Atvieglojums sausām, niezošām acīm, ko izraisa ādas un plakstiņu iekaisums

Lumenis Optima™ IPL – man piemērotākā izvēle

  • Ārstē sausās acs slimības pamatcēloni
  • Nodrošina tūlītēju atvieglojumu
  • Droši un ērti
  • Ātra procedūra
  • Uzlabo ādas izskatu

Jūs ciešat no sausuma, niezes, apsārtuma vai dedzināšanas acīs?

To var izraisīt ādas un plakstiņu iekaisums, kas katru gadu ietekmē miljoniem amerikāņu¹.

Vairāk nekā 85% pacientu, kuri cieš no ādas un plakstiņu iekaisuma, cieš arī no sausās acs sindroma ².

Lumenis Optima IPL ir revolucionārs līdzeklis ādas un plakstiņu iekaisumu ārstēšanā, kas daudzos gadījumos ir acu problēmu pamatcēlonis.

¹National Rosacea Society. Barrington, Illinois; NRS; 2012.

² Viso E, Millán AC, and Rodríguez-Ares MT, Rosacea associated meibomian  

IPL terapija

 

Kā tas darbojas?

Pirmā šāda veida, nesatur zāles, bez pilieniem, ārstēšana ar gaismas palīdzību

Atšķirībā no parastajām ārstēšanas metodēm, Optima IPL izmanto progresīvu tehnoloģiju, lai nodrošinātu kontrolētu intensīvas pulsējošas gaismas daudzumu ap aci. Ar katru gaismas impulsu šī pirmā šāda veida, uz enerģiju balstītā terapija darbojas, lai kontrolētu iekaisuma procesu un apturētu iekaisuma apburto loku. Rezultātā tā aizstāj nepieciešamību pēc zālēm un nodrošina ilgstošu rezultātu.

IPL ir intensīvas pulsējošas gaismas tehnoloģija, ko izmanto dažādām ādas ārstēšanas procedūrām. Revolucionārā Lumenis Optima  IPL procedūra maigi un efektīvi ārstē Jūsu ādu un plakstiņu iekaisumu, nodrošinot maksimālu drošību, komfortu un iespēju pilnībā pielāgot ārstēšanu Jūsu ādas tipam un stāvoklim.

Gaismas impulsi iekļūst audos un rada siltumu, izvēloties par mērķi anormālos asinsvadus, kuri ir iekaisuma cēlonis. Organisms, dabiski reaģējot uz terapiju, likvidē patoloģiskos asinsvadus un dziedē ādas un plakstiņu iekaisumu. IPL tehnoloģija ārstē Jūsu ādas un plakstiņu iekaisumu, vienlaikus uzlabojot kopējo ādas izskatu.

IPL terapija

 

Optima™ IPL ārstēšana

Maksimāla komfortam ārsts apstrādājamajā rajonā uzklās sakabes želeju. Jūsu acu drošībai visas ārstēšanas sesijas laikā jūs valkāsiet aizsargbrilles/spilventiņus. Katra sesija ilgst apmēram 15 minūtes. Ārstēšanas laikā, gaismai skarot ādu, jums var rasties karstuma sajūta, taču procedūra ir maiga un tai nevajadzētu likt jums justies neērti. Pēc IPL ārstēšanas ārsts var veikt asaru dziedzera atsegšanu, kas ir neobligāta procedūra, lai paātrinātu ādas un plakstiņu sadzīšanas procesu.

 

Kas mani sagaida?

Kas mani var sagaidīt pēc ārstēšanas?

Tūlīt pēc ārstēšanas var rasties apsārtums ap apstrādātajiem laukumiem, kas parasti izzudīs dažu stundu laikā. Vairumā gadījumu var uzreiz uzklāt grimu, un ikdienas aktivitātes var atsākt tajā pašā dienā. Jūsu ārsts ieteiks dažas dienas pēc procedūras izvairīties no tiešiem saules stariem un uzklāt aizsarglīdzekli pret saules staru iedarbību.

 

Ārstēšanas kārtība

Ādas un plakstiņu iekaisumu var mazināt jau pēc

1-2 ārstēšanas reizēm. Parasti, lai sasniegtu optimālus rezultātus, ir nepieciešamas četras sesijas ar 3-4 nedēļām starp tām. Pēc pilnas ārstēšanas sesijas, lai iegūtu optimālus ilgtermiņa rezultātus, ieteicams konsultēties ar savu ārstu  par balstterapijām (parasti reizi 6-12 mēnešos).

“Katru reizi pamirkšķinot, es jutu mokošas skrāpējošas sāpes. Mans ārsts teica, ka man ir sausas kairinātas acis, taču nekādi pilieni un procedūras neatrisināja šo problēmu. Beidzot es izjutu atvieglojumu ar Lumenis Optima™ IPL ārstēšanu.” Karīna, IT speciāliste

“Es sajutu nepanesamas skrāpējošas sāpes, ar kurām nevar sadzīvot. Pilieni sniedza pagaidu risinājumu, taču bija ļoti neērti tos pilināt acīs visu dienu. Pēc dažām procedūrām ar Lumenis Optima™ IPL mana redze bija atgriezusies uz normālu. Es ieteicu šo ārstēšanu visiem kolēģiem, kuri cieš no vienas un tās pašas problēmas.” Kristīne, grāmatvede.

IPL terapija

 

Ārstējiet galveno cēloni – hronisko iekaisumu

Ādas iekaisuma slimības raksturo asinsvadu patoloģiju veidošanās, kas atbrīvo iekaisuma izraisītājus. Atrodoties acu tuvumā, šie mediatori caur orbitālo asinsvadu sistēmu nonāk plakstiņos, bieži izraisot plakstiņu iekaisumu, kas savukārt var izraisīt acu komplikācijas.

Optima IPL enerģija selektīvi tiek absorbēta patoloģisko asinsvadu hemoglobīnā un tos iznīcina. Tad tiek novērsts galvenais iekaisuma avots, kas apdraud plakstiņus.

Optima IPL atvieglo anormālus asinsvadus un samazina pretiekaisuma mediatoru un matainās ādas ērces (Demodex) līmeni.

IPL terapija Prof. Igors Solomatins