ZEISS MEL 90

Uzlabota tehnoloģija              

Pasaulslavenā vācu ražotāja CARL ZEISS eksimērlāzers MEL® 90 ir īpaši izstrādāts mūsdienu redzes lāzerkorekcijas ķirurģijai. Tas apvieno uzticamus rezultātus, pārbaudītu drošību un katram pacientam pielāgojamus iestatījumus. Pateicoties izcilajam lāzera ātrumam, paveras pilnīgi jaunas izredzes veiksmīgai acu ārstēšanai.

  • Uzticami rezultāti
  • Liels ātrums un precizitāte
  • Individuālais ārstēšanas plāns

Uzticami rezultāti

ZEISS MEL 90 ir aprīkots ar vēl progresīvāku tehnoloģiju bezkontakta redzes korekcijai bez sāpēm, kas vienkāršo ārstēšanas plānošanu un nodrošina augstu operācijas precizitātes, rūpības un paredzamības pakāpi.

Pateicoties jaunākajiem lāzera algoritmiem tiek sasniegti izcili rezultāti jebkuras tuvredzības, tālredzības un astigmatisma pakāpes saudzīgā ārstēšanā. ZEISS MEL 90 eksimērlāzers tiek izmantots Femto LASIK, SuperLASIK, Trans Epi-LASIK, LASIK Xtra, LASEK, PRK procedūrās.

Liels ātrums un precizitāte

Unikālā Flexiquence funkcija un uzlabotie redzes korekcijas algoritmi (Triple-A Advanced Ablation Algorithm) padara ZEISS MEL 90 par ideālu instrumentu ātrai un efektīvai redzes korekcijai.

Triple-A algoritms nosaka jaunu augstas precizitātes un paredzamības standartu. Papildus inteliģentai ķirurģiskajai korekcijai, tas koncentrējas arī uz minimālu audu noņemšanu. Tas nodrošina maigu ārstēšanu gan standarta gadījumos, gan gadījumos, kad nepieciešams izkoriģēt augstu un zemu tuvredzības, tālredzības un astigmatisma pakāpi. Viss ir apvienots vienā ārstēšanas algoritmā: Triple-A. Intuitīva sistēmas kontrole un ātra ārstēšanas plānošana papildus saīsina operācijas laiku, kas samazina lāzera iedarbības ilgumu uz radzeni un uzlabo pacienta komfortu. MEL 90 ļauj veikt operāciju ar ātrumu līdz 1,3 sekundēm uz dioptriju, pateicoties vienam no pasaulē ātrākajām lāzerim.

Individuālais ārstēšanas plāns

Lāzera ZEISS MEL 90 programmatūra ļauj veikt operāciju atbilstoši pacienta acu individuālajiem parametriem, ņemot vērā katru niansi, atkarībā no prasībām un indikācijām.

Eksimera lāzers ir aprīkots arī ar aktīvo acu izsekošanas sensoru. Lāzera stars uzreiz pielāgojas acs stāvokļa izmaiņām, nodrošinot augstu ārstēšanas drošības līmeni un izcilus rezultātus.

Augstas kvalitātes aprīkojums optimāliem rezultātiem

ZEISS MEL 90 piedāvā ērtu, ergonomisku pacienta kušeti un labi organizētu ķirurga vietu. Vairāki skārienekrāni nodrošina papildu vizuālo atbalstu un nepārspējamu darbplūsmas pieredzi.

Pārdomāta līdz mazākajai detaļai, lāzera vadības sistēma ļauj ķirurgam detalizēti kontrolēt operācijas procesu. Lāzera MEL 90 priekšrocības salīdzinājumā ar citiem lāzeriem:

  • mūsdienīgi redzes korekcijas algoritmi,
  • optimāla procesa kontrole,
  • augsta darba precizitāte,
  • iespēja koriģēt redzi plānas radzenes gadījumā,
  • ātra atveseļošanās,
  • izcili redzes korekcijas rezultāti.

Digitālā savienojamība ar ZEISS Refractive Workplace darba vietu

Katru redzes korekcijas programmu, izmantojot ZEISS Refractive Workplace tehnoloģiju, ķirurgs izveido individuāli katram pacientam.

Pacients ierodas uz operāciju, kuras process tiek detalizēti saplānots un izstrādāts, kas ietaupa operāciju zālē pavadīto laiku un optimizē ārstēšanas procesu. Eksimērlāzers ZEISS MEL 90 Dr. Solomatina Acu centra ķirurgu pieredzējušās rokās nodrošina pacientiem augstus ārstēšanas standartus, komfortu un izcilus rezultātus dažu sekunžu laikā.