Dr. Solomatina Acu centrs

Laipni aicināti mūsu klīnikā!

Dr. Solomotina Acu centrsDr. Solomatina Acu centrs darbojas jau kopš 1995. gada Dr. Igora Solomatina vadībā. Līdz šai dienai, mūsu acu centrs ir palīdzējis uzlabot redzi vairāk nekā 35 000 pacientiem.

Dr. Solomatins mūsu klīnikā jau 1999. gadā veica pirmo eksimerlāzera redzes korekcijas operāciju. Līdz šim brīdim, mūsu klīnikas speciālisti ir veikuši vairāk nekā 10 000 šāda veida operācijas. Pateicoties mūsu darbam, redzes lāzerkorekcija ir ieguvusi tūkstošiem pacientu, kā arī vietējo un internacionālu kolēģu atzinību. Mūsu klīnikai ir liels sekotāju skaits no visām Baltijas valstīm.

Salīdzinot ar daudziem jauniem acu centriem, Dr. Solomatina Acu centrs izceļas ar nozīmīgu un neapstrīdamu priekšrocību – ilggadēju praksi un pieredzi.

Arī pašreiz Dr. Solomatina Acu centrs nepārtraukti attīstās un turpina pilnveidoties. Teju katru mēnesi mēs iegādājamies jaunu aparatūru, nodarbojamies ar zinātniskiem, pētnieciskiem un izglītojošiem darbiem, kā arī uzstājamies pasaules lielākajos, profesionālajos forumos. Mēs sekojam līdzi laikam, apgūstam visas jaunākās tehnikas un savā darbā izmantojam tikai pašas mūsdienīgākās ārstēšanas un diagnostikas metodes.

Mums ir svarīgi būt līderiem visās jomās!

Tieši mēs pirmo reizi Latvijā veicām individualizētas aberometrijas, topogrāfiskās un audu saudzējošās operācijas. Mūsu sniegumu un rezultātus atzinīgi novērtēja vadošie speciālisti un lāzeru izgudrotāji mūsu metodi rekomendēja arī citiem ārstiem.

Mūsu klīnikā tiek piedāvāta ne tikai redzes lāzerkorekcija, bet arī pilna diagnostikas un ārstniecības pakalpojumi:

  • Acu slimību diagnostika;
  • Refraktīvā ķirurģija;
  • Glaukomas ārstēšana;
  • Maza grieziena metode kataraktas ķirurģijā ar plaša spektra intraokulāro lēcu izvēli;
  • Keratokonusa agrīnā diagnostika un ārstēšana;
  • Tīklenes slimību ārstēšana;
  • Vitreālā ķirurģija;
  • Bērnu acu patoloģiju ārstēšana.

Mēs būsim priecīgi palīdzēt arī Jums!

 

Dr. Solomatina Acu centrs ir dibināts 1995. gadā, un Centrā strādā speciālisti ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi oftalmoloģijā. Acu centrs ir pirmā klīnika Baltijas reģionā, kur sāka praktizēt redzes lāzerkorekcijas tehnoloģijas. Pašlaik Dr. Solomatina Acu centrs ir viena no vadošajām acu klīnikām Baltijas valstīs. Daudzas Centrā praktizētās redzes pārbaudes, diagnostikas un ārstēšanas metodes nav pieejamas nekur citur Latvijā.
No pašā redzes lāzerkorekcijas laikmeta sākumā mēs sadarbojamies ar vācu koncernu Carl Zeiss. Esam nomainījuši jau četras lāzeru paaudzes un esam dziļi izpētījuši redzes korekcijas tehnoloģijas būtību. Lāzeraparatūru izmantojam, ne tikai veicot redzes lāzerkorekcijas, bet arī ārstējot radzenes slimību keratokonusu, pārstādot radzenes un arī veicot kataraktas operācijas. Kataraktas operācijās pielietojam Bausch&Lomb Victus lāzeri.
Acu centra ārsti veic ne tikai redzes lāzerkorekcijas, bet arī citas oftalmoloģiskās operācijas: kataraktas operācijas, redzes korekciju ar optiskajiem implantiem un lēcas aizvietošanas operāciju, kā arī citas plaša spektra acu operācijas, pārsvarā glaukomas un tīklenes patoloģijas novēršanai.
Acu centra speciālisti aktīvi strādā starptautiskajā līmenī. Centra vadītājs prof. Igors Solomatins un Dr. Jana Gertnere piedalījās trešās paaudzes lāzerkorekcijas tehnoloģijas SMILE izstrādē starptautiskās darba grupas sastāvā. Acu centra ārsti piedalās starptautiskajos klīniskajos pētījumos, palīdz ieviest lāzertehnoloģijas un apmācīt jaunos speciālistus citās valstīs.
Jā, Acu centrā strādā arī bērnu acu ārsti, kuri var veikt pilnu bērnu redzes diagnostiku, noteikt problēmas un piedāvāt atbilstošo ārstēšanu. Acu lāzerķirurģija ir piemērota pacientiem, kuriem acs augšanas procesi jau ir pabeigti, un redze būtiski nemainās pēdējā gada laikā. Parasti redzes korekciju sāk piedāvāt pēc 18-20 gadu vecuma (tiek izvērtēts individuāli, balstoties uz izmeklēšanas rezultātiem).
Redzes lāzeroperācija ilgst tikai dažas minūtes un pēc operācijas pacients uzreiz var doties mājās. Pilna redzes atjaunošanās aizņem laiku no 2-3 nedēļām līdz 2-3 mēnešiem, atkarībā no operācijas veida. Šajā laika periodā pacientiem jālieto acu ārsta izrakstītie acu pilieni (pretiekaisuma pilieni ar antibiotikām un mākslīgas asaras, lai paātrinātu dzīšanas procesu) un jāievēro pēcoperācijas acu aprūpes instrukcijas. Pēcoperācijas periodā mūsu klīnikas acu ārsti veic visas nepieciešamās redzes pārbaudes - vienu dienu pēc operācijas un papildu pārbaudes ar vairāku nedēļu intervālu.
Mūsu Acu centrs sadarbojas ar uzņēmumiem Lateko Līzings un Incredit Group. Mūsu partneri piedāvā iespēju noformēt naudas aizdevumu operācijai. Sazinieties ar klīnikas personālu, lai uzzinātu vairāk par aizņemšanās nosacījumiem.