"Es vienkārši gribu dzīvot bez brillēm!"

Sveiki! Mans vārds ir Sindija Bokāne.
Es veidoju saturu sociālajos tīklos un vadu savu digitālā mārketinga aģentūru. Savu redzes problēmu es vēlējos atrisināt jau daudzus gadus, jo ar to dzīvoju kopš vidusskolas, bet visu laiku radās kādas grūtības.

No konaktlēcām līdz brillēm

Lietojot kontaktlēcas, man pastāvīgi iekaisa acis un tika veiktas operācijas. Tāpēc es sapratu, ka es nevaru vairs valkāt kontaktlēcas - man ir jāpāriet uz brillēm.

Šādā veidā, pirms 10 gadiem, es atrisināju savu redzes problēmu – es sāku nēsāt brilles.

Ar brillēm es izskatījos lieliski, bet vienmēr vēlējos tās noņemt. Tās spieda degunu, neļāva braukt ar kabrioletu vasarā, un pasākumos man nācās tās visu laiku nēsāt līdzi, jo bez tām es neko neredzēju. Pēc desmit gadu mocībām es nolēmu: tagad es vēlos redzēt savu dzīvi skaidri un skaisti. Es vienkārši gribu dzīvot bez brillēm!

No brillēm līdz izmisumam

Kad es pirmoreiz uzzināju par lāzerķirurģiju? Tas notika pirms kādiem diviem gadiem un, protams, man uzreiz radās vēlme veikt redzes korekciju, bet tajā brīdī nepietika drosmes.

Daudzus gadus man progresēja tuvredzība: tuvumā es redzēju ļoti labi, bet tālumā viss bija kā miglā. Laiks gāja, un es neuzdrošinājos uzlabot redzi. Izšķirošais faktors bija tas, ka mana redze saka pasliktināties. Mīnusi progresēja, un tas ikdienas dzīvē ienesa arvien lielāku diskomfortu. Katru dienu es domāju, ka tas vairs nav izturams, ka vairs nevar gaidīt – kaut kas ir jādara.

Mazie soļi pretī lielām pārmaiņām

Pirmkārt, es vērsos uzticamā klīnikā, un sākuma posms ceļā uz pārmaiņām bija detalizēta pārbaude. Tas bija ļoti interesanti, jo agrāk es redzēju tikai vienu aparātu redzes pārbaudei, bet Dr. Solomatina Acu centrā man tika veikta padziļināta diagnostika.

Mani pārbaudīja uz 5-7 dažādām ierīcēm, kā arī iepilināja acīs, lai paplašinātu acs zīlītes, un precīzāk noteiktu acu parametrus. Tas deva pilnīgu izpratni par manu acu stāvokli un iespēju izvēlēties atbilstošu redzes korekcijas metodi. Man ļoti patika, ka visām pārbaudēm tika veltīta atsevišķa diena.

Pēc izmeklējuma mēs ar ārstu izvēlējāmies vienu no man piemērotām redzes lāzerkorekcijas metodēm. Izvēle krita uz mūsdienīgu Femto Lasik operāciju, kas tiek veikta Dr. Solomatina Acu centrā, izmantojot jaunāko VisuMax 800 lāzeru. Šis lāzers pagaidām ir vienīgais visā Baltijā.

Jauktas sajūtas

Pirms operācijas, protams, es uztraucos. Man bija tāds sajūtu mikss: bailes kopā ar patīkamu satraukumu, lai gan es pilnībā uzticējos speciālistiem, klīnikai un visai komandai, kas šeit strādā.

Tajā pašā laikā es sajutu lielu drosmi to izdarīt!

Neskatoties uz to, ka operācija aizņēma vien pāris minūtes, kopējais procesa ilgums bija aptuveni 2 stundas. Kamēr gatavojāmies, saģērbāmies, aizgājām pie ārstiem, vēlreiz visu pārrunājām.

Biju uztraukusies līdz brīdim, kad apgūlos uz operāciju galda. Operācijas laikā ārsts mani nomierināja un visu laiku stāstīja, kas notiek, kāds būs nākamais solis, kas man jādara un tā tālāk.

Mani nomierināja ārsta pārliecība, ar kādu viņš visu darīja. Tas, iespējams, man palīdzēja justies droši ārsta rokās – šī komunikācija.

Pilns diagnostikas
un ārstniecības
pakalpojumu klāsts.

Redzes lāzerkorekcija no 100 EUR/mēnesī.
Pieteikt konsultāciju

Laimes asaras

Operācijas laikā diskomforta nebija, acis nesāpēja. Viss noritēja diezgan ātri.

Piecēlos no operāciju galda un uzreiz sāku raudāt. Tās bija laimes asaras! Uz sienas es redzēju ciparus pulkstenī, līnijas, burtiski visu. Es redzēju visu, kas man bija iepriekš pilnīgā miglā. Es nevarēju novaldīt savas laimes asaras.

Redze uzlabojās uzreiz pēc operācijas, kas patiesībā bija visneticamākā. Es zināju, ka tā tam vajadzētu būt, bet neticēju līdz pēdējam brīdim. Domāju, ka man varētu būt savādāk.

Pilnvērtīga dzīve ir sākusies

Manā gadījumā viss izdevās ļoti labi, tāpēc varu teikt, ka viss noritēja lieliski!

Man ļoti, ļoti gribējās atrisināt šo redzes jautājumu, lai dzīvotu pilnvērtīgi, jo sapratu, ja tagad es to nedarīšu, tad tikai bezgalīgi atlikšu.

Manuprāt, ir ļoti daudz cilvēku, kuri joprojām baidās, zinot dažus mītus, bet necenšoties izprast jautājumu, un tas liedz viņiem pieņemt lēmumu. Tāpēc es ļoti vēlos iedvesmot ikvienu – tas ir labākais lēmums, ko esmu pieņēmusi savā dzīvē.