Aizmirst par sliktu redzi dažu minūšu laikā

Sveiki!
Mani sauc Gunita. Es strādāju skaistumkopšanas nozarē par manikīra un vakara grima speciālisti. Mana galvenā problēma bija tā, ka es neredzēju tālumā, tāpēc brilles bija vajadzīgas gan auto vadīšanai, gan teātra apmeklēšanai, gan vispār, lai justos ērti jebkurā vietā, kur svarīgi saskatīt sīkas detaļas no liela attāluma.

Briļļu nēsāšana sagādāja man daudz neērtības, tāpēc mēģināju lietot kontaktlēcas. Mans eksperiments ilga mēnesi, un visu šo laiku kontaktlēcām bija nepatīkama dedzinoša sajūta acīs, kā alerģija. Tāpēc es sapratu, ka vienīgais variants man bija brilles, kuras nekad nebija pietiekami ērtas.

Došanās uz redzes lāzerkorekciju, lai par šo problēmu nebūtu jādomā ikdienā, man šķita lieliska ideja.

Informācija ir spēks

Lēmuma pieņemšanas brīdī es biju jauna māmiņa un baroju bērnu, tāpēc man nebija iespējas veikt redzes lāzerkorekciju. Pēc gada, kad atnācu uz padziļinātu diagnostiku, ārsts paziņoja, ka visi mani rādītāji ļauj veikt operāciju.

Konsultācijā klīnikā uzzināju visu par to, kas ir tuvredzība un tālredzība, kā arī kā notiek redzes korekcijas operācija. Pārbaudes bija patiešām daudz un dažādas, un man šķita, ka šeit viss tika darīts patiešām profesionāli. Veicot diagnostiku, izvēlējāmies man ērtu operācijas datumu un laiku.

8 minūtes pirms jaunas redzes

Drīz vien pienāca operācijas diena, kuru ar nepacietību gaidīju. Es ierados Acu centrā, un mani rūpīgi sagatavoja operācijai, un pavisam drīz jau aizveda uz operācijas zāli. Lāzerkorekcijas laikā es nepārtraukti pati sev teicu, lai nesatraucos, lai nesāktos stress.

Neskatoties uz to, tikt galā ar stresu nebija viegli, un novērst uzmanību bija vēl grūtāk, bet ārsts man tajā brīdī palīdzēja visvairāk. Viņš visu laiku ar mani runāja un mēģināja novirzīt manu uzmanību, runājot par operācijas procesu un par to, kas notiek konkrētajā brīdī.

Es mēģināju koncentrēties uz to, ko viņi man teica, skatīties uz gaismām, un patiesībā process tika pabeigts daudz ātrāk, nekā es gaidīju.

Pilns diagnostikas
un ārstniecības
pakalpojumu klāsts.

Redzes lāzerkorekcija no 100 EUR/mēnesī.
Pieteikt konsultāciju

Oftalmologa Andreja Solomatina komentārs

Dr. Solomatina Acu centrā paciente ieradās ar problēmu – sliktu redzi tālumā. Pat draugu sejas viņai bija grūti atšķirt, nemaz nerunājot par grūtībām darbā. Tuvredzība viņai radīja ikdienas diskomfortu, un viņa gribēja no tā atbrīvoties.

Redzes lāzerkorekciju mēs veicām pēc FemtoLASIK tehnoloģijas, kas abām acīm kopā aizņēma aptuveni 8 minūtes. Uzreiz pēc operācijas paciente diezgan labi varēja atšķirt objektus no tālumā, un kontroles pārbaudes brīdī viņas redze atbilda gaidītajam rezultātam.

Svarīgi atzīmēt, ka, izvēloties klīniku, pacienti vienmēr koncentrējas uz procedūras uzticamību un ķirurgu pieredzi, jo vēlas doties uz vietu, kur viņu problēma tiks atrisināta ātri, efektīvi un ar vismodernāko tehnoloģiju palīdzību.

Mūsu Acu centrs jau vairāk nekā 20 gadus veic redzes lāzerkorekciju, izmantojot visprogresīvākos tehnoloģiskos risinājumus oftalmoloģijas jomā un tikai kvalitatīvu aprīkojumu.

Pirmie iespaidi no dzīves bez brillēm

Uzreiz pēc operācijas man bija dīvaina sajūta, jo acu priekšā bija neliela migla - it kā miglaina bilde. Mani aizsūtīja mājās atpūsties, un pēc pāris stundām es sajūtu, ka mana redze kļuva skaidrāka.

Redzot savu rezultātu, es droši varu teikt, ka dzīve bez brillēm un kontaktlēcām noteikti ir tā vērta, lai kādu dienu izlemtu visu mainīt.

Šobrīd nav jādomā par to, vai man ir līdzi brilles un vai es varu lietot kontaktlēcas, lai justos ērti un labi redzētu, un tas ir patiešām lieliski!

Tikai dažu minūšu laikā jūs varat veikt šo lāzerkorekciju, lai aizmirstu par sliktu redzi.