«Dzīve bez brillēm
ir pavisam citāda»

Sveiki!
Mani sauc Markuss Riva. Šodien pastāstīšu, kā pēc daudziem gadiem brillēs un kontaktlēcās es atkal sāku lieliski redzēt.


Lasīt vairāk

Soli pa solim
līdz sapņu redzei!

Čau!
Es esmu Kaspars Blūms-Blūmanis, un es pastāstīšu par savu neaizmirstamo piedzīvojumu "Dream Vision" jeb kā es pateicu brillēm "atā".


Lasīt vairāk

Ceļš uz dzīvi
bez brillēm

Čau!
Mani sauc Baiba Kārkliņa, un šeit tu uzzināsi, kāds bija mans ceļojums uz dzīvi bez brillēm un kontaktlēcām.


Lasīt vairāk

Ceļš uz dzīvi
bez brillēm

Čau!
Mani sauc Anna Panna jeb Anna Birmane. Es nodarbojos ar kulināriju, gatavošanu, filmēšanu, fotografēšanu – visu, kas ir saistīts ar ēdiena recepšu pagatavošanu.


Lasīt vairāk

Caur ērkšķiem
uz sapņa redzi

Mani sauc Simona. Esmu mamma.
Brīvajā laikā dalos Instagram ar savu ikdienu, dzīvi, vērtīgiem padomiem. Šodien es dalīšos ar jums savā stāstā par to, kā nolēmu atteikties no brillēm un sākt jaunu dzīvi.


Lasīt vairāk

Nu man ir 4K redze

Sveiki!
Mani sauc Jānis Krīvēns. Esmu zināms kā grupas “Singapūras satīns” dalībnieks, šova “Pāļa bazars” vadītājs, kā arī mana ikdiena ir saistīta ar citām izklaides sfērām.


Lasīt vairāk

Uz sapni par
ērgļa redzi

Mani sauc Danēlija Bаženova.
Es dzīvoju Tallinā, audzinu divus bērnus un nodarbojos ar profilaktisko medicīnu, palīdzot cilvēkiem mainīt uzturu un dzīvesveidu, lai viņi būtu veseli.


Lasīt vairāk

Es vienkārši gribu
dzīvot bez brillēm!

Sveiki! Mans vārds ir Sindija Bokāne.
Es veidoju saturu sociālajos tīklos un vadu savu digitālā mārketinga aģentūru. Savu redzes problēmu es vēlējos atrisināt jau daudzus gadus, jo ar to dzīvoju kopš vidusskolas, bet visu laiku radās kādas grūtības.


Lasīt vairāk

Ceļā uz pilnas rezolūcijas redzi

Mani sauc Krišjānis Ozols.
Esmu stīgu pavēlnieks jeb ģitārists grupā “Citi Zēni”.
Visvairāk vēlos redzēt nevis siluetus, bet cilvēkus. Kā arī – beidzot redzēt un lasīt tekstus, kas atrodas tālumā.


Lasīt vairāk

Trīs soļi līdz perfektai redzei

Sveiki! Mani sauc Marina.
Esmu grima māksliniece no Igaunijas. Pirms trim mēnešiem man veica Smile redzes lāzerkorekciju, lai labāk redzētu apkārtējo pasauli. Mans sapnis piepildījās – es nenēsāju brilles un redzu šo pasauli skaidrāk. Daudz skaidrāk!


Lasīt vairāk

Jauna redze – jauna dzīve

Sveiki! Mani sauc Zane Jansone-Langina.
Esmu optometriste un pasniedzēja Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē. Ikdienā es apmācu studentus veikt optometrista pienākumus, kā arī strādāju Dr. Solomatina Acu centrā, kur palīdzu ārstam...


Lasīt vairāk

Atvieglot savu dzīvi – tās ir vienkārši

Sveiki! Mani sauc Kārlis Eiduks.
Es strādāju par fitnesa treneri sporta klubā vairāk kā sešus gadus. Cilvēki nāk pie manis ar dažādiem mērķiem, bet galvenais, uz ko viņi tiecas, ir uzlabot savu vispārējo veselību. Daudzus gadus es ikdienā nēsāju kontaktlēcas un brilles, pavadot tajās lielāko dienas daļu...


Lasīt vairāk

Aizmirst par sliktu redzi dažu minūšu laikā

Sveiki! Mani sauc Gunita.
Es strādāju skaistumkopšanas nozarē par manikīra un vakara grima speciālisti. Mana galvenā problēma bija tā, ka es neredzēju tālumā, tāpēc brilles bija vajadzīgas gan auto vadīšanai...


Lasīt vairāk

Neatlieciet savu dzīvi uz rītdienu

Sveiki! Mani sauc Laina Kozlova un es esmu sociālo tīklu menedžere.
Es jau ilgu laiku gribēju uzlabot redzi, jo bez papildu optikas bija gandrīz neiespējami iztikt ar manu tuvredzību -5 un -6 dioptrijām.


Lasīt vairāk

Ceļā uz skaidru un labu redzi

Čau visiem! Mani sauc Larisa Marija.
Esmu uztura speciāliste, un šeit pastāstīšu, kā tiku pie perfektas redzes, kāda man, diemžēl, nekad dzīvē nebija bijusi...


Lasīt vairāk