Šveices lāzers. Ultra precīzs.
Īpaši saudzīgs.

soļi nākotnē  ar ZIEMER Z8 FEMTOLASER

Dr. Solomatina Acu centrā tagad ir iespējams izārstēt kataraktu un iegūt izcilu redzi, izmantojot Baltijas valstīs modernāko lāzeriekārtu un premium klases optiskos implantus no labāka pasaules ražotāja. Un tas viss bez sāpēm, skalpeļa un šuvēm.

Ziemer Z8 Femtolaser ir jaunākā daudzfunkcionālā lāzera platforma 

  • kataraktas ārstēšanai   
  • redzes korekcijai 
  • radzenes ārstēšanai

Tas ir Šveices uzņēmuma Ziemer Ophthalmology tālredzīgu dizaina lēmumu un efektīva inženierijas darba rezultāts.

Iepazīstieties ar ZIEMER Z8 LASER

Tehniski perfekts femtosekundes lāzers

Jaunais Ziemer Z8 lāzers ļauj veikt gan sarežģītas operācijas acu slimību ārstēšanā: no keratokonusa līdz radzenes transplantācijai, gan redzes atjaunošanu ar izciliem rezultātiem.

Pirmkārt, tagad pacientam ir vēl ērtāk un drošāk, jo nav nepieciešams veikt iegriezumus ar skalpeli. Priekšrocības ir arī ārstam: visi operācijas posmi tiek veikti ātri, vēl kontrolētāk un efektīvāk.

Otrkārt, tā ir delikātāka procedūra acs struktūrām, jo tiek ievērojami samazināts mehāniskā darba apjoms, novēršot nevajadzīgu kontaktu un acs lēcas apkārtējo audu kairinājumu. Tas, savukārt, samazina riskus un pacienta diskomfortu, kā arī paātrina atveseļošanās procesu.

Treškārt, kataraktas operācijas laikā mēs koriģējam redzi, izmantojot lāzera staru. Mēs koriģējam radzenes formu jeb astigmatismu, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Un tagad par to nav jāmaksā papildus!

Ceturtkārt, lāzera stars palīdz veikt manipulācijas ar mikronu precizitāti, kas ļauj ideāli sagatavot aci premium klases multifokālas lēcas implantācijai. Precīza anatomiskā audu saskaņošana ļauj šīm acs lēcām maksimāli palielināt savu potenciālu pacienta redzes uzlabošanā visos attālumos — tuvumā, tālumā un arī vidējā attālumā.

Oftalmologs - ķirurgs Maksims Solomatins
Dr. Solomatina Acu Centrs, Rīga, Latvija

Nepieskaroties skalpelim

Visas nepieciešamās manipulācijas kataraktas ārstēšanai tagad tiek veiktas bez skalpeļa pieskāriena – ar jaunākās paaudzes Ziemer Z8 lāzera staru.

Kompaktums

Mobilais un manevrējams Ziemer Z8 nemanāmi integrējas operāciju zālē un nodrošina optimālu drošību un komfortu gan ķirurgam, gan pacientam visa mijiedarbības procesa laikā.

Uzticama partnerība

Ziemer Z8 ir patiesi elastīga, daudzfunkcionāla lāzera platforma ar pārbaudītām sastāvdaļām un modernu programmatūru, kas ir labākais partneris oftalmoloģiskajam ķirurgam.

Padziļināta ķirurģiskā plānošana 

Patentētā optiskās koherences tomogrāfijas sistēma, kas izstrādāta speciāli priekš Ziemer Z8, ļauj ķirurgam iegūt perfekti precīzu acs struktūru vizualizāciju un optimizē visu operācijas posmu veiktspēju. Tas paātrina darba procesu un saīsina operāciju laiku, kas pazemina pacienta stresa līmeni.

«Femtokataraktas Ziemer Z8 lāzers ļauj iegūt trīsdimensiju acs struktūru vizualizāciju pirms jebkādu manipulāciju uzsākšanas. Pateicoties tam, mēs varam veikt operāciju efektīvāk un drošāk. Iedomājieties: mēs varam veikt visu operāciju, neizmantojot nazi (keratomu), lietojot tikai lāzeru.
Kataraktas operācija ir diezgan invazīva, un tā nelīdzinās redzes lāzerkorekcijai, taču jau nākamajā dienā lielākā daļa pacientu redz uz 80-100%, tas nozīmē, ka redze kļūst daudz labāka nekā pirms operācijas».

Oftalmologs - ķirurgs Andrejs Solomatins
Dr. Solomatina Acu Centrs, Rīga, Latvija