Ceļā uz pilnas rezolūcijas redzi

Sveicināti!
Mani sauc Krišjānis Ozols. Esmu stīgu pavēlnieks jeb ģitārists grupā “Citi Zēni”.
Visvairāk vēlos redzēt nevis siluetus, bet cilvēkus. Kā arī – beidzot redzēt un lasīt tekstus, kas atrodas tālumā.

Brilles, kontaktlēcas un saulesbrilles

Par savu redzi pirms operācijas varētu teikt, ka tā bija slikta. Neredzēju tālumā. Pirms operācijas man bija –1,5 dioptrijas. Bieži vien domāju, kā tas būtu, – redzēt tikpat labi kā tie cilvēki, kuriem ir laba redze.

Bērnībā nēsāju brilles, tagad, kad sāku koncertēt, jau apmēram gadu izmantoju kontaktlēcas. Mūsu grupa uz skatuves uzstājas saulesbrillēs, kas izslēdz parasto briļļu nēsāšanas iespēju. Arī ikdienā, it īpaši vasarā, bez saulesbrillēm neiztikt.

Ikdienā un it īpaši uz skatuves, kad prožektoru gaismas spīd no visām pusēm, karstuma iespaidā sviedru pilītes iekļūst acīs un kontaktlēcas sāk tās kairināt. Tāpēc redzes lāzerkorekcija man šķita loģisks nākamais solis.

“Dzīvi bez kontaktlēcām un brillēm man sniedza
Dr. Solomatina
Acu centrs!”

Ceļā uz pilnas rezolūcijas redzi

Viennozīmīgi varu teikt, ka mana lielākā motivācija, lai veiktu lāzerkorekciju, bija redzēt visu pilnā rezolūcijā. Visvairāk vēlos redzēt nevis siluetus, bet cilvēkus. Kā arī – beidzot redzēt un lasīt tekstus, kas atrodas tālumā.

Pirms redzes lāzerkorekcijas ir jāapmeklē konsultācijas, kur ārsts veic visas nepieciešamās pārbaudes un sniedz visu svarīgo informāciju. Uzzināju, ka kopumā šis process ilgst aptuveni divas stundas un atveseļošanās laiks pēc operācijas ir ļoti īss. Dažas dienas pēc operācijas jau var braukt ar automobili, kā arī izmantot datoru. Man šī informācija bija ļoti vērtīga, jo divas dienas pēc operācijas mūsu grupai bija ieplānots koncerts.

Operācijas dienā fiziski un emocionāli jutos mierīgi un komfortabli. Pirms operācijas sākuma uztraukumu nejutu. Jutos ērti un pastāvīga saziņa ar ārstu, kurš skaidroja notiekošo, lika man justies droši.

Operācija aizņēma tikai desmit minūtes. Pēc šīm desmit minūtēm jutu, ka varēšu redzēt visu savu dzīvi. Ļoti laba sajūta. Redze bija mazliet miglaina, bet sāpes nejutu. Pēc katras operācijas ir jūtamas sekas. Man tā bija graušanas sajūta, bet tā ilga tikai vienu vai divas stundas. Pēc naktsmiera jutos pavisam labi.

Lai pārbaudītu redzes stāvokli, nākamajā dienā pēc operācijas devos uz klīniku. Braucot uz konsultāciju un skatoties ārā pa taksometra logu, tālumā varēju skaidri saskatīt māju numurus, uzrakstus uz mājām, automobiļu numurus un vēl daudz ko citu. Mērķis redzēt un lasīt tālumā ir piepildīts, jo tagad manas redzes asums ir 125%. Rezultāts ir tiešām tā vērts.

Pilns diagnostikas
un ārstniecības
pakalpojumu klāsts.

Redzes lāzerkorekcija no 100 EUR/mēnesī.
Pieteikt konsultāciju

Nepazaudētas lēcas un redzamās fanu zīmes

Pēc gandrīz mēneša, precīzāk 25 dienām, kopš lāzeroperācijas sajūtas ir brīnišķīgas. Jauns sākums, jauna dzīve. Jūtos lieliski, ka tagad koncertos nav jāuztraucas par izkritušu lēcu vai arī nepamanītu fanu zīmi. Varu redzēt bez uztraukuma, ka kaut kas pazudīs vai sāks grauzt, kā arī bez satraukuma varu nēsāt saulesbrilles gan ikdienā, gan koncertējot.

Aizvien ir nepierasti, ka pirms gulētiešanas nav jāveic kontaktlēcu izņemšanas rituāls un nav jādomā, kā vakarā skatīšos filmu. Sajūta, ka dzīvoju bez uztraukuma.

Ko vēlos pateikt citiem, kuriem ir apnikušas brilles vai kontaktlēcas? Lāzerkorekcija ir ērta, ātra un nesāpīga. Cilvēkiem, kuri ir nolēmuši redzēt dzīvi skaidri, vēlos pateikt: veicot acu lāzerkorekciju, uztraukumam nav pamata. Ja arī tomēr rodas satraukums, operācijas laikā vai arī pēc tās sapratīsiet, ka stress bija nepamatots. Nobeigumam – viss ir lieliski! Liels paldies par redzes lāzerkorekciju! Iesaku šo procedūru visiem, kuriem tā ir nepieciešama.