Neatlieciet savu dzīvi uz rītdienu

Sveiki!
Mani sauc Laina Kozlova un es esmu sociālo tīklu menedžere.
Es jau ilgu laiku gribēju uzlabot redzi, jo bez papildu optikas bija gandrīz neiespējami iztikt ar manu tuvredzību -5 un -6 dioptrijām.

@laine_ananyeva

Katra mana diena sākās ar to, ka es kā miglā meklēju savas brilles. Pastaigās un pasākumos es neatpazinu savas paziņas no tālienes pat ar brillēm vai kontaktlēcām. Tas viss pastāvīgi radīja diskomfortu, šaubas par sevi un lielu stresu.

Pēc 13 gadu diskomforta es beidzot pieņēmu lēmumu. Kad sociālajos tīklos paziņoju par nodomu veikt redzes korekciju, daudziem sekotājiem radās interese, kā notiek sagatavošanās un pati redzes lāzerkorekcija, kāds varētu būt rezultāts. Ar prieku dalos pieredzē, jo, iespējams, varu dot drosmi tiem, kuri vēl nav nolēmuši mainīt savu dzīvi uz labāko pusi.

Sapņiem ir jāpiepildās

Lai piepildītu savu sapni, es izvēlējos Dr. Solomatina Acu centru. Man jau bija pieredze, apmeklējot šo centru, kad es biju stāvoklī, un bija nepieciešams noskaidrot, vai es varu dzemdēt pati. Tad mani apskatīja un deva atļauju, un beigās viss bija labi. Turklāt, arī maniem radiem un draugiem bija pozitīva pieredze, apmeklējot klīniku, tāpēc bez šaubām devos uz redzes lāzerkorekciju šeit.

Vēlos atzīmēt, ka man ir arī draugi, kuriem redzes korekcija tika veikta Lietuvā, bet man personīgi bija svarīgi veikt operāciju valstī, kurā es dzīvoju, jo tā ir redze, tās ir acis, un, ja kaut kas noiet greizi, es jebkurā laikā varu apmēklēt ārstu, kā arī saņemt informāciju un savlaicīgu palīdzību.

Viss sākas ar pārbaudi

Salīdzinājusi visus plusus un mīnusus, es pierakstījos uz redzes pārbaudi Dr. Solomatina Acu centrā. Konsultācijas laikā ārsts rūpīgi apskatīja manas acis un apstiprināja, ka manā gadījumā ir iespējams veikt redzes lāzerkorekciju. Viņš atbildēja uz visiem maniem jautājumiem par sagatavošanos un pašu korekcijas procesu, kā arī noteica operācijas datumu.

Pirms galīgā lēmuma pieņemšanas es salīdzināju operācijas izmaksas ar to, cik daudz naudas esmu iztērējusi šo gadu laikā, un es biju šokā!

Pēc maniem aprēķiniem, kontaktlēcām vien visā to lietošanas laikā iztērēju ap 8000 eiro!

Tad sapratu, ka te pat nav par ko domāt – vajag darīt! Un es jums iesaku: neatlieciet savu dzīvi, savu redzi uz rītdienu.

Pilns diagnostikas
un ārstniecības
pakalpojumu klāsts.

Redzes lāzerkorekcija no 100 EUR/mēnesī.
Pieteikt konsultāciju

Ātri un bez sāpēm

Atzīšos, ka pašā redzes lāzerkorekcijas procesā neko nejutu. Vienīgais, ko tu redzi: virs acīm kaut kas notiek, kaut kas mirgo, bet tas viss bez sāpēm vai kādām citām sajūtām.

Es biju pārsteigta, cik ātri procedūra beidzās, jo tā ilga tikai dažas minūtes.

Pēc paveiktajām manipulācijām ārsts man vēlreiz pārbaudīja acis, un tad nozīmēja nākamo pārbaudes vizīti uz nākamo dienu.

Pirms mani palaida mājās, man izstāstīja visus ieteikumus atveseļošanās periodam. Piemēram, mēnesi bija nepieciešams aizsargāt acis no ūdens, putekļiem un svešķermeņu iekļūšanas acīs, kā arī nedrīkstēja izmantot acu kosmētiku.

Citādi visu varēja darīt ierastajā kārtībā, tāpēc otrajā dienā pēc redzes korekcijas es atgriezos pie darba.

Pirmais jaunas dzīves rīts

Nākamajā rītā pēc operācijas izgāju ārā, paskatījos apkārt un sapratu, ka redzu visu vienkārši ideāli. Pa ceļam uz kontrolpārbaudi redzēju cilvēku sejas, viņu izteiksmes un pat grumbiņas. Pēc izmeklējuma rezultātiem ārsts apstiprināja, ka man tagad ir 100% redze.

Pēc operācijas no prieka raudāju ne tikai es, bet arī mani tuvinieki.

Vārdi nevar aprakstīt, cik laimīga es esmu tagad. No tās dienas sākās manas jaunās - gaišākas un skaistākas dzīves laika atskaite.

Cik brīnišķīga sajūta ir pamosties no rīta un nedomāt par "papildu palīglīdzekļu" meklēšanu labai redzei, un pirms gulētiešanas neuztraukties par to, vai rītdienai ir kontaktlēcas. Tagad varu izbaudīt krāsu pilnību un piedzīvot visas emocijas vēl spilgtāk!

Ja jums ir slikta redze - ilgi nedomājiet, bet ejiet un veiciet korekciju. Tikai cilvēki ar vāju redzi sapratīs, kāda laime ir skaidri redzēt visu apkārt. Tas ir kaut kas nereāls! Šis ir viens no labākajiem lēmumiem manā dzīvē.