Piesakies konsultācijai un mēs sazināsimies ar Jums par ērtāko laiku konsultācijai!

SuperLASIK akcija

Pieteikties

Akcijas noteikumi

Redzes lāzerkorekcija SuperLASIK par īpašu cenu 950€*.
Ja Jūs sapņojat par izcilu redzi, aizpildiet anketu no 3. aprīļa 2024. līdz 31. maijam 2024. gadam, lai mēs varētu ar jums sazināties un vienotos par ērtu laiku vizītei. Kā arī izmantojiet iespēju veikt redzes korekciju BEZ SATRAUKUMA (kopā ar anesteziologu).**
Pierakstieties uz konsultāciju jau šodien. Jūs noteikti redzēsiet atšķirību!


* Operācijas izmaksas abām acīm, izmantojot SuperLASIK metodi. Padziļināta diagnostika un individuālas programmas sagatavošana redzes lāzerkorekcijai tiek veikta par papildus samaksu 80 eiro. Ja kāda iemesla dēļ operācija ar SuperLASIK metodi pacientam nav indicēta medicīnisku apsvērumu dēļ, akcijas laikā mēs piedāvājam 10% atlaidi citām redzes korekcijas metodēm.
**Pakalpojums pieejams pēc pacienta pieprasījuma par atsevišķu samaksu.


Markus Riva

“Pēc konsultācijas Dr. Solomatina Acu centrā sapratu, ka patiesībā visus šos gadus biju kļūdījies un mani priekšstati par redzes lāzerkoreciju bija aplami!”


Lasīt vairāk

Kā notiek redzes
korekcija ar
SuperLASIK

Korekcija notiek radzenes iekšpusē. Pirmkārt, radzenes virsmā tiek veikts smalks izgriezums, un plāna kārtiņa tiek atlocīta kā grāmatas vāks. Dažu sekunžu laikā lāzers nesāpigi noņem radzenes audus, lai mainītu radzenes optiskas īpatnības, kompensējot redzes defektu. Sagatavošanās laiks ir apmēram 20 minūtes. Pati lāzera apstrāde pārsvara ilgst mazāk nekā 1,5 sekundes uz vienu dioptriju.


Uzzināt par redzes korekciju

Baiba Mellenberga

“Tiem, kuri vēl domā, vai veikt šāda veida operāciju, es saku jā, jā, jā! Ja man būtu jāizvēlas vēlreiz, es noteikti atkal ietu uz operāciju, jo rezultāts ir neaprakstāms.”

Lasīt vairāk

Kā norit atlabšana
pēc operācijas

Pēc operācijas Jūs saņemsiet pilienus un/vai citas zāles kopā ar pēcoperācijas aprūpes instrukcijām. Pirmā pārbaude parasti notiek dienu pēc operācijas. Turpmākās pārbaudes jāveic ar vairāku nedēļu intervālu, līdz Jūs esat atguvis stabilu un uzlabotu redzi. Pilnīga redzes atjaunošanās pēc redzes korekcijas ar SuperLASIK aizņem aptuveni divas līdz trīs nedēļas.


Pilnīga redzes atjaunošana 2-3 nedēļas