dažu sekunžu laikā parveido radzenes formu atbilstoši individuāli sagatavotai redzes korekcijas programmai.

3. posms: radzenes vāciņš aizsarga redzes korekcijas vietu

Visbeidzot radzenes vāciņš tiek salocīts atpakaļ sākotnējā stāvoklī kā aizsargslānis.

Redzes lāzerkorekcijas 1.paaudzes metodes PRK, LASEK, EPI-LASIK, TRANS EPI-LASIK

1. solis: radzenes audu sagatavošana

Izmanto atšķaidīta spirta šķīdumu, kas ļauj atdalīt (PRK), atlocīt (LASEK) vai iztvaikot ar lāzeri (TRANS EPI-LASIK) radzenes epitēlija slāni).

2. solis: redzes defekts tiek labots ar eksimēra lāzeru

MEL 90 eksimērā lāzers dažu sekunžu laikā parveido radzenes formu atbilstoši individuāli sagatavotai redzes korekcijas programmai.

3. solis: virsmas slāņa aizsardzība

Uz radzeni tiek uzlikta aizsārkontaktlēca. Kontaktlēca aizsarga radzenes virsmu, samazinā diskomfortu pēc operācijas un paātrina dzīšanas procesus. Kontaktlēca tiek noņēmta/samainīta nākamajā dienā pēc operācijas.

1. diena: Tavā dzīvē bez brillēm

Jūs redzēsiet atšķirību jau pirmājā dienā pēc operācijas – izbaudiet jaunas redzes sajūtas!

Ātrāks un precīzāks nekā jebkurš cits: Carl Zeiss MEL 90 eksimēra lāzers

Carl Zeiss MEL 90 ir viens no vismodernākajiem un efektīvākājiem eksimēra lāzeriem. Tas ir aprīkots ar ārkārtīgi ātru, aktīvu acs kustību izsekotāju. Ja Jūs netīšam izkustināsiet acis operācijas laikā, acs izsekotājs nodrošinās, ka lāzera stars turpina darboties tieši aprēķinātajā punktā, vai arī, ja kustība ir pārmērīga, droši pārtrauks operāciju, lai tā tiktu turpināta, kad pozīcija ir atgūta.

Visas šī precīzijas lāzera priekšrocības īsumā:

Pateicoties lāzera ārkārtīgi ātrajai darbībai, vienas dioptrijas korekcija aizņem vidēji tikai 1,5 sekundes!

Carl Zeiss MEL 90 eksimēra lāzers ir saistīts ar plašu diagnostikas instrumentu klāstu, kas ļauj pielāgot individuālo ārstēšanu katram pacientam.

Termāli optimizēts lāzera staru kūlis samazina radzenes karsēšanu, kas veicina atjaunošanos.

Lāzera stara punkta mazais izmērs (0,7 mm) un tā forma ļauj veikt smalkākas radzenes korekcijas nepārsniedzāmā kvalitātē – precīza, vienmērīga un saudzīga apstrāde.

Ārkārtīgi ātrs, aktīvs acs kustību izsekotājs palīdz sasniegt optimālo redzes korekcijas rezultātu.

Uzzini kā saņemt Acu Centra pakalpojumus lētāk!

Uzzināt vairāk

Redzes defekti:

Gaisma, kas fokusējas nepareizi

  • Lai varētu skaidri redzēt acīm, radzenei un acs lēcai jābūt perfekti saskaņotām.
  • Tuvredzība (miopija)
  • Tālredzība (hipermetropija)
  • Astigmātisms

Acs ar sliktu redzi ir kā kamera, kas uzņem neskaidras bildes, jo fokusa attālums nav pareizi iestatīts.

Acs gareniskais izmērs ir pārāk liels vai arī radzenes gaismas staru laušanas spēks ir pārāk stiprs. Attēls uz tīklenes ir izplūdis, jo tas atrodas tīklenes priekšā.

Acs gareniskais izmērs ir pārāk mazs vai arī radzenes gaismas staru laušanas spēks ir pārāk vājš. Attēls uz tīklenes ir izplūdis, jo tas atrodas aiz tīklenes.

Astigmātisma gadījumā radzenes forma ir nevienmērīgi izliekta, gaismas stari nefokusējas vienā punktā uz tīkleni un iegūtais attēls rezultātā ir deformēts.

Izveidot precīzu Jūsu acu modeli: Carl Zeiss CRS Master

Pirms lāzerķirurģijas optimālajai redzes korekcijai ir nepieciešami vismaz trīs faktori: precīzs optiskas kļūdas mērījums, precīza radzenes topogrāfija un precīza formula individuālas redzes lāzerkorekcijas programmas ar kuru tiks vadīts lāzers. Carl Zeiss CRS Master ™ redzes lāzerkorekcijas plānošanas sistēmas sniedz precīzas atbildes uz šiem jautājumiem.

Visas šīs individuālas ārstēšanas priekšrocības īsumā:

Vismazākās radzenes virsmas svārstības var precīzi izmērīt un veiksmīgi koriģēt.

Ar individuālu plānošanu katra acs saņem pielāgotu korekciju, kas reizēm pat pārsniedz briļļu vai kontaktlēcu korekcijas iespējas.

Jebkura zīlītes kustība momentāli tiek fiksēta un dinamiski kompensēta lāzera korekcijas laikā ar ultraātro MEL 90 acu kustību izsekotāju.

Redzes lāzerkorekcija
Bieži uzdotie jautājumi un atbildes

Bez šaubām, pirms lāzerķirurģijas jums ir daudz jautājumu. Šeit jūs atradīsiet atbildes uz svarīgākiem jautājumiem. Šī informācija nevar būt un nav paredzēta, lai aizstātu detalizētu konsultāciju ar acu speciālistu. Pēc rūpīgas izmeklēšanas viņš/viņa Jums pateiks, vai lāzera korekcija ir pareizais risinājums. Protams, speciālists informēs arī par iespējamiem riskiem un blakusparādībām.

Vispirms jūsu acis rūpīgi jāpārbauda. Novērtēšanā liela nozīme ir ne tikai refrakcijai un radzenes biezumam, bet arī daudziem citiem faktoriem. Jūs saņemsiet individuālo konsultāciju no acu speciālista.
Pirmo PRK veica 1987. gadā, pirmo LASIK 1990. gadā. Kopš 1990. gadu vidus abas metodes ir zinātniski atzītas. Kopš šiem pirmsākumiem ir panākts ievērojams progress diagnostikā un lāzertehnoloģijā. Carl Zeiss Meditec 1997. gadā bija pirmais uzņēmums tirgū, kas piedāvāja Gausa punkta skenēšanas lāzeru, un pirmo komerciāli pieejamo integrētās topogrāfijas vadīto terapiju (1998. gadā) un viļņu frontes vadīto terapiju (2000.gadā).
Lielāko daļu redzes defektu tipu, kurus var labot ar brillēm vai kontaktlēcām, var ārstēt arī ar lāzeru. Tomēr pieļaujamais lāzera korekcijas līmenis ir atšķirīgs atkārībā no individuālās acs anatomijas īpatnībam un citiem faktoriem. Acu speciālists var izskaidrot attiecīgos pašreizējos noteikumus.
Presbiopija ir ar vecumu samazināta acs lēcas spēja koncentrēties uz tuviem priekšmetiem. Acs lēcas atjaunošanos nav iespējams panākt ar lāzerķirurģiju. Tomēr novatoriskas un efektīvas radzenes pārveidošanas programmas var palīdzēt pārvarēt šīs grūtības daudziem presbiopijas slimniekiem, un piemērota lāzera redzes korekcija ir jāapspriež ar jūsu lāzera acu speciālistu. Carl Zeiss programmu presbiopijas korekcijai sauc par Presbyond vai Laser Blended Vision.
Tas ir atkarīgs no vairākiem diagnostikas, veselības un vecuma faktoriem, piemēram, nepieciešamas korekcijas pakāpes vai izmērītā radzenes biezuma. Jums vajadzētu apspriest šo jautājumu ar savu acu speciālistu.
Atkarībā no indikācijas un ārstēšanas veida abas acis var ārstēt vienā un tajā pašā vai dažādās dienās.
Pēc operācijas Jūs saņemsiet pilienus un/vai citas zāles kopā ar pēcoperācijas aprūpes instrukcijām. Pirmā pārbaude parasti notiek dienu pēc operācijas. Turpmākās pārbaudes jāveic ar vairāku nedēļu intervālu, līdz Jūs esat atguvis stabilu un uzlabotu redzi.
Bez pamata redzes korekcijas, ko var veikt ar brillēm vai kontaktlēcu, acīm var būt novirzes, kas turpina pasliktināt redzi. Individuāli sagatavota redzes lāzerkorekcijas programma attiecas uz lāzerķirurģiju, kas kompensē šīs novirzes, kuras var būt uz radzenes virsmas, ko nosaka topogrāfija, vai dziļāk, kas tiek noteikts ar viļņu frontes analīzi, tehnoloģiju, kas iegūta, veicot izpēti kosmosā.
Sagatavošanās laiks ir apm. 20 minūtes. Pati lāzera apstrāde pārsvara ilgst mazāk nekā 1,5 sekundes uz vienu dioptriju. Šajā laikā acu kustību izsekotājs uzrauga acu kustības vairāk nekā 1000 reižu sekundē un attiecīgi regulē lāzera staru.
Parasti operāciju ar lāzeri var veikt ambulatori. Pacientiem ieteicams atvest partneri vai draugu, un, ja viņi ierodas ar automašīnu, tad to, kurš var viņus aizvest mājās.
Pēc SuperLASIK redzes asums parasti tiek atjaunots ļoti ātri. Pirmās pārbaudes vizītes laikā Jūsu speciālists Jums pateiks, vai Jūs varat vadīt automašīnu.
Pilnīga redzes atjaunošanās pēc SuperLASIK aizņem aptuveni divas līdz trīs nedēļas, pēc PRK, TRANS Epi-LASIK vai LASEK aptuveni trīs mēnešus.

Pacientu atsauksmes

Video atsauksmes

Markus Riva

Markus Riva stāsta par viņa ceļu pie sapņu redzes!

Izlasi pilnu Markusa stāstu par viņa ceļu pie sapņu redzes! www.acucentrs.lv/markus-riva/

Kasher

Kašera stāsts par viņa ceļu pie sapņu redzes!
Izlasi pilnu Kašera stāstu par viņa ceļu pie sapņu redzes! www.acucentrs.lv/kasher/

Ginta Stulberga, pieredze pēc keratakonusa ārstēšanas

“Iesaku nebaidīties!” Ginta Stulberga
Paciente: Ginta Stulberga
Diagnoze: Keratokonuss
Redzes korekcijas metode: Radzenes krosslinkings, radzenes segmentu implantācija ar femtolāzeru

Guntis Veits, grupas “Credo” solists, ciemos pie dr. Solomatina

Guntis Veits, grupas “Credo” solists, stāsta par savu redzes lāzerkorekcijas pieredzi dr. Solomatina acu klīnikā.
“Redzes lāzerkorekcija – vislabākā izvēle aktīva dzīvesveida piekritējiem!”

 

ATBRĪVOJIET SEVI NO BRILLĒM UN KONTAKTLĒCĀM!

Reģistrējieties jau šodien!

name
name