Tehniskais aprīkojums

Precīzai acs orgāna funkcionēšanas un noviržu diferenciācijas noteikšanai, bieži vien nepietiek tikai ar pacienta sūdzībām. Pat ļoti pieredzējušam ārstam ir nepieciešams mūsdienīgs tehniskais aprīkojums, redzes pārbaudes veikšanai. Lai pacientiem sniegtu īpaši precīzas diagnozes iespēju, Dr. Solomatina Acu centrs aprīkots ar vadošo ražotājuzņēmumu jaunāko aparatūru (Zeiss, Topcon, Aviso, Geuder, Cross-Link, u.c.).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tehnoloģiskā aprīkojuma modernizācija ir viena no galvenajām acu centra attīstības prioritātēm. Piedevām, vairākas diagnostikas un terapijas metodes, kuras šodien tiek plaši izmantotas visas valsts mērogā, pirmoreiz tika veiksmīgi ieviestas tieši Dr. Solomatina Acu centrā. Jāpiebilst, ka daļa no mūsu centrā pieejamajām redzes pārbaudes, diagnostikas un ārstēšanas metodēm joprojām nav pieejamas nekur citur Latvijā.

Inovatīvās iekārtas palīdz acu centra speciālistiem diagnosticēt dažādus slimību veidus to attīstības sākuma stadijās, tādējādi palielinot izredzes saglabāt redzi vai apturēt slimības progresēšanu. Ar mūsu acu centra rīcībā esošā, jaunākās paaudzes aprīkojuma palīdzību ir iespējams:

  • noteikt refrakcijas anomālijas (tuvredzību, tālredzību, astigmātismu);
  • atklāt un veiksmīgi ārstēt patoloģiskus traucējumus, kas saistīti ar glaukomas, kataraktas,
  • diabēta, tīklenes, acs dzīslenes, redzes nerva un citu saslimšanu attīstību;
  • piemeklēt precīzi atbilstošas brilles, kontaktlēcas, kā arī aprēķināt mākslīgo acs lēcu.

Mūsu acu centrā atrodas labākā mūsdienu medicīnā pieejamā aparatūra. Apvienojumā ar mūsu speciālistu lielo darba pieredzi, mēs garantējam kvalitāti ārstēšanā un acu saslimšanu diagnostikā.