Nu man ir 4K redze

Sveiki!
Mani sauc Jānis Krīvēns. Esmu zināms kā grupas “Singapūras satīns” dalībnieks, šova “Pāļa bazars” vadītājs, kā arī mana ikdiena ir saistīta ar citām izklaides sfērām.

Dzīve pirms operācijas

Savu redzi es raksturotu kā briesmīgu. Cilvēki man pārmet, kādēļ es ar viņiem uz ielas nesveicinos. Iemesls – es viņus neredzu. Ar brillēm sadzīvoju jau kopš septītās klases. Pirms operācijas man abām acīm ir –3 dioptrijas. Es nezinu, kā tas ir – no rītiem atvērt acis un vienkārši skaidri redzēt.

Pēdējos septiņus gadus es lietoju kontaktlēcas. Tās es mēdzu izmantot, dodoties ikdienas gaitās, tomēr, kad atnāku mājās, izvēlos nēsāt brilles

Pēc dabas esmu ļoti aktīvs un kustīgs cilvēks. Tāpat man ļoti patīk nodarboties ar sportu. Tomēr brilles bieži vien traucē pilnībā izbaudīt ikdienas steidzīgo ritmu. Kā arī bez brillēm jūtos daudz pārliecinātāks par sevi.

“Šo sapni man
palīdzēja īstenot
Dr. Solomatina
Acu centrs!”

Lēmumu pieņemt palīdzēja
līdzcilvēku pieredze

Par redzes lāzerkorekciju biju domājis jau ilgāku laiku. Lāzeroperācijas popularitātes pieaugums pēdējā laikā nenoliedzami bijis ļoti liels. Līdz ar to arī manā paziņu lokā parādījās arvien vairāk cilvēku, kas šo operāciju ir veikuši. Tas mani iedrošināja.

Pirms konsultācijas biju pārliecināts, ka lāzeroperācija ir ļoti ilgs process un aizņems ļoti daudz mana brīvā laika. Man bija radies maldīgs priekšstats, ka tā ir skalpeļveidīga, mikroķirurģiska iejaukšanās un atlabšanas process ir līdzīgs kā pēc plastiskās ķirurģijas – aptuveni nedēļa. Tomēr pēc konsultācijas ar dakteri Solomatinu sapratu, ka operācija ilgst aptuveni pusstundu un uzreiz pēc operācijas es varu uzlikt savas saulesbrilles un mierīgi doties mājās. Tā kā saulesbrilles ir viens no maniem mīļākajiem aksesuāriem, no operācijas ļoti sagaidu 4K redzi. Tas ļaus nemeklēt saulesbrilles ar atbilstošām dioptrijām vai neizmantot tās “pa virsu” brillēm. Tāpat nevaru sagaidīt, kad, dodoties tālākos braucienos, man nebūs jāiegādājas rezerves kontaktlēcas vai jāsatraucas, ka kāds nejauši uzsēdīsies uz manas somas un saspiedīs manas brilles.

Pilns diagnostikas
un ārstniecības
pakalpojumu klāsts.

Redzes lāzerkorekcija no 100 EUR/mēnesī.
Pieteikt konsultāciju

Saglabāt mieru palīdz komunikācija

Nenoliedzami operācijas laikā jutos nedaudz uztraucies. Tomēr Dr. Andrejs Solomatins mani ļoti, ļoti ātri nomierināja, tā kā notika pastāvīga komunikācija – viņš man stāstīja, kas notiek, kādas sajūtas mani sagaida nākamajā mirklī. Pats process bija ļoti ātrs. Operāciju zālē atrados ap 20 minūtēm, bet, kā stāstīja dakteris, reālais laiks, kad lāzers iedarbojas uz manu redzi, ir viens dažas sekundes..

Tagad, kad esmu veicis operāciju, es noteikti ar mierīgu sirdi un bez uztraukuma to darītu vēlreiz. Bailes vienmēr slēpjas nezināmajā, tomēr šajā gadījumā tām nebija pamata.

Pēcoperācijas periods ir ļoti individuāls un atkarīgs no katra cilvēka acu jutīguma līmeņa. Manas acis visu dzīvi ir bijušas ārkārtīgi jutīgas. Tādēļ neliegšos, ka, atgriežoties mājās no veiktās lāzeroperācijas, mani pārņēma interesantas sajūtas. Pirmajā mirklī izjutu dedzinošu sajūtu un šķita, ka acs iet katra uz “savu pusi”. Tomēr šis diskomforts ilga ļoti īsu mirkli. Mana operācija beidzās ap plkst. 15.00. Diskomfortu jutu līdz plkst. 19.00, bet jau ap plkst. 20.00 es varēju darīt ikdienas darbus – vest ārā suni, mazgāt veļu un citus mājas uzdevumus.

Nākamajā rītā pēc operācijas ar vienu aci redzēju ļoti skaidri, savukārt otrā šķita nedaudz miglaina. Atnākot uz klīniku, māsiņa man izņēma pēc operācijas ieliktās lēcas un pēkšņi arī otrajā acī redze palika pavisam skaidra. Pēcāk man uztaisīja redzes pārbaudi, un es redzu labāk nekā ar lēcām. Man ir 120% redze. Es būtībā esmu supervaronis.

Cilvēkiem, kas ieinteresēti redzes lāzerkorekcijā, es ieteiktu nebaidīties un saņemties atnākt uz konsultāciju. Tas ir ieguldījums nākotnē. Tā ir investīcija tavā veselībā.