Mūsdienās ar Lasik Xtra ir veiksmīgi operētas vairāk nekā 200 000 acis visā pasaulē.

Lasik Xtra tehnoloģija

vadošo oftalmoloģisko ķirurgu pirmā izvēle visā pasaulē

neinvazīva, ātra, efektīva.

tiek veikta kā papildus manipulācija ar jebkādām lāzera redzes korekcijas metodēm.

" Pētījumi ir parādījuši, ka kroslinkinga veikšana redzes korekcijas laikā var uzlabot refrakcijas rezultāta stabilitāti laika gaitā un samazināt regresiju."
Profesors Igors Solomatins, Dr. Solomatina Acu centrs

Kam ir piemērots Lasik Xtra?

LASIK Xtra uzlabo redzi tiem pacientiem, kuriem iepriekš bijusi kontrindicēta redzes lāzerkorekcija, kā arī paaugstina operācijas efektivitāti un gala rezultātu sarežģītos redzes korekcijas gadījumos. Standarta LASIK procedūras laikā radzenes strukturālā integritāte var tikt vājināta, jo radzenes sākotnējam biezumam un stiprumam, kā arī noņemamā atloka biezumam ir izšķiroša nozīme. Piemēram, jo ​augstāka ir tuvredzība, jo plānāka kļūst radzene pēc redzes korekcijas, un tas var ietekmēt operācijas rezultātu.

Kā tas strādā?

Pēc standarta LASIK redzes lāzerkorekcijas uz radzenes tiek uzklāts preparāts ar votoaktīvo vielu (riboflavīnu). Pēc tam epitēliju aptuveni 90 sekundes pakļauj UV lāzeram.

Kas ir LASIK?

LASIK ir redzes lāzerkorekcija, kas ir ķirurģiska procedūra, kuras laikā ar mehānisku instrumentu vai lāzeru tiek atdalīts radzenes atloks, kas ir plānāks par cilvēka matu. Pēc atloka izveidošanas cits lāzers noņem nelielu audu daudzumu zem atloka, mainot radzenes formu atkarībā no pacienta individuālajiem parametriem, tādējādi nodrošinot viņam asu redzi.
LASIK ir mūsdienās visizplatītākā redzes korekcijas operācija, un katru gadu visā pasaulē tiek veiktas 3,5 miljoni tādas procedūras.

Kas ir kroslinkings?

Kroslinkngs ir medicīniska procedūra, kas apvieno UV starojuma un riboflavīna acu pilienu lietošanu, lai palielinātu radzenes biomehānisko izturību.

Cik drošā ir UV gaismas vai riboflavīna lietošana acīm?

UV starojuma iedarbība Lasik Xtra procedūras laikā ir salīdzināma vai pat mazāka par UV starojuma iedarbību uz acīm saules gaismā, pavadot ārā veselu dienu vasarā. Riboflavīns dabiski atrodams organismā, arī acīs. Tas ir fotosensibilizators, kas tiek droši izmantots radzenes kroslinkinga procedūrās vairāk nekā desmit gadus. Riboflavīns nav toksisks un tiek izmantots kā piedeva pārtikā un farmācijā.

Vai Lasik Xtra ir vecuma ierobežojums?

Pacienti, kuri ir piemēroti kandidāti LASIK operācijai, parasti var izvēlēties arī Lasik Xtra procedūru. Konsultējieties ar savu oftalmologu, lai noskaidrotu, vai Lasik Xtra jums ir piemērots.

Vai Lasik Xtra nepieciešama epitēlija noņemšana?

Nē. Standarta LASIK procedūras laikā uz radzenes tiek izveidots atloks. Šis atloks ļauj veikt Lasik Xtra, nenoņemot epitēliju (aizsargājošo slāni, kas pārklāj radzenes priekšpusi).

Vai Lasik Xtra var kombinēt ar citām refrakcijas ķirurģijas metodēm?

Jā. Lasik Xtra var kombinēt ar SMILE, PRK, LASEK un citām lāzerprocedūrām. Jums piemērotā korekcijas metode tiek apspriesta ar pieredzējušu oftalmologu konsultācijas laikā.

Vai Lasik Xtra ir tāda pati kā standarta radzenes kroslinkinga procedūra, ko izmanto tādu slimību ārstēšanai kā keratokonuss?

Parasti, jā. Radzenes kroslinkings ar nedaudz atšķirīgiem procedūras parametriem (ilgāks laiks, lielāka jauda utt.) nekā Lasik Xtra var būt izmantota fakisko lēcu implantācijai, refrakcijas lēcu nomaiņai un keratokonusa ārstēšanai.

Man jau tika veikts LASIK, vai var veikt arī Lasik Xtra procedūru?

Jā. Vairumā gadījumu Lasik Xtra var veikt jebkurā laikā pēc LASIK procedūras, pat pēc gadiem. Jūsu oftalmologs var arī ieteikt Lasik Xtra kombinācijā ar LASIK, ja nepieciešams.

Vai ir kādi ierobežojumi tam, ko varu darīt pēc Lasik Xtra?

Vienīgie ierobežojumi ir tie, kas ieteicami pēc standarta LASIK procedūras.

Cik cilvēkiem tika veikta Lasik Xtra procedūra?

Vairāk nekā 200 000 acu Amerikā, Eiropā, Āzijā un Austrālijā ir ārstētas ar Lasik Xtra palīdzību.