Acu ārsti

Mūsu klīnikas acu ārsti prot mainīt cilvēku dzīves kvalitāti. Uzlabojot redzi, tiek mainīta arī dzīves kvalitāte. Mums patīk rādīt brīnumus. Tikai astoņas minūtes, un efekts uz visu mūžu!

Prof. Igors Solomatins

Acu ārsts (oftalmologs)

Izglītība:

  • Pabeidzis Rīgas Medicīnas Institūtu, aspirantūru acu slimību Institūtā (Odessa, Ukraina)
  • Pabeidzis doktorantūru acu slimību Geļmgoļtsa Institūtā (Maskava, Krievija).
  • No 2005. gada − LU asociēts profesors.

Pieredze:

  • Daudzus gadus strādājis P. Stradiņa Kliniskās universitātes slimnīcā acu nodaļā.
  • Vadīja Rīgas pilsētas 1.slimnīcas acu nodaļu.
  • Ir daudzu zinātnisku publikāciju autors.
  • Raksta plašu zinātniski pētniecisku darbu, veltītu eksimērlāzera redzes korekcijas rezultātu analīzei.
  • Regulāri uzstājas ar referātiem starptautiskajās konferencēs.
  • Pasniedzējs Latvijas Universitātes medicīnas fakultātē.

Andrejs Solomatins

Acu ārsts (oftalmologs)

Maksims Solomatins

Acu ārsts (oftalmologs)

Marina Kovaļenko

Acu ārsts (oftalmologs)

Aīda Macijevska

Bērnu acu ārsts (oftalmologs)

Gaļina Žabina

Acu ārsts (oftalmologs)

Jana Gertnere

Acu ārsts (oftalmologs)

Mūza Petuhova

Acu ārsts (oftalmologs)

Irina Repina

Acu ārsts (oftalmologs), tīklenes patoloģiju speciālists.

Līga Zariņa

Acu ārsts (oftalmologs)

Anželika Geruļska

Acu ārsts (oftalmologs)

Irina Travkova

Acu ārsts (oftalmologs)
okuloplastiskais ķirurgs

Mūsu klīnika piedāvā arī pilnu diagnostikas
un ārstniecības palīdzību

Pieteikt konsultāciju
Mūsu klīnikā strādā deviņi acu ārsti, katrs ar savu specializāciju. Mūsu klīnikas personāls piedāvās piemērotāko laiku un speciālistu. Jūs varat pieteikt vizīti arī pa tālruni var ar e-pasta palīdzību, un mūsu administratori palīdzēs izvēlēties Jūsu vajadzībām atbilstošāko acu ārstu.
Mūsu acu ārsti ir studējuši oftalmoloģiju labākajās Latvijas augstskolās. Pie mums strādā Paula Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes absolventi, daudzi acu ārsti ir ieguvuši papildu izglītību Vācijā, Francijā, Slovēnijā, ASV, Indijā, Krievijā, stažējušies ārzemēs un piedalījušies starptautiskajos pētījumos. Centra acu ārsti ir strādājuši Acu traumpunktā, Rīgas 1. slimnīcā, P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, Bērnu slimnīcas acu nodaļā. Mūsu acu ārsti turpina zinātnisko darbību un regulāri paaugstina kvalifikāciju semināros un konferencēs.
Jā, mūsu acu ārsti veic pilnu redzes pārbaudi, kurā ietilpst tuvredzības, tālredzības un astigmātisma noteikšana, acu iekšējā spiediena mērīšana, acs lieluma un optisko spēku mērīšana, briļļu receptes sagatavošana un acs aizmugurējās daļas apskate. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī papildu diagnostiku.
Redzes papildu diagnostikā ietilpst specifiski pētījumi, kas palīdz precīzi diagnosticēt redzes problēmas pat sarežģītos gadījumos. Detalizētai diagnostikai mūsu klīnikas ārsti izmanto vairākas mūsdienīgas metodes, tādas kā datorizēta redzes lauka izmeklēšana, radzenes topogrāfija, ultrasonogrāfija, optiskā koherentā tomogrāfija, datoraberrometrija, kontrasta vizometrija u.c. Vairāk informācijas par visām pieejamajām izmeklējumu metodēm atradīsiet mūsu mājaslapas sadaļā "Redzes pārbaude".
Mūsu klīnikas ārsti diagnosticē un ārstē visas izplatītas acu slimības: glaukomu, kataraktu, tīklenes, acs dzīslenes, redzes nerva saslimšanas, keratokonusu un citas. Tāpat klīnikā var diagnosticēt tuvredzību, tālredzību, astigmātismu un piemeklēt pacientam atbilstošās brilles.
Mūsu klīnikā izmanto datorizēto bērnu redzes diagnostiku. Pateicoties infrasarkano staru un ultraskaņas diagnostikai, vairumu pētījumu var veikt bez tieša fiziskā kontakta ar acīm, tāpēc vizītes laikā mazie pacienti saglabā mieru un uzticas speciālistam. Bērnu acu ārsts Dr. Solomatina klīnikā ne tikai pārbauda bērnu redzi, bet arī sastāda individuālas ārstnieciskās programmas.
Dr. Solomatina acu centra ārsti ir kvalificēti acu ķirurģi, tāpēc redzes diagnostika, konservatīvā ārstēšana un ķirurģija notiek vienā un tajā pašā klīnikā. Piesakoties konsultācijai mūsu centrā, Jūs iegūsiet pilnvērtīgu redzes diagnostiku un nepieciešamības gadījumā varēsiet saņemt arī ķirurģisko palīdzību.