Klientu atsauksmes

Klientu atsauksmes par Dr. Solomatina Acu centru. Pārliecinies par mūsu darba kvalitāti un uztici arī savas redzes korekciju mūsu pieredzējušajiem ārstiem.

Vēlies padalīties ar savu pieredzi, kas
saņemta Acu Centrā

Iesniegt atsauksmi

Jekaterina J.

Saņēmu SMILE redzes lazerkorekciju. Esmu ļoti apmierināta ar rezultatiem. Personāls bija laipns, saņēmu visu nepieciešamu informāciju. Īpaši pateicos dakterei Gertnerei par padarītu kvalitatīvu darbu un par izcilu komunikāciju korekcijas laikā, skaidru instrukciju. 

Nikole V.

Man bija FEMTO LASIK operācija. Atbraucu Solomatina klīnikā no Romas, jo dzirdēju no savām paziņām izcilas atsauksmes. Tagad redzu perfekti! Reģistratūra, medmāsas un ārsti bija ļoti laipni. Vispirms man bija ļoti bail no operācijas, bet klīnikas darbinieku profesionālisms lika par to aizmirst. Noteikti ieteikšu Solomatina klīniku saviem draugiem, jo mana ikdiena bez rūpēm par brillēm un lēcām tagad ir daudz ērtāka un spilgtāka.    

Indriķis S.

Saņemtais pakalpojums: korekcija ar Femto Lasik metodi. Rezultāts bija jūtams jau uzreiz pēc operācijas: krass redzes uzlabojums.  Esmu ļoti apmierināts ar šo pieredzi, turklāt jau pirmā pēcoperācijas pārbaude uzrādīja, ka lielā tuvredzība ir izkoriģēta pa nullēm.  Kvalitāte: 10/10  Personāls: 10/10  Jebkuram interesentam noteikti ieteikšu vērsties pie jums!  Paldies, ka ļāvāt nomest lieko svaru no acīm – brilles!  Sajūta ir lieliska!” 

Justīne D.

Būšu mūžīgi pateicīga dakterei Gertnerei par sniegto brīvību no brillēm un ieguldījumu manas dzīves kvalitātes uzlabošanā. Noteikti iesaku apmeklēt Dr. Solomatina klīniku, ja pieņemts lēmums veikt acu lāzeroperāciju. Profesionālā un iejūtīgā attieksme apliecina cieņu gan pret pacientu, gan pret medicīnas nozari. Paldies! 

Alīna S.

Taisīju lāzerkorekciju arFemto Lasik. Viss personāls bija ļoti laipns, atsaucīgs. Pirms operācijas pārbaude ārsts izstāstīja sīki un saprotami par katru operācijas veidu un palīdzēja izlemt kura metode man bija vislabākā. Operācijas laikā ārsts bija ļoti atbalstošs un palīdzēja mazināt uztraukumu.

Alīna Z.

Par operāciju sāku domāt, kad bez brillēm vairs nevarēju iztikt pat savās mājās. Darbā nevarēju ātri ieraudzīt vajadzīgos dokumentus vai atrast citas lietas nepieejot pavisam klāt katrai virsmai. Acis bieži mēdza sāpēt no sasprindzinājuma. Slikti redzēju arī nelielā attālumā, bija tuvredzība un astigmatisms. Izvēlējos šo klīniku tādēļ, ka tā atstāja populārākās vietas iespaidu ar reklāmām un Latvijā zināmu cilvēku atsauksmēm. Secināju, ka tur varētu būt droši, ka par klientiem labi parūpēsies. Esmu ļoti apmierināta. Femto Lasik operācija noritēja nesāpīgi un veikli, ārsts Andrejs Solomatins kolosāli atbalstīja katru procedūras minūti un palīdzēja ar uztraukumu. Nākošajā dienā jutos labi, piemērīju savas brilles un tās vairs neder, nav vajadzīgas. Bez brillēm nav jāpietuvojas cieši klāt spogulim un jāmiedzas. Pēc aizsarglēcu izņemšanas, ko izdarīja nākošajā dienā pēcoperācijas konsultācijā, acīs fiziski nejūtu pilnīgi neko, lai gan gaidīju graušanu. Izskatās, ka rezultāts būs labs. Vēl gribu izteikt pateicību jaukajai medmāsai Aleksandrai, kura palīdzēja sagatavoties, pavadīja un sagaidīja no procedūras. Kā arī paldies Maksimam Solomatinam, kurš bija atbildīgs par metodes izvēli un izskaidrošanu atbilstoši detalizētai acu izmeklēšanai pāris nedēļas pirms operācijas.

Gunita C.

Saņēmu padziļināto redzes pārbaudi pirms acu lāzerkorekcijas, ļoti profsionālu un laipnu, ar detalizētu informāciju, kas palīdzēja sagatavoties operācijai. Viss tika izskaidrots man saprotamā valodā. Īpaša pateicība ārstam Andrejam Solomatinam par veikto acu lāzeroperāciju. Ļoti nomierināja komunikācija un atbalsts pirms, operācijas un pēc operācijas laikā, kā arī pārējā personāla sirsnīgais atbalsts un interese par pacientu. Liela pateicība klīnikai

Rūta E.

Personāls ļoti laipns un atsaucīgs. Gan redzes pārbaudes laikā, gan saistībā ar lāzerkorekcijas operāciju viss tiek saprotami norādīts, izskaidrots, atbildēts uz visiem papildu jautājumiem. Rodas droša, profesionāla sajūta. Tagad būs jāpierod pie dzīves bez brillēm! Paldies! 

Roberts B.B.

Veicu Femto Lasik abām acīm. Rezultāts pagaidām izcils, process noritēja raiti un patīkami. Dakteri un māsiņas bija profesionālas un teicami veica darbu, īpaši pateicība Ludmilai un Andrejam S.

Aiga K.

Optometrists, Zane Jansone- Langina rūpējas par manu acu veselību jau daudzus gadus. Viņas profesionāla attieksme, ieinteresētība pacientos ir fantastiska. Vairāk tādu optometristu kā Zane! Paldies dakterei Gertnerei, kura man veica Femto Lasik operāciju. Esmu jau vairāk kā mēnesi pēc operācijas un jūtos lieliski. Galvenais ir ievērot pēc operācijas rekomendācijas un rūpēties par savām acīm arī pēc operācijas. Stress pirms operācijas? Protams bija stress un satraukums. Daktere Gertnere katru operācijas soli paskaidroja un stress operācijas sākuma posmā pazuda kā nebijis. Paldies SOLOMATINA acu centram!

Sandra B.

Man taisīja acu lāzeroperāciju, jo bija liela tuvredzība kopš 13 gadu vecuma. Abām acīm laika gaitā radās apmēram -5,2. Pēc operācijas redzu ļoti labi bez kontaktlēcām un brillēm jau 2.dienā pēc operācijas. Rekomendēju dakteri J.Gertneri.  Visa operācija un rezultāts pārsteidza pozitīvi. Sāpes nebija. Pielīdzinu šos sasniegumus zinātniskajai fantastikai. Joprojām grūti noticēt cik viss bija viegli, ātri un atgriezta redze, kā bērnībā! 

Agneta L.

Saņēmu redzes lazerkorekciju ar Femto Lasik, esmu sajusmā par to, cik viegls, nesāpīgs un ātrs bija operācijas process. Paldies ārstam Andrejam Solomatinam!!! Ar Jums sadarbība bija 10/10 attieksme, komunikācija. 

Paula Z.

Par labu lāzerkorekcijai izlēmu brīdī, kad aprēķināju savas izmaksas par brillēm un kontaktlēcām. Tā kā neesmu briļļu cilvēks, sapratu, ka operācija man būs daudz izdevīgāka un atmaksāsies ātri. Pirmsoperācijas pārbaude bija veiksmīga un operāciju varēja veikt. Ar ārstu vienojāmies, ka man vispiemērotākā būs Femto-Lasik metode. Visām sievietēm iesaku jau laicīgi noskaidrot kādi ierobežojumi ir pirms un pēc operācijas - kosmētiskās procedūras, kosmētika, sauļošanās utt. Pirmsoperācijas vizīte bija jāgaida ilgu laiku, bet patīkami, ka rindas uz operāciju nav lielas. Ātrāk kā nedēļas laikā pēc konsultācijas un pārbaudēm varēju doties uz operāciju. Tā kā mani ļoti biedē jebkādas medicīniskas iejaukšanās, bet vēlējos operāciju pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāku, ārsts piedāvāja veikt operāciju ar sedāciju. Tas ļoti palīdzēja man nomierināties un būt adekvātai, jo liela stresa gadījumā operācija būtu jāparceļ. Pēc sedācijas saņemšanas satraukuma nebija vispār, spēju būt mierīga un komunicēt ar ārstu operācijas laikā. Viņš stāstīja katru savu darbību. Labas sadarbības rezultātā operācija noritēja ātri un veiksmīgi. Atgriežoties mājās anestēzija lēnām izgāja un acīs bija graušanas sajūta, par ko ārsts brīdināja, bet ar katru dienu diskomforts palika mazāks. Tomēr pirmajās divās dienās pēc Femto-Lasik operācijas neieteiktu neko plānot, bet atpūtināt acis. Neskatoties uz diskomfortu jau pirmās diennakts laikā pasauli ieraudzīju pavisam citās krāsās. Ar katru dienu diskomforts paliek ar vien mazāks. Mana dzīve turpmāk iedalīsies divos posmos – pirms un pēc operācijas. Tā kā mana operācija noritēja ļoti veiksmīgi, mana redze šobrīd ir uz 120%, un lai arī Jūs saprastu kāda ir pasaule ar šādu redzi no visas sirds iesaku lemt par labu operācijai. Paldies profesionālajam anesteziologam par sedācijas veikšanu un manis uzraudzīšanu operācijas gaitā. Paldies visam personālam, kas vienmēr ir ienteresēti atbildēt uz visiem jautājumiem. Un vislielākais paldies manam dakterim Andrejam Solomatinam par pārliecību un vienmēr mierīgo un vēso prātu gan pirms operācijas pārbaudēs, gan operācijas laikā! Šis noteikti ir mans šī gada un es ceru, ka arī pārējo gadu labākais lēmums. Iesaku!!! 

Oskars I.

Esmu ļoti apmierināts,viss super! Paldies Dr.Solomatinam par profesionālu darbu un pārsteidzošu rezultātu. Spēju saskatīt ķieģelišus mājām 300m attālumā. Paldies!

Mārcis K.

Ierodoties klīnikā uzreiz varēja sajust patīkamu attieksmi pret klientiem. Ierados ar mērķi saņemt Lasik redzes korekciju. Pirms tā saņemšanas saņēmu visu informāciju kā tā notiek. Un atkopšanās procesu. Medmasinas protams arī superīgas. Esmu priecīgs par to, ka izvēlejos šo klīniku un par gala rezultātu. Esmu brīvs no lēcām un brillēm. Kas arī bija mans mērķis.

Zaiga N.

Jau vairākus gadus biju apsvērusi veikt acu lāzeroperāciju un, ieraugot klīnikas reklāmu žurnālā IEVA ar īpašo piedāvajumu SuperLasik lazeroperācijas metodei, es pieteicos uz pārbaudi. Saņēmu lāzeroperāciju par akcijas cenu, turklāt pēcoperācijas vizītes un neieciešamās zāles ir iekļautas operācijas cenā, kas ir ļoti patīkami. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu (mana redze bija ideāla jau nākamajā dienā pēc operācijas) un ļoti patika operējošā daktere Dr.Jana Gertnere. Klīnikā ir laipns personāls un pacientu plūsma ir organizēta profesionāli. Viss notika precīzi laikā, kā paredzēts. Ieteikšu redzes lāzerkorekciju arī saviem ģimenes locekļiem, kas nēsā brilles. Paldies! Es redzu atšķirību!

Ilze O.

Viss personāls bija ļoti pretimnākošs – sākot ar reģistratūru, tā pat arī māsiņas un dakteri. Viss tiek izskaidrots un ir ļoti laipna attieksme. Katras detaļas paskaidrošana, atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem deva drošības sajūtu, ka viss būs kārtībā un palīdzēja izkliedēt pirmsoperācijas satraukumu.

Agnese Š.

Saņēmu acu lāzerkorekcijas operāciju, ar ko esmu ļoti apmierināta! Viss tika izskaidrots, ieteiktu arī citiem!  Par Dr. Solomatina acu centru uzzināju no reklāmas žurnālā. Par acu lāzerkorekciju domāju jau agrāk, un šī reklāma palīdzēja beidzot saņemties un pieteikties operācijai. Pavisam drīz jau saņēmu zvanu un devos uz acu padziļinātu pārbaudi, lai noteiktu, vai operāciju varu veikt. Viss bija veiksmīgi un pēc 2 nedēļām jau varēju doties uz acu centru un lāzerkorekciju. Pati operācija nepavisam nebija sāpīga un noritēja ļoti ātri, jutu vien nelielu diskomfortu, taču tas bija tikai uz īsu brīdi. Tiku brīdināta, ka manai lāzera metodei ir ilgāks atlabšanas laiks, taču biju jau ievākusi informāciju un sagatavojusies tam. Acis nedaudz sūrstēja un asaroja, bet tas noteikti bija tā vērts un ilga vien pāris dienas. Kopš operācijas nu pagājušas aptuveni 3 nedēļas un jūtos ļoti labi - redze ir ievērojami uzlabojusies, varu saskatīt tālumā to, kas agrāk bija tikai migla, un zinu, ka redze vēl turpinās uzlaboties. Noteikti iesaku operāciju arī citiem, kas to apsver, tas ir tā vērts! Dr. Solomatina acu centra personāls katrā apmeklējuma reizē ir bijis ļoti laipns, kā arī esmu saņēmusi atbildes uz visiem saviem jautājumiem no ārstiem. Patīkami arī tas, ka tiek piedāvātas atlaides acu lāzerkorekcijai, kas arī ir laba motivācija beidzot saņemties operācijai!

Lauma V.

Esmu patiesi pateicīga klīnikas komandai par laipno un atsaucīgo uzņemšanu. Pēc pirmsoperācijas konsultācijas biju ļoti apjukusi un satraukusies, bet reģistratūras komanda man palīdzēja, atbildēja uz maniem jautājumiem.  Milzīgs paldies J.Gertnerei par uzslavām operācijas laikā. Tas ļoti palīdzēja nomierināties.  Ir pagājis gandrīz mēnesim kopš operācijas. Katra diena ir kā mini piedzīvojums. Esmu diezgan pārliecināta, ka ģimenei un draudiem esmu apnikusi ar jautājumu - “ Tu redzi to virsrakstu? Un tos mazos skaitļus? No šejienes jau vari saskatīt degvielas cenas?”    Iepriekš neticēju, ka ir iespējama tik asa un izteikta redze, jo man vienmēr likās, ka ar brillēm redzu perfekti, bet NĒ!!! Bez brillēm redze ir DAUDZ LABĀKA, asāka un krāsas… Mūsu daba bez brillēm ir pārsteidzoša!     Kā arī, kas noteikti nav mazsvarīgi - pirmsoperācijas konsultācijā tika konstatētas izmaiņas tīklenē. Ja nekļūdos - plīsumi. Ārsti ieteica veikt LFK 2 nedēļas pēc lazeroperacijas. Tas arī tika izdarīts! Milzīgs paldies ārstei G. Žabinai, kas veica šo procedūru. Brīnišķīga acu ārste. Pirms procedūras biju pamatīgi sabijusies, bet viņas super-jaukā attieksme un mini uzmundrinājumi perfekti nostrādāja.    Vēlreiz - milzīgs paldies Jums visiem!   

Gunita S.

Pateicoties šai klīnikai, beidzot baudu dzīvi visās tās skaistajās detaļās! Veicu lāzerkorekciju redzei, kas man svarīga ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī fotogrāfa darbā. Rezultāti bija redzami jau vakarā pec operācijas un turpinu par tiem priecāties ik dienu! Savu redzi uzticēju dakterei Janai Gertnerei un varu teikt vissirsnīgāko paldies! Operācija noritēja ātri, daktere atstāja pārliecinātu un profesionālu iespaidu. Jūtos labi. Klīnikā ir ļoti atsaucīgs un laipns personāls, tiek veiktas daudzas padziļinātas pārbaudes un viss tiek paskaidrots ļoti akurāti. Arī līgums un visi sniegtie materiāli veicina uzticību. Noteikti rekomendētu Dr. Solomatina acu centru ikvienam, kas sapņo par perfektu redzi!

Sindija C.

Ar visu esmu apmierināta. Liela pateicība dr. Andrejam. Noteikti ieteikšu arī citiem. 

Baiba V.

Esmu ļoti apmierināta sakot no ierašanās brīža, kad tiek brīdināts par katru pakāpienu, lai nenokrīt, līdz pēc operācijas palīdzēja iepilinot, lai nesāpētu. Esmu ļoti apmierināta sākot ar pirmo pārbaudi līdz operācijai. Uzmanīga un laipna attieksme no personāla, tiek brīdināts par katru pakāpienu klīnikā un procesa gaitu. Ļoti operatīva pieteikšanās operācijai jau tajā pašā nedēļā pēc acu pārbaudes. Paldies!

Sandra K.

Saņēmu padziļināto redzes pārbaudi un Femto Lasik operāciju. Rezultātu jūtu jau vakarā - redzēju jau tālumā pat koku lapiņas. Liels paldies J.Gertnerei. Nu jau kopš operācijas ir pagājušas divas nedēļas. Viss liekas daudz košākās krāsās un redzu tādas lietas, ko agrāk pat neredzēju. Liels paldies par sen kārotā sapņa piepildījumu.

Linda B.

Vienkārši milzīgs paldies visam kolektīvam! Super attieksme un komunikācija!

Liene I.

Veicu acu lāzerkorekciju Femto Lasik. Esmu ļoti apmierināta! Biju patīkami pārsteigta par tik rūpīgu apskati un konsultāciju pirms viss tika ļoti smalki un skaidri izskaidrots.   Konsultēja un operāciju veica Dr.Andrejs Solomatins. Viņš tik labi visu izskaidroja konsultācijā, ka esot jau operzālē vispār nebija satraukuma. Jo zināju visu, kas ar mani notiek. Un tas viss tik ātri un nesāpīgi! Vienkārši super! Noteikti ieteikšu Jūsu klīniku draugiem un paziņām! 

Renāte V.

Man tika veikta lāzerkorekcija abām acīm. Darbinieki bija laipni un visu pastāstīja. Nebija nekādu problēmu. Liels paldies! Ļoti pateicos jūsu komandai, par darbu un apkalpošanu. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta. Pie jaunās redzes bez brillēm vēl jāpierod.

Diāna G.

Paldies visiem klīnikas ārstiem, speciālistiem un personālam par šo pieredzi, kas ļāva realizēt savu ieceri, atbrīvoties no brillēm un veikt redzes lāzerkorekciju ar Femto Lasik metodi. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un pozitīviem iespaidiem par visām pārbaudēm pirms un pēc operācijas. Esmu pārliecinājusies, ka uz Jums var paļauties! Personāls un speciālisti ir ļoti atsaucīgi un vienmēr atbildēs uz visiem neskaidriem un interesējošiem jautājumiem par jebkuru lielāku vai mazāku manipulāciju. Sapratu, ka vajadzēja būt drosmīgākai un lāzerkorekciju dzīvē veikt ātrāk. Brīnišķīga iespēja dzīvot pilnvērtīgāk. Paldies, Jums! Ar cieņu, Diāna

Jānis K.

Veicu Super Lasik lāzerkorekciju. Pirmie iespaidi ir pārsteidzoši jau nākamajā dienā pēc procedūras varēju teikt, ka es redzu ļoti labi, un pārsteidzošākais, ka bez brillēm vai kontaktlēcām, kas bija mana ikdiena aptuveni 10 gadus. Viennozīmīgi iesaku nebaidīties un uzlabot savu dzīves kvalitāti, veicot redzes korekciju. Liels paldies visam personālam, gan diagnostikas, gan pašas operācijas procesā.

Anda M.

Pēc operācijas uz otro dienu novērojas, ka viss kārtībā, tagad ir pagājušas gandrīz divas nedēļas, kā esmu atbrīvota no briļļu nēsāšanas un turpmāk no biežās stikliņu mainīšanas, esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem, ja nebūtu jāpilina pilieni un no rītiem nejustu nelielu acu sausumu nekas neliecinātu, ka operācija ir bijusi, vienīgi labā redze, un košums visapkārt. Kā arī, esmu apmierināta ne tikai ar rezultātiem, bet arī ar ārstu un klīnikas personāla atsaucību, uz katru pārbaudi devos un došos ar lielāko prieku. Īpašs paldies, Dr. Andrejam Solomatinam!

Laila Eljašāne

Veicu lāzerkorekciju ar anesteziologu un esmu ļoti apmierināta ar operācijas gaitu un rezultātu. Paldies Dr. Janai Gertnerei! Īpašs paldies arī Andrejam Solomatinam, kurš atbildēja uz maniem jautājumiem sociālajos tīklos, iedrošināja un sniedza vertīgus padomus. Biju ļoti pārsteigta par operācijas gaitu– cik viss notika viegli, ātri un bez diskomforta! Un cik ātri redze atjaunojās pēc operācijas! Es ilgi nevarēju saņemties, bet tagad ir tikai viena doma – kur es biju agrāk! Veikt redzes lāzerkorekciju bija viens no labākajiem lēmumiem dzīvē!

Baiba B.

Man bija redzes korekcijas operācija. Uzreiz pēc operācijas redzēju ievērojami labāk. Sagatavošanās un pati operācija noritēja ļoti labi, viss tika izskaidrots. Par savām jaunajām acīm izsaku lielu pateicību dakterei Janai Gertnerei un personālam.

Raivis D.

Viss norīt augstākajā līmenī, pilnīgi viss personāls ir ļoti laipns un pretimnākošs. Pateicība visiem paldoes jums par iespēju labāk un gaišāk redzēt. Ir pagājušas 8 dienas kopš lāzeroperācijas un jau redzu labāk nekā caur brillēm un cik saprotu redze vel tikai uzlabosiek kad acis pilnībā sadzīs un pielāgosies Šīs ātrās procedūras laikā tikos ar apmēram 7 speciālistiem, varēja just, ka tiešām katrs savā jomā ir pārliecinošs un zinošs, nevienā momentā neradās diskomforts vai neskaidrības. Esmu priecīgs, ka savu redzi uzticēju tieši šiem cilvēkiem. Paldies jums!

Anna I.

Tika veikta redzes lāzerkorekcija. Esmu apmierināta ar pakalpojumu kvalitāti, personālu. Viss bija ļoti labi! Gribu izteikt pateicību ārstam Janai Gertnerei! Paldies klīnikai un ārstam par sapņa piepildīšanu!

Monta B.

Izmantoju Lasik acu korekciju. Operācija noritēja labi, bez aizķeršanās. Esmu apmierināta ar kolektīva darbu un pateicīga ārstei, kura veica redzes korekciju. Ne vienu brīdi nenožēloju ieguldītos līdzekļus! Redzu daudz vairāk krāsu un lietu, ko parasti neredzēju! Paldies

Rita G.

Redzes lāzerkorekcija. Paldies visiem, kas strādā šajā centrā. Jau no pirmā zvana (pieteikuma) sajūtu labo attieksmi un vēlmi nākt uz šejieni. Ar rezultātu esmu apmierināta. Ļoti patika apkalpošana pirms un pēc operācijas. Patika, ka nākamā dienā varēju doties uz darbu. Noteikti ieteikšu jūs citiem un esmu jau arī citiem pastāstījusi par jums.

Andrejs C.

Lāzerkorekcija. Tagad redzu pasauli labāk! 

Iveta K.

Paldies dakterei Gertnerei un personālam par laipno uzņemšanu/apkalpošanu. Izcila pakalpojumu kvalitāte.

Emīls S.

Saņēmu Super Lasik operāciju un jau tajā pašā dienā rezultāts bija manāms. Nākošajā dienā - sajūta bija neparasti lieliska. Uz laiku aizmirsu kā ir būt pieaugušam cilvēkam, jo uz visu pasauli raudzījos kā bērns - viss likās pilnīgi jauns un interesants. Sajūtas bija tiešām lieliskas. Kad cilvēki man jautā : "kā ir tagad? " es atbildu: "neaprakstāmi"! Paldies ārstiem, kuri apskatīja pirms operācijas un operācijas laikā. Visi ārst bija ļoti draudzīgi un attieksme bija ļoti patīkama. Varēja just, ka ārstiem rūp Tavas acis un Tava veselība. Esmu vairāk kā apmierināts. Paldies jums visiem, ka uzņēmāties rūpes par manām acīm un devāt man jaunu skatienu uz pasauli. Milzīgs paldies!

Inga P.

Viss bija perfekti, esmu ļoti apmierināta un laimīga, šo rakstu jau BEZ brillēm!

Jevgenija J.

Centra personāls ir ļoti laipns, atsaucīgs. Medicīnas darbinieki paskaidro visu informāciju par pirms-operācijas un pēc-operacijas darbībām saprotoši un detalizēti. Darbinieki ir kompetenti, zinoši. Mani ļoti apmierina operācijas rezultāts!

Vineta D.

Tā nu sanāca, ka man tika veikta Femto-Lasik lāzerprocedūra tieši Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centra 20. gadadienā. Zīmīga diena ne tikai man! :)  Es tik ļoti gaidīju šo operāciju, ka bailēm nebija vietas. Pēc operācijas pati jutos labi un acis tika atpūtinātas, ka tas bija norādīts rekomendācijās! Jau tajā pašā dienā pēc operācijas novērtēju savas redzes asumu. Prieks neaprakstāms! Vēl joprojām pierodu pie tā, ka nav jānesā nedz kontaktlēcas, nedz brilles. Patika, ka gan nākošajā dienā pēc operācijas, gan vēl pēc nedēļas tikai veiktas redzes pārbaudes. Vēlos pateikties Dr. Janai Gertnerei par veiksmīgi paveikto darbu, optometristei Intai Balodei un atsaucīgajām reģistratūras darbiniecēm!  Iesaku šo centru arī citiem, jo man pašai ir palicis labs iespaids.

Valts E.

Dr. Solomatina acu centrā veicu Femto Lasik redzes korekcijas operāciju. Varu atzīmēt, ka ikviens acu centra darbinieks ir profesionālis savā jomā un darbu veic rūpīgi un ar lielu atbildības sajūtu pret pacientu, jo pirmsoperācijas izmeklēšanā daži mērījumi tika veikti pat vairākas reizes, ja ārstu neapmierināja sākotnēji iegūtais rezultāts. Pirms operācijas tika izskaidrota gan tās norise, gan pēcoperācijas režīms, kā arī bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Pašas operācijas laikā nejutu sāpes vai jebkāda veida citas nepatīkamas sajūtas. Arī nedaudz miglainā redze izzuda jau tās pašas dienas vakarā, pēc pāris stundu miega, ļaujot redzēt tikpat skaidri kā iepriekš ar brillēm. Tagad bez problēmām varu vadīt auto, strādāt ar datoru vai skatīties TV nelietojot brilles, tāpēc ar sasniegto rezultātu esmu ļoti apmierināts un acu centra pakalpojumus varu ieteikt ikvienam. Īpašs paldies oftalmoloģei Janai Gertnerei, kura veica operāciju, un optometristei Intai Balodei par ieteikumiem acu kopšanai pēcoperācijas periodā!

Daiga D.

Attieksme no visiem ļoti laba. Ja kas nesaprotams, visu laipni paskaidro.

Madara K.

Acu centra man tika veikta redzes korekcija ar lāzeru. Uzskatu, ka gan no ārstiem, gan citiem šī centra darbiniekiem saņēmu pakalpojumus ļoti labā un augstā kvalitātē. Liels paldies par to!  Protams liels paldies arī dakterei Gertnerei. Paldies par sapņu piepildījumu! Noteikti ieteikšu arī saviem draugiem un paziņām apmeklēt centru!

Anita S.

Tikai vislabākās atsauksmes! Veicu acu lāzerkorekciju. Rezultāts ideāls. Noteikti ieteikšu citiem šo iestādi un ārstus, visu personālu. Liels paldies visiem !

Sintija E.

Veicu acu lāzerkorekciju. Sākot ar pirmo vizīti un pašu operāciju viss noritēja gludi. Operācijas laikā ārsts ar mani kontaktējās un paskaidroja kas notiek konkrētajā laikā. Tā ka man bija lieli mīnusi abām acīm, jau uzreiz pēc operācijas bija jūtami uzlabojumi. Tas tiešām bija kaut kas neticams!! Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un priecājos ka beidzot saņēmos un veicu operāciju. Liels paldies visiem ārstiem un māsām kas piedalījās procesā. Visi bija ļoti laipni un saprotoši, atbildēja uz visiem maniem jautājumiem.

Oksana M.

Gan daktere Gertnere operācijas laikā, gan daktere Macijevska stādājot ar bērniem ir ļoti profesionālas un jaukas.

Zanda BL

Saņemtie pakalpojumi pilnībā apmierināja. Nekādu "īpašāku" attieksmi neizjutu, pārbaudes tika veiktas kvalitatīvi un konstruktīvi. Redzes korekcija tika veikta pirms mēneša. Uzreiz pēc operācijas jau bija ļoti laba redze. Nu jau tā ir ideāla! Reizēm vēl ieraduma pēc šķiet, ka jāiet izņemt lēcas.. un tad ir tā foršā sajūta, ka lēcu taču vairs nav! :) Paldies visiem iesaistītajiem Dr.Solomatina Acu Centra darbiniekiem!

Madara K.

Tika veikta acu redzes korekcija. Lai gan sākumā šaubījos, vai man tas ir nepieciešams, jo var arī taču ar brillēm staigāt, tad tagad nenožēloju savu lēmumu un esmu ļoti priecīga, jo lai gan varbūt kādam sīkums, bet man tas ir liels pluss, jo redzu katru sīkumu, krāsas, redzu citādi pasauli :)  Esmu ļoti apmierināta un priecīga par rezultātu. Liels paldies personālam un ķirurģiem. Noteikti ieteikšu citiem.

Sindija V.

Es veicu operāciju Super Lasik, rezultātu jau sajutu jeb ieraudzīju pirmajā momentā, ar katru mirkli jūtu, ka redzu ar vien labāk, bet viss ideālais vēl priekšā! Noteikti ieteikšu. Vislielāko paldies vēlētos pateikt savai dakterei, kura veica operāciju, viņa bija ļoti profesionāla, ar sarunu mani mierināja operācijas laikā. Liels paldies! Ko es vēl varētu piebilst .. Noteikti to, ka katra diena pēc operācijas ir fantastiska, jo katru rītu pamostoties visu redzēt ideāli -  ir super, izejot laukā šai burvīgajā laikā un redzēt visas detaļas un visu ko es iepriekš redzēju ar grūtībām pat lietojot brilles un kontaktlēcas ir neparakstāmi! Smaids uz sejas nu ir katru dienu, par to, ka šobrīd redzu tikai un vienīgi ar savām acīm !   Tiešām liels, liels paldies Jūsu klīnikai !  Lai veiksmīgi ! 

Vineta A.

Veicu lāzerkorekciju klasiskajā metodē. Lai gan pati operācija pēc sajūtām nav patīkama, rezultāts jau iznākot no operāciju zāles bija jūtams un redze manāmi uzlabojusies! Par to liels paldies dakteriem! 

Ģirts S.

Operācija no mana skatu punkta tika veikta ļoti profesionāli, operācijas ārste visu operācijas laiku uzturēja kontaktu un detalizēti skaidroja, kas kurā situācijā jādara un pie reizes komentēja.

Agnese Dž.K.

Paldies! Viss bija ideāli . Ātri, kvalitatīvi, profesionāli. Noteikti ieteikšu Jūsu klīniku saviem paziņām.

Mudīte S.

Veicu redzes lāzerkorekciju. Rezultātu pamanīju jau pēc pāris stundām. Ar pakalpojumu esmu pilnībā apmierināta. Noteikti ieteikšu Jūsu klīniku, jūsu specialistus draugiem, radiem, kuriem ir kādas problēmas ar redzi. Ieteiktu: Andreju Solomātinu ārsts kurš veica pārbaudi, visu sīki izstāstīja par izvēles iespējām, visu parādīja. Diemžēl piemirsu vārdu dakterei, kas veica procedūru-arī iesaku!!! Arī pec operācijas nākošajā dienā un pēc nedēļas tika veikta kārtējā redzes pārbaude, kur ārsts pārbaudīja redzi un varēju saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par acu kopšanu. Redze man tagad  ir virs 100%!!! Rezultāts pārsteidz! Nožēloju , ka neizdarīju to agrāk!

Edgars N.

Ļoti profesionāli darbinieki. Liels prieks par izcilo rezultātu, tikai nožēloju, ka operāciju neveicu agrāk. Protams bija arī uztraukums, taču lieks. Viss notika tik ātri, bez sāpēm, nepatīkām izjūtām, turklāt visu operācijas laiku daktere uzturēja kontaktu, paskaidroja kas un kā tālāk notiks.  Jau pieceļoties no operācijas galda spēju izlasīt dažādus uzrakstus operācijas zālē uz tur esošajiem priekšmetiem, kurus pirms operācijas, ienākot telpā nespēju izlasīt. Noteikti iesaku citiem nešaubīties un nevilcināties. Redzēt ar savām acīm ir nesalīdzināmi labāk par kontaktlēcām un brillēm. Paldies visiem iesaistītajiem ārstiem, māsiņām un administratoriem! Jums izdevās!

Inese P.

Varu pateikt lielo paldies visam personālam par laipno uzņemšanu. Un protams vislielāko paldies saku arī savai dakterei, kas veica manu operāciju Janai Gertnerei! Novēlu, lai Jums netrūkst klientu! Palieciet tikpat atsaucīgi, smaidīgi un laipni! Lai Jums visiem forša diena!

Elīna S.

Liels paldies dakterei Gertnerei par profesionāli veiktu lāzerkorekciju un iejūtīgu attieksmi! Paldies visam klīnikas personālam par darbu!

Linda R.

Esmu ļoti apmierināta ieteikšu draugiem nebaidīties un veikt lāzerkorekciju redzei.

Baiba K.

Es saņēmu acu pārbaudi divās daļās, abās reizēs personāls bija ļoti laipns un visu skaidri izstāstīja, kas kā notiks. Tad man tika veikta lāzerkorekcija Super Lasik.  Sākumā bija nedaudz bail, bet  ārsts, medmāsas un personāls operācijas dienā bija ļoti laipni, viss tika kārtīgi izskaidrots un atkārtots vairākas reizes . Tiek dotas instrukcijas arī par to kas jāievēro pēc operācijas un kādas izmaiņas var būt ar redzi pirmajās dienās. Personīgi man pēc operācijas process bija viegls, redzēju perfekti jau 4 stundas pēc bija veikta operācija. Nebija ne miglošanās, ne sausums acīs. Paldies pašam Acu Centram, paldies Dr. Solomatinam, kā arī ārstei kura veica manu operāciju. Izlasi pilnu Baibas stāstu par viņas ceļu pie sapņu redzes! www.acucentrs.lv/baiba/

Lelde L.

Viss personāls bija ļoti atsaucīgs un saprotošs. Tika paskaidrota procesa gaita un atbildēts uz visiem maniem jautājumiem.

Egija U.

Esmu laimīga par iespēju piedzimt no jauna. Jā, tieši tā es jutos pāris dienas pēc super lasik redzes uzlabošanas operācijas. Vēl joprojām brīžiem neticu, ka vakaros vairs sava labā redze nav jāatstāj lēcu trauciņā, pēc kuras atkal un atkal viegla migla priekšā. Varu ar baudu skatīties TV. Visa liekas košāks, skaistāks.. Super! Neskaitot to, klīnikā bija tik jauka attieksme pret pacientiem. Tas palīdzēja nebaidīties par priekšā gaidāmo. Viss tiek labi paskaidrots, atbildēts uz jautājumiem. Pirms operācijas sagatavoties palīdz ļoti jauka māsiņa. Katrs darbinieks ir tieši savā vietā! Paldies, jums visiem! ❤ 

Arnis Š.

Acu centrā veicu redzes korekcijas operāciju ar lāzeru. Pirms operācijas mani rūpīgi izmeklēja, kā arī atbildēja uz visiem jautājumiem. Liels paldies dr. Janai Gertnerei un dr. Andrejam Solomatinam.

Linda R.

Esmu ļoti apmierināta ieteikšu draugiem nebaidīties un veikt lāzerkorekciju redzei.

Kaspars U.

Par redzes lāzerkorekciju domāju jau ilgu laiku. Vienā jaukā dienā izdomāju, ka beidzot tas ir jāizdara. Piezvanīju un pieteicos uz pilno pirms operācija pārbaudi. Klīnikā veicu visas nepieciešamās pārbaudes, pēc kurām dr. Andrejs Solomatins apstiprināja, ka man var veikt redzes korekciju. Nākamajā dienā ierados uz operāciju, kuru veica dr. Gertnere. Procedūra abām acīm ilga nepilnas 10 minūtes, pēc kuras uzreiz varēju doties mājās. Nākamajā rīta pamodos un nespēju vien priecāties par to, ka redzu bez brillēm. Devos uz pēc operācijas vizīti, pēc kuras dr. Gertnere teica, ka viss ir tā, kā tam esot jābūt. Pēc tam sekoja vēl divas vizītes nedēļu pēc operācijas un mēnesi pēc operācijas. Pēc gandrīz 20 gadiem es atkal redzu bez brillēm. Tagad ik pa laikam iedomājos, kāpēc es to neizdarīju ātrāk. Paldies klīnikas personālam, dr. Andrejam Solomatinam un īpaši liels paldies dr. Gertnerei.

Liene J.

Vai var mainīties dzīve pēc lāzerkorekcijas? Jā, var! Tagad, ieejot veikalā, man nav jāpieliecās klāt cenu zīmei, lai zinātu cik maksā piens. Man nav jākaunās, ja kādu neatpazīstu uz ielas. Esmu ļoti, ļoti priecīga! Vai man bija bail? Nē! Patiešām man nebija bail! Kad operācijas dienā māsiņa man iedeva nomierinošo tableti, es teicu - "Man jau nemaz nav bail!" "Tā nevar būt!" - viņa man saka. Es biju ļoti mierīga, jo padziļinātās pārbaudes laikā, Man ārsts visu detalizēti izstāstija un es zināju kā viss notiks. Un daudzi draugi jau bija uztaisījuši lāzerkorekcijas, visi tik ļoti apmierināti. Jābaidās būtu no nezināmā, bet ja tiec pie profesionāliem un zinošiem speciālistiem, bailēm nav pamata! Un māsiņas tik rūpīgas un uzmanīgas! Operācijas dienā saņēmu ļoti labu aprūpi gan pirms , gan pēc operācijas. Pēc operācijas, pieceļoties no kušetes, jau skaidri redzēju sienas pulkstenī, cik ir laiks. Ieksēji bija neizsakāmas emocijas! Iesaku visiem nebaidīties, jo tas IR tā vērts!

Evita A.

Pirms operācijas tika veikta padziļināta redzes un acu pārbaude. Pēc tam arī operācija. Operāciju acu centrā veicu ar  SuperLASIK metodi. Ļoti liels Paldies  atsaucīgajām reģistratūras darbiniecēm, personāla māsiņām un dakteriem! Īpašs paldies Dr. Janai Gertnerei. Šobrīd pēc operācijas ir pagājušas tieši divas nedēļas un redzu perfekti labi.  Laimīgāka un bez BRILLĒM!

Jevgenijs R.

Esmu pilnībā apmierināts ar rezultātu pēc SuperLasik operācijas. Personāls acu centrā bija ļoti ieinteresēts lai es saņemtu visu nepieciešamo informāciju par redzes korekcijas operāciju. Protams, ka pateicos dr. Gertnerei par profesionali izdarīto darbu.

Elīna G.

Vēlos izteikt pateicību jebkuram mazajam rūķītim, kas iesaistījās operācijas gaitā- laipni, atsaucīgi darbinieki. Spēj iedrošināt un uzmundrināt. Acu operācijai briedu 8 gadus. Vienīgais, ko nožēloju, ka operāciju neveicu ātrāk. Klīnikā saņēmu pirms operācijas pakalpojumus, veicu lāzeroperāciju ar Femto metodi, pēc operācijas pārbaudi. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un jūtos lieliski. Vienīgi vēl var piebilst ,ka ar brillēm staigāju 20 gadus. Un šis sajūtas, ko nozīmē redzēt savām acīm bez palīglīdzekļiem spēj novērtēt tikai tas ,kam ir bijušas šādas problēmas

Ilva Ž.

Liels paldies visiem, kas palīdzēja man pirms/pēc lāzeroperācijas. Tās ir fantastiskas sajūtas. Man ir tikai viens jautājums, kāpēc to neizdarīju agrāk?! Lieliska attieksme gan no personāla, ārstiem, reģistratūras darbiniekiem.

Sanita S.

  Veicu lāzeroperāciju Femto Lasik. Apmierina gan operācijas kvalitāte, gan apkalpošana. Personāls bija ļoti laipns un visu operācijas gaitu un pēcoperācijas režīmu saprotoši izskaidroja. Pēc operācijas redzes uzlabojumi ir jūtami tūlīt un tie uzlabojas nākamajās dienās. Iesaku jebkuram, kurš vēlas turpmāk dzīvot bez brillēm, iziet pirmsoperācijas pārbaudi un veikt operāciju, jo ir lieliska sajūta beidzot  ieraudzīt pasauli no jauna un redzēt visu daudz krāsaināk.  Paldies Jums,  ka uzlabojat cilvēku dzīves kvalitāti!

Kasher

Es mīlu redzēt krāsas! Es mīlu redzēt pasauli! Es mīlu redzēt savus draugus un mīļos cilvēkus sev apkārt! Es vienkārši mīlu redzēt! Pēdējos gados mana redze krietni pasliktinājās, tāpēc velkāju brilles! Man to ir vairāki desmiti! Protams, ka briļļu rāmītis piešķir tavam outfitam odziņu, un vairāki cilvēki mani personificē tieši ar brillēm! Taču vasarās, kad karsti, ir ļoti grūti- esmu aktīvs puisis- lecu, dejoju, kustos- karstumā, ādai svīstot, brilles vienkārši slīd nost! Tā ir kaitinoša sajūta! Arī ziemā, kad ienāc siltā telpā- brilles aizsvīst! Tā ir nemitīga cīņa ar diskomfortu jebkuros gadalaikos! Man ir neizsakāmi milzīgs prieks, ka Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs man dāvināja pašu svarīgāko- iespēju redzēt skaidri un asi!Milzīgs paldies superīgajam kolektīvam, Maksimam, Pārslai, Līgai un dakterei, kuru rūpes un mīlestību izjutu ik uz soļa! Tiiiiiik superīgi cilvēki! Man paveicās un noteikti iesaku acis ārstēt tikai un vienīgi šeit! Vienmēr būšu pateicīgs! PALDIES!  photo: @andramartaphotography  Izlasi pilnu Kašera stāstu par viņa ceļu pie sapņu redzes! www.acucentrs.lv/kasher/

Vitālijs L.

Viss ļoti labi! Esmu ļoti apmierināts ar operāciju. Pat nedomāju, ka tik labi var redzēt. Redzu dzīvi jaunās krāsās. Liels paldies.

Ivita B.

Beidzot  ir pienācis tas brīdis, kad vasarā varu valkāt saulesbrilles un skaidri visu saskatīt! Personāla attieksme un rūpes par pacientiem ir ļoti augstā līmenī!

Maira Ā.

Redze ievērojami uzlabojās jau uzreiz pēc operācijas. Operācija noritēja ļoti raiti, ķirurga komentāri operācijas laikā ļoti palīdzēja. Liels paldies pirmsoperācijas māsai- ar humoru un vieglo pieeju pat spēja mazināt neziņu un stresu. Paldies visai komandai!

Anna S.

Man tika veikta Femto Lasik operācija. Ar pakalpojuma kvalitāti un rezultātu esmu ļoti apmierināta. Personāls bija laipns un zinošs, tai skaitā Dr. Gertnere. Noteikti ietiktu šīs klīnikas pakalpojumus arī citiem. Operācijas dienā klīnikā pavadīju aptuveni 2,5h, kas ietvēra līguma par operācijas veikšanu parakstīšanu, izmeklējumus, pašu operāciju, kas neilga vairāk par 10 -15 minūtēm, un acu pārbaudi pēc tās. Lai arī iepriekš biju lasījusi un dzirdējusi citu cilvēku atsauksmes par to, ka operācija ir ātra un nesāpīga, kā arī ierodoties klīnikā tika izsniegti un iedzerti nomierinoši medikamenti, pirms operācijas un tās laikā bija liels satraukums. To, iespējams, veicināja iepriekš internetā skatītie Femto Lasik operāciju video, kas rada vizuāli nepatīkamu iespaidu par operāciju. Pozitīvi novērtēju, ka pacienti pirms operācijas tika ieaicināti atsevišķā telpā, kurā klīnikas darbiniece sniedza izsmeļošu informāciju par operāciju, medikamentu lietošanu pēc tās un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem. Turpat tika veikta sagatavošanās operācijai – izsniegts aizsargtērps, anestezējošu pilienu iepilināšana acī, kā arī šeit tika sagaidīta pēcoperācijas acu pārbaude. Tā kā pēc operācijas acīs tika ievietotas aizsargājošas kontaktlēcas, uzreiz pēc operācijas un arī turpmāko diennakti līdz to izņemšanai, redze bija nedaudz miglaina. Šī iemesla dēļ pretēji vispārējiem apgalvojumiem par to, ka jau nākamajā dienā pēc operācijas ir iespējams vadīt auto un atgriezties darbā, vismaz līdz nākamās dienas vizītei pie speciālista, kurš minētās lēcas izņem, iesaku neko tādu neplānot. Citas nepatīkamas vai traucējošas sajūtas pēc operācijas neizjutu. Šobrīd no operācijas veikšanas brīža ir pagājušas mazliet vairāk kā 2 nedēļas. Mana redze tālumā ir ļoti laba, šķiet, ka redzu pat labāk, kā tas bija ar brillēm. Vienīgais novērojums ir tāds, ka lielā tuvumā redze nedaudz miglojas, tomēr kopumā tas netraucē veikt nepieciešamās ikdienas darbības, turklāt pēc klīnikas personāla teiktā - redze tuvumā vēl uzlabosies, jo organisms pamazām pierod pie jaunās situācijas.

Simona Z.

Pirms operācijas pilna acu izmeklēšana noritēja ļoti ātri un detalizēti. Liels paldies ārstiem par atsauksmi un sniegto informāciju, kas bija ļoti izsmeļoša un saprotama. Personāls bija ļoti atsaucīgs un kvalitatīvs. Pēc operācijas uzreiz bija jūtami ļoti laba redze, Diskomforts, kas bija brīdināts, bija minimāls. Paldies Dr. Gertnerei un M.Solomatinam.

Agnese G.

Jau sen sapņoju par dzīvi bez brillēm. Pagāja vairāki gadi līdz saņēmos šim solim, dienu pēc operācijas varu pateikt, ka šis pavisam noteikti bija viens no maniem desmitgades labākajiem lēmumiem. Iesaku visiem, personāls atsaucīgs, atbild uz visiem jautājumiem un, ja nepieciešams, tad izskaidros vēlreiz. Paldies par to lielisko darbu, ko Jūs dariet!!!

Diāna Ļ.

Pakalpojumi tika sniegti visaugstākajā līmenī, Apkalpojošais personāls un ārsti bija laipni un savu darbu veica izcili. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu! Noteikti ieteikšu draugiem un radiem! Paldies Dr. Janai Gertnerei!

Dzintars F.

Tas ir reāls brīnums, bet to saprot un pilnībā izjūt tikai cilvēki, kas iepriekš nav redzējuši. Katrā ziņā Jūs esiet brīnumdari un operācija ir katra iztērētā centa vērta - jo ne visu dzīvē var mērīt tikai naudā ir arī lietas, kas dara cilvēku neizsakāmi laimīgu, piemēram šī operācija jūsu klīnikā. Vēlreiz paldies visai komandai un lai Dievs svētī Jūs, Jūsu ģimenes un katru, kas vēršas pie Jums pēc palīdzības. Veiksmi turpamākā attīstībā, un lai izdodas viss iecerētais!

Alina M.

14.maijā man bija pirmsoperācijas izmeklējums. Pēc dažāda veica izmeklējumiem kopā ar ārstu, es izvēlējos metodi Femto-Lasik. 15.maijs ir mana otra dzimšanas diena, jo man sākās jauna dzīve - Dzīve bez brillēm! Es esmu ļoti laimīga, ka nolēmu veikt redzes lāzerkorekciju. Tagad es redzu apkārtējo pasauli ar savām acīm. Redze atjaunojas un šobrīd ir 100%. Es esmu ļoti apmierināta ar visiem pakalpojumiem, kas tika sniegti divu dienu laikā. Liels paldies visiem acu centra darbiniekiem.

Sintija G.

Paldies par skaidro un krāsaino redzējumu uz dzīves ikdienas lietām un maniem mīļajiem. Pēc Lasik operācijas esmu patīkami saviļņota par tās rezultātu. Paldies par individuālo un patīkamo attieksmi no personāla māsiņām un Dr. Janas Gertneres. Tā kā jūsu acu centru man ieteica labs ģimenes draugs, tad noteikti ieteikšu arī saviem draugiem, kam būs kādas problēmas ar redzi. Paldies, paldies, paldies par visu to skaisto, ko sniedzāt man!

Līga P.

Biju uz padziļināto apskati, lai noskaidrotu, vai varu veikt acu lāzerkorekciju. Veicu acu lāzerkorekciju. Abi pakalpojumi, kurus es saņēmu, mani ļoti apmierināja. Visu izklāstīja skaidri, saprotami. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Kā arī milzīgs paldies Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centra darbiniekiem par savu profesionalitāti.

Evija B.

Man tika veikta EPI-LASIK acu lāzerkorekcija - informācijas pieejamība un komunikācija ar speciālistiem, personālu apmierināja no A-Z. Nepatīkamākās sajūtas un sāpes bija aptuveni 2 dienas, bet darbu ar datoru gan varēju atsākt tikai pēc kādām 10 dienām, jo redze bija miglaina un nefokusēta. Šobrīd viss OK, redze atjaunojas pakāpeniski un jau tagad ir daudz labāka nekā pirms operācija.

Ieva Ā.

Veicu redzes korekcijas operāciju. Paldies par rūpēm, pozitīvo un iedrošinošo attieksmi! Mana dzīves kvalitāte ir manāmi uzlabojusies, es redzu bez palīgierīcēm!!!

Daina S.

Vēlos no sirds pateikties visiem darbiniekiem un ārstiem- atkal redzu visu- sejas, detaļas, zīmes- īsāk sakot- varu atkal dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!PALDIES!

Stefānija V.

Dr. Solomatina acu centrā saņēmu Femto Lasik redzes korekciju. Esmu ārkārtīgi apmierināta ar rezultātu- ideāla redze. Vēlos izteikt pateicību Dr. Janai Gertnerei un visiem centra darbiniekiem par profesionālo un sirsnīgo pieeju. Paldies par sapņa piepildījumu.

Ornella S.

Pirmajā pēcoprācijas dienā esmu apmierināta ar rezultātu, gaidu tālāko redzes uzlabošanos. Tagad tikai saulesbrillēs! Izsaku pateicību dr. J. Gertnerei.

Elīza G.

Veicu lāzerkorekciju. Ļoti bija bail, bet jau sākoties operācijai sapratu, ka nav no kā baidīties, nekas nav jūtams un viss notiek ātri. Pirmo dienu gan gulēju ar acīm ciet, kā teica ārste, bet otrā dienā uzlabojumi tūlītēji redzami. Ārsti ir ļoti pretimnākoši un pie Jums ir patīkami ierasties! Šobrīd redze uz visiem 100!  

Aiga T.

Veicu pirmsoperācijas pārbaudi un lāzerkorekciju. Bija laipni un visu sīki izskaidroja!

Andris I

Medmāsas bija jaukas un pretimnākošas. Pirms operācijas biju uztraucies, bet mani nomierināja. Operācijas laikā man bija pilnīga panika, nedomāju, ka nomierinošā tablete palīdzēja. Jebkurā gadījumā operācijas laikā ar mani sarunājās un pārliecināja, ka viss būs labi. Esmu ļoti laimīgs, ka tiku pāri savām bailēm no dakteriem :) un atnācu. Pirmsoperācijas izmeklēšana tip top. Femto Lasik arī nebija ne vainas.

Maksims I.

Par lāzeroperāciju uzzināju un ieinteresējos jau sen. Internetā atradu informāciju, gan par korekcijas metodem, gan visdažādākas atsauksmes, tad nu beidzot izlēmu taisīt arī sev korekciju. Man bija tuvredzība un astigmatisms. No sākuma man bija grūti izvēlēties klīniku, tomēr izlēmu taisīt te pat Latvijā, un ne cik nenožēloju! Lāzeroperāciju uztaisīja ļoti ātri, tā patiešām ilgst ap 5 minūtēm, kā arī neizjūtu nekādas sāpes. Galvenais, sekot ārsta norādījumiem, gan pirms operācijas, gan operācijas laika, gan pēc tās. Pēc operācijas pirmās stundas bija neliels diskomforts acīs - miglaina redze, griež acis utml., bet manā gadījumā viss pagāja ļoti ātri. Labi redzēt sāku jau uzreiz pēc operācijas, pirmo nedēļu bija grūtības saskatīt objektus tuvumā, jo acs visu laiku fokusējas, bet ar katru dienu redze uzlabojas. Tagad es redzu ļoti labi un esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Izsaku savu pateicību visam personālam! Ārsti bija ļoti laipni un visu pietiekami labi izskaidroja. Jo īpašs paldies Dr. Janai Gertnerei par profesionalitāti! Iesaku "Dr. Solomātina acu centru" arī citiem!

Annija K.

Esmu ļoti apmierināta ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti un personālu. Personāls ir profesionāls, laipns, saprotošs un pavisam noteikti neļāva pārāk uztraukties pirms operācijas. Droši varu apgalvot, ka nekur nav tik pozitīvas attieksmes pret klientu/pacientu kā acucentrā. Viss tiek kārtīgi paskaidrots un ir padomāts arī par sīkumiem. Noteikti ieteikšu draugiem un paziņām. 

Jānis I.

Man tika veikta acu lāzeroperācija ar SuperLasik metodi. Pirms pirmās konsultācijas satraucos par to, cik ilgs ir rehabilitācijas posms pēc operācijas, jo esmu programmētājs, līdz ar to katru dienu pie datora jāstrādā vismaz 8 stundas, kā arī dejoju tautas dejas un aizraujos ar pludmales volejbolu un riteņbraukšanu. Man bija ļoti svarīgi tas, lai jau drīz pēc redzes korekcijas veikšanas varētu atsākt sportot un strādāt. Pēc ~2h izmeklējumiem pirmajā konsultācijā, Dr. Gertnere izskaidroja situāciju un paziņoja, ka varu veikt redzes korekciju ar SuperLasik metodi, kā arī nomierināja mani par to, strādāt varēšu atsākt jau nākamajā dienā pēc operācijas, bet nodarboties ar sportu - aptuveni nedēļu vēlāk. Tālāk sekoja pieraksts uz operāciju, vēl dažas stundas klīnikā operācijas dienā, pāris stundas grauzošas, asarojošas acis un varēja sākties nedēļām ilgais un satraucošais posms, kurā nepārtraukti domāju, vai viss ir tā, kā tam jābūt un vai redze vēl stabilizēsies un uzlabosies. Pirmajā nedēļā redze bija ļoti mainīga un jutu sausuma sajūtu acīs, taču pēc ieteikuma klīnikā sāku lietot mitrinošu gēlu. Tas palīdzēja. Šobrīd ir pagājušas 3 nedēļas un jāatzīst, ka redzei nav tik perfekts asums, kāds tas bija, kad lietoju brilles. Acis nogurst ātrāk, nekā senāk un ir satraukums par to, vai galu galā viss būs ideāli, vai arī paliks tā, kā ir šobrīd. Taču neatkarīgi no tā - redze ir laba un absolūti apmierinoša ikdienas dzīvei bez brillēm. Beidzot! Jāpiebilst, ka viss pēc-operācijas posms pilnībā atbilst tam, kādu to prognozēja Dr Gertnere, kura brīdināja gan par sagaidāmo redzes mainīgumu, gan par potenciālu sausuma sajūtu un visu citu pārējo. Patiess paldies dakterei par profesionālo attieksmi un ļoti nopietno pieeju.

Evija A.

Kopumā ar visu esmu apmierinātā. Vienīgais, kas nepatika, ka pirms operācijas pirmie pilieni un acu higiēna tika veikta pie reģistratūras, uzgaidāmajā telpā. Būtu gribējusi, lai tas tomēr notiek atsevišķā telpā un pirms operācijas telpa bija auksta. Ārsta, māsiņu un reģistratūras darbinieku darbs un attieksme apmierināja.

Gundars B.

Par redzes korekciju biju domājis ilgāku laiku, tad nu arī pienāca laiks to veikt. Viss process sākot no pirmās pārbaudes līdz pat pašai korekcijai notika bez aizķeršanās, lielā mērā pateicoties profesionālajam personālam. Personāls spēja atbildēt uz visiem jautājumiem, kuri man bija radušies. Operāciju, pārbaudes varēju ieplānot sev vēlamajos laikos ar ko klīnika ļoti nāca pretī. Korekcija notika ātri, un var pat teikt, ka bez sāpēm, ilgums aptuveni 3 minūtes abām acīm. Rezultāts jau bija jūtams uzreiz, vakarā jau skaidri varēju saskatīt visu ko vēlējos. Tad nu šobrīd redzu tik labi, kā nekad savā dzīvē. No rīta ceļoties nav jāmeklē brilles, vai jāievieto kontaktlēcas, korekcija ļoti atviegloja dzīvi. Iesaku ikvienam izmantot "Dr. Solomatina acu centra" sniegtos pakalpojumus, ja ir šāda iespēja, Jūs to tiešām nenožēlosiet!

Santa Č.

Viss bija labi! Darbinieki atsaucīgi un pacietīgi, kaut arī cilvēku te ir ļoti daudz!

Bella B.

Es būtu bijusi mazāk nobijusies, ja būtu sīkāk izklāstīta informācija par to, kā notiks pati operācija. Bet citādi esmu apmierināta. Laipns personāls, par pirms un pēc operācijas periodu viss tika rūpīgi izstāstīts. Redzes uzlabojums bija redzams jau uzreiz pēc operācijas un acu diskomforts pazuda praktiski līdz ar brīdi, kad pamodos pēc pirmās gulēt iešanas. Dažās nākamajās dienās acis vēl pielāgojās, likās grūti mainīt fokusu no tuviem uz tāliem objektiem, bet, sekojot ārsta norādījumiem - nelietojot kosmētiku, neaiztiekot acis, pilinot iedotos pilienus jau pēc 3 dienām bija sajūta, ka ar acīm viss ir tā, kā parasti.. tikai redzēt, protams, var daudz labāk. Paldies!

Dace B.

Veicu redzes uzlabošanu ar Femto Lasik metodi un šobrīd šķiet, ka redzu ļoti, ļoti labi! Ar pakalpojumu kvalitāti esmu apmierināta. Kā mīnusu gan gribētu atzīmēt to, ka pēc pirmās pārbaudes (vai varēs veikt operāciju), pēc tam man miglojās redze tieši tuvumā, kas radīja lieku uztraukumu, domāju, ka par to vajadzēja brīdināt vizītes laikā. Bet kopumā esmu ļoti apmierināta, ieteiktu klīniku arī citiem.

Kitija Z.

Tika veikta EpiLasik. Pirmās 3 dienas nevarēju acis noturēt ne ciet, ne vaļā, ne pakustināt. Atnācu trešajā dienā pie dakteres- bez pieraksta, jo no sāpēm nevarēju gulēt, acis bija sarkanas. Ārste izrakstīja mitrinošos pilienus un beidzot mežonīgās sāpes pārgāja. Ja es pati nebūtu atnākusi, mocītos visas 6 dienas līdz lēcu izņemšanai.  Sadzīšanas process bija grūts un mokošs, bet redze lēnām atgriezās.

Dārta L.

Mana draudzene veica redzes korekciju Dr.Solomatina acu centrā pirms mēneša un viņas stāsts iedvesmoja arī mani. Pēc pirmās acu pārbaudes, apstiprinājās, ka varu veikt lāzeroperāciju, lai gan mana radzene ir plāna. Līdz operācijas dienai biju uztraukusies, bet tam noteikti nav iemesla, jo dakteri un māsiņas ir ļoti zinoši, atsaucīgi un profesionāli. Lai gan acis ir mazliet jūtīgas pēc operācijas - redzes uzlabojumi ir tūlītēji. Nav aprakstāma sajūta nākamajā dienā uz ielas redzēt tādus uzrakstus un detaļas, kuras iepriekš nesaskatīju pat ar kontaktlēcām un brillēm. Liels paldies Dr. Jana Gertnere un optometristei Lāsma Bogdanova!

Marita B.

Tika veikta acu lāzerkorekcija. Viss notika ļoti ātri, profesionāli, esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Iesaku visiem, kuri šaubās par šo operāciju. Rezultāts ir tā vērts.

Aiva G.

Esmu ļoti apmierināta gan ar operācijas kvalitāti, gan personālu un noteikti ieteikšu  arī citiem vērsties tieši pie Jūsu speciālistiem!!! 

Guna N.

Veicu redzes korekciju, paldies Dr. Solomatina dēlam par pirmsoperācijas skaidrojumiem un profesoram pašam par operāciju. Jau 7 stundas pēc tās redzēju ideāli. Un liels paldies Dr. Repinai par darbu un skaidrojumiem pēc operācijas.

Maija A.

Man veica redzes korekciju. Esmu apmierināta, jo bija tuvredzība. Daktere Gertnere ir ļoti laipna, zinoša savā jomā. Paldies viņai… :)

Evija D.

Esmu ļoti apmierināta ar operāciju, jo jau pirmajā dienā jutu rezultātus, redze bija un ir joprojām laba. Redzu ļoti labi un esmu apmierināta. Pēc operācijas jutos fantastiski, redzēt savām acīm atkal tik skaidri ir vienreizēji. Redzu visus sīkumus un nav vairs nekāds diskomforts. Protams, ka ieteikšu to visiem radiem un paziņām.

Justīne L.

Veicu Super Lasik acu lāzeroperāciju. Viss bija super. Visi laipni un pretimnākoši.

Liene U.

Dr.Solomatina acu centru pirmo reizi apmeklēju, jo biju ieinteresēta par nakts kontaktlēcām. Atsaucīgs, laipns personāls, tika veikta rūpīga izmeklēšana un ārste veltīja daudz laika, lai izskaidrotu kas un kā darbojas. Tā kā parasto dienas kontaktlēcu ielikšana un nēsāšana man sagādā grūtības un neērtības, jo acis man ir sausas, tad nakts kontaktlēcas sagādāja vēl jo lielākas neērtības, par ko arī pirms tam mani brīdināja ārste. Pagāja aptuveni gads, par lāzeroperāciju acīm biju iedomājos ik pa laikam, bet tā īsti nevarēju saņemties. Ar brillēm sadzīvot man ir grūti, jo tās traucē dažādām aktivitātēm. Kā noteicošais faktors bija sportošana. Beigu beigās, dažādu apstākļu sakritības rezultātā, es pieteicos uz pirms lāzeroperācijas izmeklēšanu. Personāls tikpat laipns, smaidīgs, pretimnākošs. Notika rūpīga izmeklēšana aptuveni 2h garumā un tad man uzreiz arī piedāvāja veikt šo lāzeroperāciju nākamajā dienā. Jāsaka, tam es nebiju gatava emocionāli, biju apjukusi, ka tas tik ātri notiks, jau rīt, biju ļoti sanervozējusies! Liels paldies personālam, konkrētos vārdus, uzvārdus neatceros, bet viņu attieksme un atsaucība tiešām nomierināja. To, ka lāzeroperācija beidzot tika veikta un viss ir garām, sapratu tikai nākamās dienas rītā, kad atvēru acis un palūkojos pa logu. Pirmā diena un tāds asums! Pat ar brillēm nebija tāda efekta! Ar nepacietību un saviļņojumu gaidu to brīdi, kad varēšu doties vakara skrējienā pa mežu! PALDIES! Tas ir tā vērts!

Diana D.

Paldies par patīkamo atmosfēru. Viss bija līmenī. Ieteikšu māsai operēt acis šeit.

Linda Z.

Pēc operācijas nākošajā dienā jūtos ļoti labi, gandrīz nevar just, ka bijusi operācija. Redze ir labāka, nedaudz problēmas tuvumā un ar spilgtām gaismām, bet tas pāries!

Dace T.

Vēlos iedrošināt ikvienu,kurš ir nolēmis spert šo soli, proti, veikt acu operāciju! Nenoliegšu, ka biju nobijusies gan pirms gan arī operācijas dienā! Bet saku kā ir, tas nesāp gan operācijas brīdī gan arī pēc tās! Ir nepatīkamas sajūtas, bet tas ir tīrais nieks.....apmeklējums pie zobārsta ir daudz biedējošāks.... no rītiem joprojām meklēju brilles uz nakts galdiņa, ieradumam liels spēks....domāju, drīz pie sava jaunā tēla pieradīšu! Tajā pat dienā, braucot mājās es redzēju automašīnām numura zīmes un pilsētu nosaukumus, pat nespēju tam noticēt!  Šajā acu klīnikā ir fantastisks, atsaucīgs, laipns personāls! Ik vienam pacientam tiek pievērsta milzīga uzmanība, ir tāda sajūta, ka esi šeit gaidīts J  Es ieteiktu ikvienam Dr.Solomatina Acu Centru, kurš ir nolēmis veikt acu operāciju! Vēlos izteikt visdziļāko pateicību Dr. Janai Gertnerei. Paldies Jums! 

Rita K.

Fantastiska, nereāla sajūta, es REDZU bez brillēm! Sirsnīgs paldies visiem! Jūs esat lieliska komanda. Visi klīnikas darbinieki bija laipni, smaidìgi un atsaucīgi! Esmu laimīga! 

Miks Č.

Esmu ļoti apmierināts. Nav no kā baidīties, būsiet tikai ieguvējs. Beidzot varu skaidri redzēt. Ieteikšu gan draugiem, gan radiem. Liels paldies jums!

Jūlija S.

Pilna redzes pārbaude +LASIK operācija. Labs iespaids, nekādu pretenziju, viss tika veikts akurāti un ar atbildības sajūtu! Ļoti pretīmnākošs kolektīvs!

Maija L.

Ārsti un pārējais personāls ir ļoti atsaucīgi. Veicu lāzerkorekcijas operāciju, rezultāts redzams jau nākamajā dienā. Noteikti ieteikšu arī citiem šo klīniku. Liels paldies Dr. Gertnerei!

Sintija P.

Man tika veikta acu lāzerkorekcija (Femto LASIK)  un esmu ļoti apmierināta gan ar rezultātu, gan ar ārstiem, medmāsām un reģistratūras darbiniecēm. Viss bija skaidri  saprotams un norādīts. Visi laipni  un jauki. Ieteikšu citiem vērsties arī pie Jums! Paldies Dr. Solomatinam!

Solveiga S

Es veicu acu lāzeroperāciju. Nolēmu to veikt, jo apnika nēsāt brilles, kuras ikdienu bija jātīra no ielu putekļiem un lietus.  Otrajā dienā pēc operācijas jau ļoti labi redzēju un pašā operācijas dienā man visi ļoti palīdzēja un bija laipni. Gan medmāsas, gan dakteri bija iejūtīgi un ļoti izpalīdzīgi. Visi dotie norādījumi bija raiti un skaidri.  Esmu ļoti pateicīga!

Dana S.

Esmu ļoti pateicīga Prof. Solomatina centram par sniegtajiem pakalpojumiem, jo ilgstoši nēsāju kontaktlēcas. Ir ļoti liels prieks redzēt ar skaidrām acīm. Liels paldies!

Ieva T.

Biju patīkami pārsteigta par patīkamo attieksmi, biju internetā lasījusi arī negatīvās atsauksmes. Bet pati pārliecinājos, ka ticēt nevar. Ārsti, medmāsas bija atsaucīgas, un visu skaidri paskaidroja. Lāzerkorekcija noritēja veiksmīgi, esmu apmierināta un noteikti ieteikšu Jūsu klīniku saviem draugiem. Paldies, Jums!

Maija S.

Lielum lielu paldies vēlos pateikt Anželikai, viņa jau no paša sākuma palīdzēja sarunāt vizīti pie paša Prof. Solomatina. Šajā acu centrā viss tika izstāstīts un paskaidrots. Paldies!

Guntis R

Esmu ļoti apmierināts ar profesionalitāti, ko sniedza gan reģistratūra, gan medmāsas un galvenie ārsti. Ļoti ieteiktu šo klīniku.

Jolanta K.

Esmu ļoti apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem. Veicu Lasik lāzeroperāciju abām acīm. Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta. Brilles jau esmu izmetusi, tās vairs nevajag. Pateicību izsaku visam personālam un noteikti ieteikšu saviem draugiem un paziņām.

Ieva B.

Apkalpojošais personāls un ārsti ir ļoti atsaucīgi, saprotoši un informē par visu bez jautājumu uzdošanas. Esmu ļoti apmierināta un priecīga par rezultātu, jo sadzīvot ar brillēm un kontaktlēcām man sagādāja grūtības, lāzerkorekcija acīmredzami bija domāta tieši priekš manis. Paldies visiem iesaistītajiem!

Ilze Ņ.

Veicu padziļinātu acu pārbaudi un epi-Lasik lāzerkorekciju. Ar rezultātu esmu apmierināta, dzīves kvalitāte uzlabojās, redzu labāk kā brillēs un lēcās! Vēlos pateikt paldies Dr. Gertnerei par profesionalitāti un labo attieksmi, tika piepildīts “sapnis”.

Katrīna R.

Rezultāts bija redzams jau uzreiz pēc pašas operācijas! Sajūtas ir neaprakstāmas. Šobrīd ir pagājis mēnesis un veljoprojām jūtos super. Nav ne mazākās piepūles  vai sasprindzinājuma, kā bija iepriekš, kad ar visām lēcam bija jamiedz acis. Man ļoti patīk un noteikti iesaku arī draugiem!

Vita Z.

Es noteikti ieteikšu veikt operāciju saviem paziņām,kuri arī domā par redzes korekciju. Liels paldies māsiņai Santai. Ļoti laipna, mīļa un saprotoša. Ļoti labi izstāstīja par zāļu lietošanu un pēcoperācijas periodu. Ļoti atsaucīga ir optometriste Lāsma. Arī operējošā ārste J.Gertnere arī bija ļoti profesionāla un laipna.

Sintija O.

Ļoti pretimnākošs personāls. Sniedza nepieciešamo konsultāciju. Operācija noritēja ātri un veiksmīgi. Esmu ļoti apmierināta un iesaku šo iestādi arī citiem! Pagājusi jau gandrīz nedēļa kopš operācijas. Nevaru noslēpt savu sajūsmu - par šo lielo pārmainu manā dzīvē. Galvā nevar nosēsties doma, ka tagad es redzu bez kontaktlēcam un brillēm. Šķiet pat esmu kļuvusi dzīvespriecīgāka un žēl, ka tam nebiju sadūšojusies jau agrāk. :)

Tomass Š.

Uztaisīju operāciju Jūsu klīnikā 2012. gada maijā! Vēlos pateikties par operācijas augstāko kvalitāti un par Ārstu visaugstāko profesionālismu. Operācija notika ātri, profesionāli, un jau tanī pašā dienā jau visu redzēju. Tas bija patiess šoks, jo nekad dzīvē tik labi nebiju redzējis. Pecoperācijas periods arī rit ļoti labi un bez problēmām.

Liels Paldies Jums!

TImurs S.

Dr. Solomatina acu centrā veicu redzes lāzerkorekciju. Šo klīniku man ieteica draudzene. Praktiski uzreiz pēc operācijas es redzēju rezultātu! Sajūta bija lieliska apzinoties to, ka varu skaidri redzēt, laikam vēl joprojām neesmu to īsti aptvēris! Viss bija brīnišķīgi, liels paldies Jums!

Sanita S.

Pēcoperācijas laiks šķiet norit normāli, sākumā, protams, bija visādi satraukumi (nepieskarties acīm, sargāt no ūdens un vēja utt.), bet nu jau esmu apradusi ar jauno situāciju un izbaudu to, ka nav jānēsa brilles. Ne tik patīkami ir tas, ka operācijas rezultāts vienai acij nav tik labs kā otrai. Ja viena acs šķiet sanākusi perfekti, tad otra ir nedaudz miglaināka. Tā kā nedzīvoju Latvijā, tad tik bieži nevaru "izlidot" uz parbaudēm un konsultācijām, bet ir plānos novembrī apmeklēt ārstu konsultāciju un veikt pārbaudi - tad arī varēs redzēt patiesos operācijas rezultātus ;-). Par klīniku es uzzināju no draugiem un paziņām, laikā, kad sāku pastiprināti interesēties par acu lāzeroperācijām. Bet tā kā no draugiem un paziņām saņēmu daudz pozitīvu atsauksmju par Dr.Solomatina acu centru un ārstiem, nolēmu iet pie tieši pie Jums! Pēc apskates mani akceptēja operācijai un jau nākamajā dienā to veica. Vienīgā iebilde, ka tika mainīti vizītes un operācijas datumi, kas ietekmēja manus plānus. Visādi citādi ārsti un personāls ir ļoti laipni un atsaucīgi. Esmu apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem!

Sanita P.

Pirms vairākiem gadiem Dr.Solomatina acu centrā lāzeroperācija tika veikta manai mammai, tā es uzzināju un nokļuvu klīnikā. Pirms nedēļas veicu lāzerkorekciju arī pati. Rezultāts bija jūtams jau pāris stundas pēc operācijas. Nākamajā dienā jutos jau pavisam labi, redze bija uzlabojusies un gaidītais rezultāts sasniegts! Tomēr pēcoperācijas periodā man ir mainīgas sajūtas - reizēm jūtos lieliski, bet diezgan bieži sajūtu diskomfortu acīs, graušanu, sāpes, asarošanu. Pilienu dažāda veida pilienus ik stundu, bet ne vienmēr palīdz.. Ļoti ceru, ka laika gaitā šis sausums & graušana pazudīs. Cenšos ievērot ārsta norādījumus, pilinu acīs pilienus.. Redze ir ļoti laba, vienīgi problēmas ar acu sausumu, apsārtumu, graušanu.. Ceru, ka laika gaitā šīs nepatīkamās sajūtas mazināsies.

Sandra L.

Balstoties uz draugu ieteikumiem un atsauksmēm pirmo reizi Dr. Solomatina acu centrā ierados uz redzes pārbaudi pirms 6-7 gadiem. Arī toreiz interesējos par redzes korekciju, taču pēc konsultācijas ar cetra speciālistiem sapratu, ka tobrīd man nebija iespējams (nebija vēlams) veikt šādu manipulāciju, jo nespēju nodrošināt visus nosacījumus pēc operācijas periodam. Taču ievērojot centra speciālistu norādījumus tagad pēc vairākiem gadiem varēju veikt redzes korekciju! Personāls acu centrā ir ļoti atsaucīgs, profesionāls. Visi ļoti labi pārzina savu darbu, līdz ar to spēj pārliecināt un nomierināt pacientus. Lai arī Dr. Solomatins teica, ka pirmajā dienā pēc operācijas redze pasliktināsies, būs ļoti miglaina, jo tās ir loģiskas sekas pēc lāzeroperācijas, jāatzīst, ka rezultāts bija neticami labs! Izejot no operācijas telpas es jau redzēju daudz labāk nekā pirms tās. Pilnībā par atjaunotu redzi es varēju pārliecināties jau nākošajā dienā.  Lai saprastu atšķirību manam apgalvojumam lūk piemērs.. Pirms redzes korekcijas ejot pa ielu bez brillēm skaidri redzēju ~3-5 m attālumā, nākošajā dienā pēc operācijas visas ielas garumā varēju skaidri saskatīt visus tajā esošos objektus. Sajūtas ir neaprakstāmas! No rītiem mostoties nav jāmeklē uz nakts galdiņa atstatās brilles, lai saskatītu cik ir pulkstens. Kā arī var aizmirst par ikdienā lietotajām kontaktlēcām, to uzturēšanu un dienas laikā sagādātajām neērtībām tās lietojot. Par rezultātu biju pārliecināta jau pirms redzes lāzerkorekcijas, tomēr vēlos pateikties visiem par izcilo darbu!

Roberts S.

Par redzes korekcijas centra ārstu Solomatina k-gu es uzzināju no paziņām, kuri šai centrā jau bija veikuši redzes korekciju. Pēc izmeklēšanas un pārbaužu pozitīvajiem rezultātiem piekritu veikt operāciju, kaut arī tobrīd uzskatīju, ka tas ir visai riskanti. Nebija ilgi jāgaida, lai konstatētu operācijas rezultātus. Jau nākamajā dienā pēc operācijas, es biju spējīgs lasīt avīzi un vadīt mašīnu bez brillēm. Tā ir kolosāla sajūta. Pēdējos 20 gadus es nebiju spējīgs apieties bez brillēm, bet tagad dzīve ir pilnīgi pārmainījusies. Pēcoperācijas periods noris veiksmīgi, īpaši pateicoties tam, ka bija viegli un saprotami izskaidrota reabilitācijas darbība. Par to es saku lielu paldies centra medicīniskajam personālam. Esmu Kikboksa un Taekwon-do treneris, Pasaues čempions kikboksā, Pasaules kausa čempions Taekwon-do – dzīve bez brillēm man nozīmē daudz.

Rihards V.

Man tika veiktas daudzas acu pārbaudes pirms lāzerkorekcijas operācijas ar modernāko femto lāzeru no CARL ZEISS. Rezultāts bija jūtams un redzams jau uzreiz pēc pašas operācijas. Pēc sešiem gadiem, ko pavadīju ar brillēm – sajūta bez tām ir lieliska! Esmu ļoti priecīgs! Lieki pieminēt to, ka gandrīz visi mani ģimenes locekļi ar redzes traucējumiem ir klīnikas pacienti. Pirmo reizi apmeklēju Dr.Solomatina acu klīniku 2007. gadā, kad mana vecmamma man ieteica šo acu centru, lai kārtīgi pārbaudītu acu un redzes stāvokli. Vēlos izteikt milzīgu pateicību dr. Janai Gertnerei par viņas augsti profesionālo darbu!  

Paula D.

Redzes lāzerkorekcija. Iespaidi Bērnībā man bija laba redze. Vienmēr redzēju pa gabalu, kāds transports nāk. Skolā biju no tiem bērniem, kurus pārsēdināja aizmugurē, lai pirmās rindas atbrīvotu tiem, kas slikti redz tāfeli. Visās redzes pārbaudēs nekādu problēmu nebija. Viss mainījās 5.klasē, kad pusgada laikā nemanot pārsēdos arvien tuvāk tāfelei un skolotājas rokraksts uz tāfeles likās arvien neskaidrāks. Arī televizoru komfortablāk skatīties bija, piesēžoties nedaudz tuvāk. Pavisam drīz pienāca skolas ikgadējā veselības pārbaude, kurā pārbaudīja arī redzi. Gāju uz to bez nekādām bažām, jo iepriekš cipariņu nolasīšana man nekādas grūtības nesagādāja. Daži klasesbiedri gan satraucās, ka brilles aizmirsuši mājās. Tad tā arī pirmo reizi sapratu, ka nolasīt spēju vairs tikai augšējās rindas. Skolas medmāsa uz mani mazliet bažīgi skatījās un noteica apmeklēt acu ārstu. Tā nu uzreiz pierakstījos un aizgāju. Spriedums: tuvredzība, gandrīz -2 dioptrijas, brilles tālumam (tāfelei, televizoram). Pirmo reizi pie acu ārsta uzliekot briļļu sagatavi, pat nobrīnījos, ka iespējams tik labi redzēt un ka mana redze varētu būt labāka; iepriekš to bija grūtāk apzināties. Tā es tiku pie savām pirmajām brillēm, tās man labi kalpoja līdz pat brīdim, kad brilles jau uzskatīju par savu pagātni. Jo mana redze tā arī stāvēja. 10 gadu laikā varbūt pasliktinājās par pusdioptriju. Brilles pastāvīgi tā arī nesāku lietot, jo sev iegalvoju, ka tās traucē, turklāt, tā kā redze nepasliktinājās, acu ārsts taču tās man bija nozīmējis tikai tālumam. Mani paziņas brilles pastāvīgi valkāja pat ar mazākām dioptrijām, daudziem bija lēcas. Lēcas es “norakstīju” jau sākumā, jo zināju, ka man nepatiks ar tām “čakarēties”. Tomēr, lai gan biju ļoti pieradusi pie sava mazliet miglainā skata tālumā (ko pamanīju tikai, kaut ko tālu lasot vai uz ielas cilvēkus atpazīstot pēc gaitas vai apģērba, nevis sejas, ko skaidri neredzēju), lai gan bieži pamanīju to, ko nepamana cilvēki ar labu redzi, es sev atzinu, ka tuvredzība man traucē. Brilles un lēcas es spītīgi neliku, briļļu maks tomēr man vienmēr bija somā, jo bieži ievajadzējās. Tā jau no kādiem 15-16 gadiem sāku sapņot par redzes lāzerkorekciju. Zināju, ka tas nav lēti, un sāku krāt naudu. Pagāja daži gadi, naudiņa gandrīz bija sakrāta, teorētiski operāciju jau drīkstēju veikt. Tomēr vēl pāris gadus nogaidīju. Atradu, ka Lietuvā šo operāciju veikt ir krietni izdevīgāk. Jau lēnām sāku gatavoties šim ceļojumam. Bet nesteidzos, kā kaut ko vēl gaidīdama. Kādā vasaras vakarā skatījos Facebook. Pēkšņi man pilnīgi nejauši parādījās Dr. Solomatina acu centra lapa ar ļoti izdevīgu akciju. Šis piedāvājums uzreiz piesaistīja, jo daudz komfortablāk operāciju veikt savā valstī un savā pilsētā, cenu atšķirību vairs nebija. Protams, uzreiz meklēju atsauksmes par šo centru, tās parādījās un es sapratu, ka šis ir pa īstam. Pieteicos uz pārbaudi. Par pārbaudi biju mazliet noraizējusies - ja nu man nav pareizo acs parametru, un es nedrīkstu veikt lāzerkorekciju un nekad neiegūšu perfektu redzi. Mierināja doma, ka iepriekš taču acu ārsts neko tādu nebija teicis un maniem vecākiem arī nebija nekādu patoloģiju. Pārbaude bija diezgan ilga un pamatīga - daudz aparātu. Pareizi - tās taču acis, tur viss kārtīgi jāizpēta. Ik pa laikam baidījos, ka pasaka: “Atvainojiet, bet jūs neatbilstat operācijai.” Tāpēc lūpas savilkās vieglā smaidā, kad ārste paziņoja: “Jūs drīkstat veikt operāciju, visi parametri ir labi. Reģistratūrā pierakstieties uz Lasik redzes operāciju!” Ja uz pārbaudi biju jūlija beigās, tad uz operāciju pierakstījos tikai septembra sākumā. Iemesls? Vasara. Man nepatika doma par atteikšanos no saules, jūras, pludmales, ja ārā ir +30 un draugi turp vien aicina. Izlēmu mazliet nogaidīt, jo septembrī tomēr sākas mierīgāks ritms un saule arī vairs nav tik spoža. Tā otrdiena atnāca drēgna un lietaina. Priecājos, ka nebija spoža saule kā iepriekšējā dienā. Tāpēc bez mazākajām raizēm visu dienu biju gatava pavadīt mājās gulšņājot. Uz operāciju bija jāierodas plkst. 10 no rīta. Mazu mirkli vēl pārņēma šaubas, ka varbūt tomēr varu palikt pie lēcām vai brillēm un nedoties uz acu centru šodien. Bet nē, protams, nē, es taču gribēju doties jau vairākus gadus un, protams, devos. Ierodoties saņēmu nomierinošas un atsāpinošas tabletes, kā arī pilienus dezinfekcijai. Iedeva arī maisiņu ar vitamīniem un pilieniem pēcoperācijas periodam. Mēs, neliela grupiņa, kam šī diena solīja dzīvi jauna kvalitātē, māsiņas pavadībā devāmies uz operāciju korpusu. Atpūtas telpā ar pieticīgo apgaismojumu saņēmām inventāru - halātu, bahilas, cepurīti -, kā arī noderīgu informāciju un visas instruktāžas. Tika saņemtas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Bija pienācis laiks. Pirmā bija kāda sieviete, kurai veica mazliet citādu operāciju nekā pārējiem. Mums tikmēr piedāvāja nomierinošu dzērienu, ko arī pieņēmām. Jutos mierīgi, lai gan iepriekšējā dienā bija skatīti operācijas videoklipi un saņemtas konsultācijas no kursabiedra, kurš pirms pāris mēnešiem operāciju veica Lietuvā. Viņš atzina, ka nekas baigi patīkams nav, tomēr var viegli paciest. Un teica, ka noteikti ir vērts. Telpā atgriezās sieviete, kurai  tikko jau veica operāciju. Tas gan bija ātri. Mēs, pārējie, nu saskatījāmies, kurš tad būs nākamais. Tobrīd negaidīju, ka māsiņa no visiem izsauks tieši manu vārdu. Cēlos kājās un tad sajutu trīcošos ceļus, satraukumu kaut kur dziļi sevī un acis, kas centās izlauzt vieglas panikas asaru. Dziļi ievilku elpu un māsiņai pēc apjautāšanās atbildēju, ka viss kārtībā. Nokļuvu operācijas zālē. Neko daudz tur nepētīju, manīju vien kādas iekārtas un dažus cilvēkus. Apgūlos uz kustīgas kušetes, saņēmu anestēzijas pilienus. Operācijas laikā nedomāju par videoklipā redzēto operācijas gaitu, tāpēc centos nepievērst īpašu uzmanību, kad nostiprināja plakstiņu. Kad saņēmu nelielu spiedienu uz aci, tas nelikās kaut kas vairāk par to, it kā pati ar plaukstu būtu uzspiedusi uz aci. Tā kā anestēzija darbojās labi, man likās, ka viss notiek tā kā acs priekšā nevis ar pašu aci. Joprojām nedomāju. Pāris sekundes iedarbojās lāzers, sajutu tādu kā karsta lodāmura aromātu. Tad viss, pāris darbības ar aci, mitrinoši pilieni un tad jau mana acs beidzot bija atkal aizvērta. Bet tā jau bija cita acs - acs, kas zaudējusi tuvredzību uz visiem laikiem. Tad visas darbības atkārtojās ar otru aci. Jā, tas bija ātri. Visa operācija ir ātra. Viss ir beidzies pirms vēl tu paspēj saprast, ka tas ir sācies. Pāris mirkļus pagulēju uz šī operāciju galda, tad vēl pāris minūtes - uz kušetes blakus telpā. Kādas sajūtas? Uzreiz atverot acis, priekšā ir tāda neliela migliņa, nevar saprast, vai kaut kas ir mainījies. Mazliet grūti fokusēt redzi. Bet tad vienā brīdī tu pamani, ka skaties tā kā caur aizsvīdušu logu un tas, ko tu redzi tam cauri - tas ir skaidrs, ar noteiktām līnijām, tas, ko tu agrāk neredzēji. Tajā brīdī nāk atklāsme, ka operācija ir izdevusies. Ārste ātri veica pirmo elementāro pārbaudi un atzinat, ka viss kārtībā, jānāk nākamajā dienā un tad pēc nedēļas. Devos atpakaļ pie pārējiem. Spēju tikai bilst: “Viss kārtībā, tas bija ātri, nekas nesāpēja, neko daudz nejutu, skats kā pa aizsvīdušu logu, kam cauri viss skaidri saskatāms.” Teicu, ka viss ir labi un ka nav nekas traks, un ka noteikti ir tā vērts, un ka būs labi. Paņēmu savas mantas, uzliku saulesbrilles, apbruņojos ar lietussargu un devos atpakaļ uz reģistrāciju. Saņēmu pārējos dokumentus un kopā ar savu pavadoni (vecmāmiņu) devāmies mājup. Principā man nevajadzēja pavadoni. Jutos pietiekami labi, ka pati arī bez problēmām būtu tikusi mājās. Vieglā migliņa pieturējās, bet cauri varēja redzēt. Pēc neilga laika gan sajutu vieglu graušanu, bet devos pagulēt. Pamodos un atvēru acis. Perfekti atmiņā atsaucās bērnība - no pretējā plaukta lasīju grāmatu muguriņu uzrakstus. Iepilināju pilienus un pastaigāju pa dzīvokli, paskatījos pa logu. Jā, šķiet, ka būs labi. Ar telefona spaidīšanu gan neaizrāvos, veicu vien pāris zvanus ar labajām vēstīm. Pārsvarā gulēju, jo neko citu īsti nebija, ko darīt, nemaz arī negribējās. Nākamajā dienā devos uz lekcijām. Atklāt sakot, nekādu lielo atšķirību nejutu, jo auditorijā biju pieradusi sēdēt ar brillēm, tāpēc viss bija skaidrs tāpat. Atšķirība bija tikai tajā, ka nu taču man vairs briļļu nebija. Es redzēju tāpat. To, ka ārā arī pa gabalu jau visu redzu, aptvēru palēnām. Arī kursabiedri neko nemanīja, jo brilles jau ikdienā neliku. Pēc skolas devos pie ārsta, man paziņoja, ka viss ir ļoti labi priekš pirmās dienas. Satiku vienu no vakardienas “cīņu biedriem”, viņš arī priecīgs; viņam tikai maziņš asinsizplūdums vienā acī, bet tā pavisam normāla parādība. Arī nākamās nedēļas vizītē atzina, ka viss kārtībā. Tad visi miglainie skati bija pazuduši un priekšā vērās dzidra, koša un skaista pasaule. Laba sajūta, ka vairs mazajā somā nevajag iestūķēt briļļu maku, ka  vairs, apsēžoties pie stūres, nav pa somu jārakājas pēc tām brillēm. Ka visu var redzēt un saskatīt tāpat - bez rāmja apkārt un miglainajām maliņām. Vienīgi pirmajā mēnesī mazliet jāpiecieš neērtības: uzmanīgi jāmazgā seja, nevajag aiztikt acis, ārā jāvalkā saulesbrilles (arī ja nav saules), nedrīkst apmeklēt pirtis un baseinus. Bet viss - pēc tam dzīve atkal ir tāda pati kā iepriekš, tikai labāka. Vēlos šo operāciju ieteikt visiem, kas to vēlas, un iedrošināt visus, kas mazliet baidās. Jā, pati operācija nav SPA procedūra, bet tās ir nieka 10 minūtes, kuras nemaz pēc tam lāgā neatceras. Pēc operācijas uzreiz var doties mājās, nākamajā dienā jau pilnvērtīgi atsākt ikdienas darbus. Jāsadzīvo vien ar dažiem īslaicīgiem ierobežojumiem. Bet ieguvums ir nesalīdzināmi lielāks - laba un skaidra redze!

Oskars B.

Man tika veikta LASIK operācija. Ņemot vērā ka staigāju ar brillēm kopš 6 gadu vecuma, pēc operācijas uz kādu laiku neticējās, ka tiešām kas tāds noticis ar mani,es redzu bez brillēm, pie tam krietni labāk nekā ar tām! Sajūtas kolosālas un neticamas, esmu vairāk kā apmierināts:) Pēc operācijas laiks norit ideāli, jūtos ļoti labi! Jūsu acu centrā pirmoreiz nokļuvu pateicoties savai māsai, kas ieteica Jūsu klīniku!

Marina K.

Ir grūti izteikt pateicību kādam vienam ārstam. Profesors I. Solomatins ir atlasījis lielisku komandu savā klīnikā, tādēļ es izsaku visdziļāko pateicību visiem ārstiem un māsiņām. Es 20 gadus sapņoju par redzes korekciju. Biju Maskavā pie Dr. Fjodorova, bet bailes pirms operācijas patraucēja man piepildīt sapni. Tagad es nesaprotu kā es varēju tik ilgi gaidīt. Māsiņa Jekaterina tik profesionāli un iejūtīgi ar mani runāja, ka es pat aizmirsu par bailēm. Operācijas laikā es aizmirsu par bailēm. Pēc trīs stundām jau skatījos TV, bet jau nākamajā rītā sēdos pie auto stūres. Visdziļākā pateicība Jums - prof. Igor Solomatin un Jūsu kolektīvam!

Lilija H.

Pirms 4 gadiem pirmo reizi apmeklēju Dr. Solomatina acu klīniku. Kopš tā laika regulāri pārbaudīju redzi tikai šajā klīnikā. Pagājuša gada nogalē nedēļu pirms operācijas biju kārtējo reizi uz izmeklēšanu un saņēmos veikt lāzerkorekcijas operāciju. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Noteikti ieteikšu šo klīniku arī saviem draugiem un radiem. Redzot to, cik es esmu laimīga pēc operācijas daudzi jau interesējās. Pirms operācijas ļoti, ļoti baidījos. Nezināju kā es varēšu kontrolēt acis, ko darīšu, ja būs sāpīgi u.t.t. Paldies dakterim, operācijas laikā ar mani runāja un es dažas reizes pat jokoju. Dakteris visu laiku teica kas būs tālāk lai es nebaidos. :) Tas man ļoti palīdzēja palikt mierīgai. Par lāzerkorekciju es domāju jau sen, jo kontaktlēcas un brilles ļoti apgrūtināja dzīvi. Un tad vienā interneta portālā es iepazinos ar meiteni, kura veica lāzerkorekciju Dr. Solomatina acu klīnikā. Viņa visu pastāstīja man detalizēti un es arī nolēmu veikt operāciju! Lāzerkorekcija vairs nav tik biedējoša, kad parunā ar kādu, kurš pats to jau ir pārdzīvojis. Tagad es visiem draugiem iesaku braukt tikai uz Dr. Solomatina klīniku, jo pati zinu cik perfektu redzi var iegūt pēc operācijas! Vēlos izteikt vislielāko pateicību Dr. Gertnerei par viņas darbu un par to, ka viņa man dāvāja jaunu skatu uz dzīvi!

Lelde M.

Man tika veikta lāzerkorekcijas operācija. Liela pateicība Dr. Solomatinam, kurš šo operāciju veica. Gan pirms, gan pēc, kā arī operācijas laikā jutos droši. Mani informēja par visu notiekošo. Operācija notika ātri un operācijas laikā gan ārsts, gan māsiņas ar mani kontaktējās. Varēja ļoti labi just augsto mediķu profesionalitāti. Šobrīd pēc operācijas jūtos ļoti labi. Tikai pirmajā vakarā bija miglains skats un vēlme turēt acis ciet, pagulēt, ko arī pacientiem iesaka darīt. Taču vairāk nepatīkamas sajūtas nav bijušas. Jau otrajā dienā varēju turpināt savas dienas gaitas. Tā kā man bija lieli mīnusi, pirmo rezultātu redzēju tikko kā spēru pirmos soļus ārā no operācijas zāles - kaut arī skats bija miglains, tas jau bija daudz skaidrāks nekā, dodoties uz operāciju. Un tā pamazām pāris stundu laikā redzes skaidrums nostiprinājās un otrā rītā jau bija izcils, varēju braukt pie auto stūres. Sajūtas pirmajās dienās ir sirreālas, tā neparasti atkal pēc tik daudz gadiem redzēt visu bez palīglīdzekļiem. Turklāt, liela atšķirība ir jūtama vakaros, jo pirms tam darba dienas beigās acis parasti no kontatklēcām bija izteikti nogurušas, skatiens miglojās. Tagad tādas sajūtas vairs nav. Es ieteikāu šo acu centru jebkuram - šiem mediķiem savas acis var droši uzticēt. Paldies!  

Svetlana K.

Es veicu LASIK operaciju  Dr. Solomatina acu centrā. Šajā acu centrā ir 100% izcils serviss. Nekādu problēmu man nebija. Viss vienkārši lieliski un rezultāts mani nebeidz pārsteigt! Jau pēc pāris stundām redzēju visu, nevarēju tam noticēt diezgan ilgu laiku! Lāzerkorekcija šajā klīnikā ir pats labākais, ko var ieteikt cilvēkam, kuram ir problēmas ar redzi.  

Jūlija M.

Pirms divām nedēļām veicu redzes lāzerkorekciju Dr. Solomatina acu centrā un esmu ļoti pateicīga un laimīga, ka saņēmos to izdarīt. Rezultāts ir ļoti labs! Uzreiz pēc operācijas es sapratu, ka redzu daudz labāk, tikai pirmo laiku viss bija nedaudz miglains. Pats nepatīkamākais laiks ir trīs stundas pēc operācijas, acis asaro. Bet pēc vēl pāris stundām viss sāka pāriet. Nākamajā dienā viss jau bija vienkārši lieliski. Nākamajās dienās arī man nebija nekādu nepatīkami sajūtu. Manuprāt, galvenais ir sekot līdzi ārstu norādījumiem un pilināt acīs pilienus. Sajūta, ka es varu redzēt bez brillēm nav vārdos izstāstāma! Visu redzu ļoti skaidri. Man vairs nevajag sasprindzināt acis, žmiegt tās, lai redzētu autobusa numuru, vai datumu kalendārā. Man pat ar brillēm nekad nav bijusi tik skaidra redze kā ir tagad. Dzīvei bez brillēm ir tik daudz priekšrocību, ka to nav iespējams aprakstīt. Skatīties TV, lasīt un rakstīt es jau varēju nākamajā dienā. Tikai pagrūti bija fokusēties lasīšanai datorā. Vajadzēja nedaudz tālāk sēdēt no tā, lai redzētu labi. Bet ārsti man bija stāstījuši, ka ir nepieciešams laiks, lai acis sāktu  pielāgoties jaunajai situācijai. Daudzi baidās veikt redzes lāzerkorekciju, tomēr vēlos no pieredzes teikt, ka tas ir pilnīgi nesāpīgi un just vispār neko nevar. Esmu apmierināta par visiem saņemtajiem pakalpojumiem un laimīga. Personāls bija ļoti atsaucīgs un rūpīgs. Ārsti detalizēti atbildēja uz visiem manis uzdotajiem jautājumiem, kā arī sniedza vērtīgus padomus. Es necik nenožēloju, ka devos tieši uz šo klīniku. Esmu gatava ieteikt visiem saviem draugiem iet tikai uz Dr. Solomatina acu klīniku! Paldies Jums visiem, ka padarāt cilvēkus veselākus un pilnīgākus! Vēlos novēlēt visiem ārstiem, kas man palīdzēja veselību un laimi!

Jeļena K.

Veicu operāciju pirms 2012.g. februāra sākumā. Rezultāts bija redzams jau tajā pašā dienā. Tagad jūtos labi un ar katru dienu mana redze paliek ar vien labāka. Tas ir īsts brīnums, ka pēc demsit minūtēm operācijas zālē var redzēt skaidri!!! Pirmo reizi par Dr. Solomatina acu centru uzzināju no draugiem, pēc tam daudz infoirmācijas atradu internetā, kā arī sazinājos ar cilvēkiem, kuri bija veikuši lāzerkorekcijas operācijas tieši šajā klīnikā.   Visa kolektīva attieksme acu klīnikā ir ļoti labvēlīga un saprotoša. Mans vērtējums Dr. Solomatina acu klīnikai ir 10 balles!!!  

Jekaterina L.

Dr. Solomatina acu centrā veicu lāzerkorekciju 2011.gada beigās. Esmu mediķe un tādēļ bail no operācijas man nebija. Intereses pēc noskatījos arī video internetā par šīm operācijām. Es biju gatava un zināju visu kā un kas notiks, arī uz maniem jautājumiem ārsti atbildēja izsmeļoši. Operācijas laika neko nepatīkamu nejutu, tikai brīdī, kad sāka darboties femtolāzers sajutu sēra smaku, tas bija negaidīti. Uzreiz pēc operācijas jutos perfekti!!!! Sudzību man nebija, acis neasaroja, apsārtumu nebija. Nākamajā dienā, kad sapratu, ka redzu visu skaidri sajūta bija neaprakstāma, fantastiska!  Visa pasaule apkārt man izrādījās pavisam savādāka- viss ir tik krāsains, spilgts un skaists! Tagad man negribas aizvērt acus ne uz mirkli! Esmu apmierināta ar rezultātu un ļoti pateicīga visiem profesionāļiem, kas mani padarīja tik lamí un atbrīvoja no briļļu nēsāšanas!”

Irina I.

Veicu redzes lāzerkorekciju. Esmu pateicīga Dr. Gertnerei, kā arī visam personālam. Ir pagājušās divas nedēļas kopš operācijas un es jūtos fantastiski! Redzu labāk nekā agrāk ar kontaktlēcām, jo redze ir vairāk kā 100%! Sausuma sajūtas acīs arī praktiski nav.  Rezultātu pamanīju uzreiz jau nākot ārā no operāciju zāles un tas bija apbrīnojami redzēt cilvēku sejas tik skaidri bez brillēm vai kontaktlēcām. Gribējās jau ātrāk skatīties uz pasuli apkārt savām acīm :) bet vajadzēja drusku atpūsties. Jau pēc kādam 3-4 stundām nepatīkamu sajūtu vairs nebija. Par acu centru interesējos un lasīju jau sen, bet gadīju kad pāries 2 gadi, kopš nostabilizējas redze. Tagad esmu laimīga redzot pasauli ar savam acīm! Par ko vēlreiz pateicos Dr. Solomatina acu centram! Apkalpošanas kvalitāte klīnikā ir izcila! Noteikti ieteikšu visiem draugiem un radiem šo klīniku!

Ingrīda B.

Nākamajā dienā pēc operācijas es biju ļoti,ļoti laimīga. Es neticēju, ka mans sapnis par perfektu redzi ir piepildījies. Naktī es speciāli cēlos, lai paskatītos pa logu un ar prieku secināju, ka redzu visus uzrakstus uz pretējās mājas sētas. Pēc operācijas pirmajā dienā man bija jūtīgas un apsārtušas acis, bet acu jūtīgums zuda burtiski pa stundām. Pēc nedēļas acis jutās ļoti labi. Kad pagāja mēnesis, es nejutu vairs neko, kas liecinātu par operāciju, izņemot perfekto redzi. Tagad es esmu pateicīga Solomatina acu klīnikas personālam par iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi ar skaidru skatu uz lietām un cilvēkiem man apkārt. Es izvēlējos šo klīniku, jo manai draudzenei pirms 18 gadiem bija redzes korekcija pie daktera Solomatina. Pēc viņas ieteikuma, arī es nolēmu veikt redzes korekciju.

Inese V.

Dr. Solomatina acu centrā veicu FemtoLasik redzes korekcijas operāciju. Rezultāts bija jūtams uzreiz, otrajā dienā jutos ļoti labi. Pirms operācijas pāris mēnešus pētīju atsauksmes un cenu piedāvājumus Solomatina un citu klīniku vidū. Tā kā visām bija gan savi plusi, gan mīnusi, un manas acis bija jau nedaudz cietušas no pārmērīgas kontaktlēcu nēsāšanas visu izšķīra, ka Solomatina klīnikā bija pieejams FemtoLasik. Operācijas laikā vairs bail nebija, jo pirms operācijas bija iespēja paskatīties uz cilvēkiem, kas nāca no operācijas- viņi visu redzēja, viss bija kārtībā, tas bija brīdis, kad nomierinājos. Ir jau pagājusi nedēļa, jūtos lieliski, pilnīgi nevar just, ka ir bijušas kaut kādas manipulācijas ar acīm, nedomāju, ka pēcoperācijas periods būs tik viegls, iesaku visiem veikt operāciju. Es gan pilnībā atbalstu tikai FemtoLasik operācijas, jo kā teica kāds no personāla, pēc šīs operācijas acis arī sadzīstot ātrāk. Personāls šajā klīnikā ir patiesi ļoti zinošs un liels viņiem paldies par visu! Pilnīgi noteikti ieteikšu arī citiem vērsties šajā acu centrā. Paldies visam kolektīvam!

Ilgvars G.

Man acīm bija -4 un -4.5 dioptrijas ar astigmātismu, ar brillēm jau biju saradis, bet tomēr sapnis par lielisku redzi bez papildus rīkiem nebija zudis. Redzes lāzerkorekciju ar FemtoLasik metodi veicu Dr. Solomatina acu centrā. Personāls līdz operācijai pavadīja un laipni nomierināja, jo satraukums bija ne pa jokam - liels solis taču. Tā pat biju lūdzis anestēziju, lai satrauktajiem nerviem vieglāk, tā kā tālākās minūtes bija pat gaužām mierīgas. Pati operācija noritēja ļoti ātri, ārsti rīkojās profesionāli un mierīgi, tas arī ieviesa papildus drošības sajūtu arī pēc šo telpu pamešanas. Pēc nonākšanas mājās likos pagulēt, bet nenocietos un jau pēc pāris stundām biju augšā un ievērtēju rezultātus. Acis nedaudz grauza, gaismas avoti radīja "migliņas" efektu, bet caur to jau lauzās kontūras, kuras agrāk nebiju manījis. Nākamās dienas izmeklēšanā redzei jau bija 100% asums, tikai "migliņa" vēl pludināja daudzas kontūras, šis efekts pazuda pāris dienu laikā. Nu jau skatos uz pasauli ar skaidru redzi 3 nedēļas, vēl ir neliels izplūdums ap relatīvi spožiem objektiem un zvaigžņu efekts (''glare'' un ''starburst''), bet par būtisku traucēkli to nenosaukšu, turklāt izskatās, ka šie efekti jau ir samazinājušies gandrīz līdz agrākajam briļļu līmenim. Priecē, ka ir saglabājusies laba redze arī tuviem priekšmetiem un nav zudusi detalizētība, bet tai vēl joprojām nepieciešams pietiekams apgaismojums. Sajūta ir tiešām patīkama, redzu labāk kā līdz šim ar okulāriem, turklāt ērtums, protams, ir neapstrīdams, jo zinu, ka redze tagad ir visur man līdzi, asums nemainās no acu vērsuma, bet brilles vajadzēs tikai kā dekoratīvu vai aizsargājošu aksesuāru. Visiem, kas sapņo par brīvību no stikliem acu priekšā un ir gatavi redzes korekcijas operācijai, iesaku būt pacietīgiem un saprātīgiem - tā tomēr ir operācija ar savu sadzīšanas periodu un iespējamiem blakus efektiem. Daudz kas būs atkarīgs no jums pašiem, bet gala rezultāts ir tā vērts.

Ieva D.

Nākošajā dienā pēc operācijas un arī turpmākās dienas bija sajūta, ka esmu nokļuvusi mazliet citā pasaulē - apkārt viss bija tik spilgts un kontrastains! Dzīvoju tādā kā nepārtrauktā pārsteigumā, ka tālumā bez piepūles var redzēt gan mašīnu numurus, gan mājas, gan koku lapas galotnēs utt. Nelielu diskomfortu acīs (graušanu, nedaudz dedzināšanu) jutu tikai uzreiz pēc operācijas, kamēr nokļuvu līdz mājām. Pēc tam, kad, sekojot ārstu ieteikumiem, biju vairākas stundas gulējusi, pamodos bez jebkādām nepatīkamām sajūtām. Pirmoreiz par Dr.Solomatina acu centru uzzināju no savas draudzenes, kura pirms apmēram 10 gadiem veica redzes korekciju un ļoti augstu novērtēja ārstu un apkalpojošā personāla darba kvalitāti un attieksmi pret pacientiem. Arī vēlāk esmu daudz dzirdējusi par Jūsu klīnikas darba augsto kvalitāti, tādēļ pat neizskatīju citus piedāvājumus redzes korekcijas veikšanai.

Evita N.

Mana pieredze Dr. Solomatina acu centrā ir tikai pozitīva. Laipns personāls, profesionāli ārsti. Nav valodas barjeru komunicējot, jo ārsti ir zinoši runāt latviski, krieviski, gan angliski. Tiek sniegtas atbildes uz man interesējošiem jautājumiem,j a vajag, ārsts parāda un izskaidro man interesējošo tēmu izmantojot acs anatomijas bildes. Klīnikā ir jaunākās tehnoloģijas, kas man kā klientam ir nozīmīgs faktors. Par Dr. Solomatina acu centru uzzināja mana mamma, izlasot reklāmā. Pirmā vizīte pie Dr. Solomatina bija Ģertrūdes ielā, ja nemaldos, man tad bija 10 gadu. Kļūstot par pastāvīgo klientu, man bija interesanti redzēt, kā katru gadu parādījās arvien jaunas tehnoloģijas, kā arī ar laiku mainījās Acu centra atrašanās vieta, kas no maza kabineta, kļuva lielāks un lielāks. Un tas, kādu mēs redzam šodien Acu centru ir milzīgs progress, liels darbs visu šo gadu garumā. Vēlu arī tālākās izaugsmes. Man bija tuvredzības problēma, kuras pakāpe bija augsta  -8.5 dioptrijas. Pirmā operācija bija PRL, kas ir augstas pakāpes tuvredzības korekcija. Kad no -8.5 dioptrijām, es beidzot varēju redzēt bez brillēm, sajūtas ir neaprakstāmas. Es no priekiem raudāju,un atceros,pirmās naktis cēlos un metu skatu pār istabu, lai kārtējo reizi pārliecinātos, jā es redzu! Tas ir tā vērts un es ne mirkli nenožēloju, ka veicu šo operāciju. Otrā operācija, kas man tika veikta ir Lasik (astigmatisma korekcijai). Rezultāts ir lielisks. Pasaule apkārt ir vēl spilgtāka, izteiktāka, man tiešām ir liels prieks. Pēcoperācijas periods pēc Lasik operācijas norit ļoti labi,ar katru dienu redze stabilizējas(pirmajās dienās ir neliela migliņa). Pilinu pilienus,ievēroju pēcopreācijas periodu. Man kā personai, kas ir aktīva, kam patīk sportot, brilles un lēcas bija liela problēma. Tika palaistas garām daudzas aktivitātes, interesanti pasākumi. Jo nēsājot lēcas acis nogura, sāpēja, ar brillēm ne peldēšanās un niršana, ne pirts apmeklēšana. Jo gribējās tak visur labi redzēt. Pateicoties Dr. Solomatina profesionalitātei un zināšanām, kā arī tehnoloģijām, tagad es redzu perfekti. Un ja, kāds vēl maldās par vai pret acu operācijai, es iesaku tikai par!

Evita K.

Ar man sniegtajiem pakalpojumiem esmu apmierināta. Cerēju uz ātru atveseļošanos pēcoperācijas periodā, tā arī notika! Ir pagājis mazliet vairāk, kā mēnesis un par operāciju esmu jau aizmirsusi. Šķiet, ka tas cilvēks, kas ar brillēm nostaigāja 15 gadus neesmu es.  To izdarīt, iesaku arī draugiem! Veiksmes!

Dina S.

Dr. Solomatina acu centrā veicu redzes lāzerkorekciju, pieteicos uz operāciju uzreiz pēc tam, kad izlasīju rakstu par klīniu žurnālā. Esmu apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem un personāls ir ļoti atsaucīgs. Rezultāts bija redzams jau tulīt pēc operācijas, bet 100% redze bija atgriezusies nākamajā dienā. Līdz redzes korekcijas operācijas veikšanas nēsāju kontaktlēcas, no sākuma likās, ka vēl joprojām tās lietoju, tikai pēc dažām dienām sāku aptvert, ka redzu pati ar savām acīm un tā ir ļoti patīkama sajūta!

Diāna T.

Ar vārdiem tādu nevar aprakstīt! Jūs dāvājat cilvēkiem laimi! Liels Jums paldies! Šajā klīnikā vienkārši nevar būt sliktas atsauksmes! Sākot ar pirmo konsultāciju līdz pat operācijai viss bija lieliski! Pateicoties ārstu profesionalitātei veicot FemtoLasik lāzerkorekciju es tagad uzskatu, ka 12. janvāris mana otrā dzimšanas diena, jo tagad es skatos uz pasauli ar savām acīm!

Aneta Z.

Dr.Solomatina acu centrā veicu FemtoLASIK acu lāzerkorekciju, pateicoties kurai šobrīd pasauli redzu daudz krāsaināku. Pagājis mēnesis kopš operācijas, bet vēl joprojām ,atverot acis no rīta, ir liels prieks. Pēcoperācijas laikā rūpīgi ievēroju ārstu dotos norādījumus – nelietoju kosmētiku, lietoju saulesbrilles, neapmeklēju pirtis/baseinus, tāpēc es un manas acis jūtas ļoti labi. Par Dr.Solomatina acu centru uzzināju internetā, meklējot informāciju par acu lāzeroperācijām. Ņemot vērā atsauksmes internetā un konsultējoties ar citiem cilvēkiem par savu pieredzi, sazvanīju acu centru un rezervēju tuvāko brīvo konsultācijas laiku.

Agnese K.

Sajūta, kad sapratu, ka varu redzēt bez brillēm bija neaprakstāma. No rīta atvēru acis un nespēju noticēt, ka vairs nav jāsteidzas ielikt lēcas, lai kaut ko redzētu, viss bija skaidrs, gluži kā to biju vēlējusies. Acu lāzerkorekcija manu dzīvi ir neizmērojami atvieglojusi. Pēcoperācijas laiks daudz neatsķiras no parastās ikdienas. Protams ir ierobežojumi, piemēram, kosmētikas lietošana, peldes un tamlīdzīgi, bet tas viss ir sīkums salīdzinot ar rezultātu. Principā neizjūtu nekādu diskomfortu vai apgrūtinājumus šajā periodā. Dr. Solomatina acu klīnikā pirmo reizi jau nokļuvu pirms pāris gadiem. Toreiz tā bija visparastākā acu pārbaude. Šo klīniku izmanto arī mana mamma, kurai pirms kāda laika arī tika veikta acu lāzerkorekcija, līdz ar to izvēle bija skaidra.

Aija G.

Man tika veikta LASIK lāzerkorekcija abām acīm, pirms un pēc operācijas tika veiktas visas nepieciešamās redzes pārbaudes. Biju patīkami pārsteigta par ārkārtīgi laipno personālu sākot ar reģistratūras darbiniecēm, beidzot ar ārstiem; atmosfēra ir jauka un mīlīga, jo ap tevi visi čubinās kā ap mazu bērnu, visi ir ļoti laipni, pat tad, ja tu uzdod muļķīgus jautājumus, ja jau desmito rezi pārprasi vienu un to pašu un ja esi lieki satraucies. Ārstiem var droši jautāt visu, kas ir neskaidrs un kas interesē, jo viss tiek laipni un izmeļoši pastāstīts un parādīts. Katrā ziņā es noteikti arī turpmāk apmeklēšu tikai un vienīgi šo acu klīniku un acī citiem to iesaku. Dr. Solomatina acu centrā ir ļoti laba atmosfēra, uzturēties tajā ir patīkami. Operācija tika veikta ap plkst. 15, un rezultāti bija manāmi jau vakarpusē, kad visu beidzot varēju redzēt bez brillēm un kontaktlēcām (pirms tam man bija -4,5 D), bet acīm „priekšā” bija vēl „migla”, kas pārgāja 3.pēcoperācijas dienā. Nākamjā dienā pēc operācijas man tika veikta redzes pārbaude, un rezultāts bija – mana redze bija IDEĀLA!!!! Visu laiku psiholoģiski bija sajūta, ka man acīs ieliktas kontaktlēcas; vakaros pieķēru sevi pie domas, ka pirms gulētiešanas jāizņem lēcas, bet nebija jau ko izņemt! Beidzot, ejot dušā, varēju labi redzēt nevis taustīt, kura pudele varētu būt dušas želeja, kura-šampūns! Esmu bezgala atvieglota, ka man no rītiem nav vairs jāmeklē brilles un nav jānoņemas ap kontaktlēcām. Sajūta ir nereāla, ka dažu minūšu ilga nesāpīga operācija spēj paveikt tik milzīgas pārmaiņas! Kaut ar visu dzīvē tik viegli varētu tikt galā!! Tas ir apbrīnojami! Ir pagājusi nedēļa no operācijas dienas, es jūtos brīnišķīgi, pārbaudes liecina par to, ka operācija un acu dzīšana ir noritējusi ideāli un rezultāts arī ir ideāls. Kaut es šo operāciju būtu veikusi jau ātrāk!

Skatīt atsauksmes

Video atsauksmes

Vēlies padalīties ar savu pieredzi, kas
saņemta Acu Centrā

Iesniegt atsauksmi