@blondask

Caur ērkšķiem
uz sapņa redzi

Mani sauc Simona. Esmu mamma.
Brīvajā laikā dalos Instagram ar savu ikdienu, dzīvi, vērtīgiem padomiem. Šodien es dalīšos ar jums savā stāstā par to, kā nolēmu atteikties no brillēm un sākt jaunu dzīvi.

Ceļš uz dzīvi bez brillēm

@blondask

Problēmas ar redzi no bērnības

Brilles nēsāju kopš 12 gadu vecuma, un aptuveni no 16 gadu vecuma izmantoju lēcas. Brilles ļoti nepatīk un tās nēsāju tikai vakaros, pārējo laiku staigāju ar lēcām.
Vakaros, braucot ar auto, bija arī ļoti grūti, jo sāpēja acis, bija nogurums un grauzoša sajūta acīs, kā arī acis palika sausas. Šī situācija bija ļoti nogurdinoša Naktī baroju bērnu, pamodos un uzreiz meklēju brilles, jo neko neredzēju!

Soli pa solim

Daudzus gadus plānoju, pētīju informāciju, konsultējos ar draugiem, skatījos video. Ilgi neuzdrošinājos veikt operāciju lielo izmaksu dēļ, bet, kad parēķināju savus gada izdevumus brillēm un kontaktlēcām, sapratu, ka tas ir tā vērts. Beidzot esmu saņēmusies!

Mans pirmais, bet vēl nepārliecinošs solis ceļā uz jaunu redzi, bija konsultācija Dr. Solomatina Acu centrā. Tur man visu sīki izskaidroja, un es sapratu procesu, kas man būs jāiziet. Šis kļuva par izšķirošo brīdi. Mēs ar ārstu izvirzījām uzdevumu: lai es skaidri redzētu bez brillēm un lēcām gan tuvu, gan tālu.

Negaidīti atklājumi

Pirms operācijas bija jāierodas uz diagnostiku. Tas bija diezgan nopietns process, nekad nebiju uz tik nopietnu pārbaudi bijusi. Biju šokā, ka tik daudz pārbauda acis un pārbaude ilga 2,5 stundas. Visu ļoti smalki pārbaudīja. Uzzināju, ka man ir astigmātisms, par kuru es vispār nezināju, ka man tāds ir.

Man ļoti bieži sāpēja galva, un tas viss bija saistīts ar redzes problēmām.

Dr. Solomatina Acu Centrs piedāvā pilnu diagnostikas un ārstniecības pakalpojumu klāstu.
Redzes lāzerkorekcija no 100 EUR/mēnesī.
Pieteikt konsultāciju

*Kredīts sadarbībā ar LATEKO LĪZINGS.
GPL 0%, aizņēmuma likme gadā 0%, pirmā iemaksa 0€, preces cena 1200€, kredīta summa 1200€, kredīta termiņš 12 mēneši, ikmēneša maksājums 100€, kopējā maksājumu summa 1200€. Pirkumiem virs 1400€ piemērojama pirmā iemaksa 10% no preces cenas.
Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt kredītu.

Kas sagaida operāciju zālē?

Visvairāk mani uztrauca, kā viss būs, kad celšos pēc operācijas - kādas būs sajūtas. Vai es atkal redzēšu? Vai manu acu priekšā būs migla? Vai acis asaros? Es par to ļoti uztraucos. Ieejot operāciju zālē, uztraukums pazuda. Es apgūlos uz galda. Ārsts sīki izstāstīja visu, ko viņš darīs. Operācija ilga tikai 10 minūtes.

Nebija uztraukuma, nebija sāpes.

Mirkli vēlāk

Kad piecēlos no operāciju galda, bija neliels apjukums. Es paskatījos uz sienas pulksteni. Es tos redzēju, bet nedaudz miglaini, bet jau daudz labāk nekā vēl pirms 10 minūtēm. Tas ir neaprakstāms prieks un laime! Tobrīd es nezināju, vai tas tiešām notika ar mani. Vai es atkal varēšu redzēt bez brillēm?!

Atveseļošanās: gaidas un realitāte

Jau nākamajā rītā pamodos ar pilnīgi jaunu skatu uz pasauli! Es varēju sēsties pie stūres un pati aizbraukt uz pēcoperācijas pārbaudi. Bez brillēm! Pa ceļam es redzēju lietas, ko nekad agrāk nebiju pamanījusi.
Ja godīgi, kad gāju uz operāciju, gaidīju, ka atveseļošanās prasīs daudz ilgāku laiku, un operācija būs sāpīga. Labi, ka kļūdījos! Katru dienu mana redze uzlabojās. Pirmo nedēļu lietoju mitrinošus pilienus, kā arī aizsargāju acis, lai nekas tajās neiekļūtu.

Visiem, kas baidās, iesaku uzdrīkstēties

Esmu vienkārši šokēta, cik labi es tagad redzu visas sīkākās detaļas. Nekad tā neesmu redzējusi. Esmu ļoti priecīga! Tas bija mans labākais lēmums, paldies Dr. Solomatina Acu centram un personālam!
Visiem, kas baidās no operācijas - iesaku uzdrīkstēties, jo nemaz nesāp. Tiem, kuri vēlas, bet baidās veikt redzes lāzerkorekciju, iesaku iziet pirmo padziļināto acu izmeklēšanu, jo pēc tam viss kļūs daudz skaidrāks. Ārsti pastāvīgi attīstās, un parādās jaunas metodes. Galvenais ir domāt pozitīvi – mazie sapņi piepildās.

Novēlu ikvienam, kurš šo lasa, dzīvot spilgtu, skaistu dzīvi bez brillēm!