Tieši mērķī.
Ātrs. Gudrs.
Robotizēts.

ZEISS VISUMAX 800  

  • Augsts ātrums
  • Viedais robotizētais atbalsts
  • Digitālā darba telpa

Investīcija Latvijas iedzīvotāju

dzīves kvalitātē

Pirmais un vienīgais šāda līmeņa lāzers Baltijā tās ir solis uz priekšu mūsu pacientu pārliecībai, drošībai, komfortam un pilnvērtīgai dzīvei! Tagad ir iespējams gandrīz acumirklī atbrīvoties no tuvredzības, tālredzības un astigmatisma – jau nākamajā dienā varēsiet atgriezties pie ierastajām aktivitātēm.

Augsts ātrums

Jauns operācijas komforta līmenis – varbūt, jūs nepaspēsiet to pamanīt

Jaunās paaudzes VisuMax 800 robotizētais lāzers samazina operācijas laiku līdz 8-10 sekundēm. Tas padara redzes lāzerkorekciju vēl ērtāku un drošāku pacientiem, pateicoties gudrai femtosekundes tehnoloģijai no pasaules vadošā optikas ražotāja ZEISS.

Pateicoties paātrinātajam lāzera impulsa atkārtošanās ātrumam 2 MHz, SMILE Pro lāzeroperācija aizņem mazāk nekā 10 sekundes, bet FemtoLASIK ārstēšana ar femtosekundes lāzera palīdzību ilgst vidēji 5 sekundes. Īsāks lāzera iedarbības laiks paaugstina pacienta miera līmeni, mazina stresu ārstēšanas laikā un paātrina atveseļošanās procesu.

"Ar jauno VisuMax 800 aprīkojumu mēs varam ātrāk veikt acu operācijas. Pacientiem tas nozīmē ātrāku un efektīvāku atveseļošanos. Viņi var novērtēt rezultātu uzreiz pēc operācijas, ar ko ir ļoti apmierināti"

Profesors Igors Solomatins

Dr. Solomatina Acu Centrs, Rīga, Latvija

Viedais robotizētais atbalsts

Maksimāli drošā kontrole

Inteliģentās robotizētās atbalsta sistēmas palīdz ķirurgam precīzāk kontrolēt nepieciešamos parametrus manipulāciju laikā. Operācijas laikā tie uztver vismazākās izmaiņas un acumirklī pielāgo tām lāzera stara darbu.

ZEISS VisuMax 800 ir aprīkots ar nākamās paaudzes OcuLign® acu pārvietošanas kontroles sistēmu, lai automātiski pielāgotu lāzera staru nejaušām acu kustībām. Uzlabotā sistēma automātiski pielāgo iepriekš iestatīto ārstēšanu jaunajai acu pozīcijai.

CentraLign sistēma priekš filigrānas centrēšanas

CentraLign® palīgsistēma kontrolē acs zīlītes centra stāvokli, nodrošinot lāzera darbību precīzi saskaņā ar doto plānu.

Pacienta komforts un drošība

pirmajā vietā

Ērti apguļoties uz VisuMax 800 ergonomiskās medicīniskās gultas, pacients jūtas relaksēts un drošs jau no pirmajām sekundēm. Kā arī pacienta ergonomiskais novietojums ļauj oftalmologam viegli veikt visas nepieciešamās manipulācijas.

"VisuMax 800 ir daudz priekšrocību, un pirmkārt: šīs iekārtas uzticamība, darbības ātrums un pārliecība, ka iegūsim brīnišķīgu rezultātu. Ja agrāk nevarējām operēt pacientus ar noteiktiem radzenes parametriem, uzskatot tos par kontrindikācijam, tagad ar moderna aprīkojuma palīdzību, tas viss kļuva iespējams"

Oftalmologs - ķirurgs Jana Gertnere

Dr. Solomatina Acu Centrs, Rīga, Latvija

Acu parametru izsekošana

bez papildu piepūles

Ultraskaņas sensori palīdz ārstam iedarbināt robotizētu manipulatoru. Pārskata kameras, kas iebūvētas augšpusē un sānos, kā arī mikroskopa kameras, ļauj reāllaikā uzraudzīt un kontrolēt pilnīgi visu darbības procesu.

Digitālā darba telpa

Viegla pārvalde, novērtēšanas sistēma, datu uzglabāšana un pārsūtīšana

Jaunākais VisuMax 800 lāzers ir ideāli apvienojams ar citu paaudžu ZEISS produktiem un risinājumiem, ļaujot oftalmologam paātrināt procedūru un optimizēt procesus, samazinot komplikāciju risku līdz minimumam.

VISUMAX 800 sazinās ar jaudīgu programmatūru. Gan pirms, gan pēc lāzerprocedūras ķirurgam darbam ir uzreiz pieejama individuāla informācija par pacienta acu parametriem un visām veiktajām manipulācijām.

"Es lepojos ar mūsu klīniku, jo šobrīd gan mūsu ķirurgi, gan pacienti izmanto jaunākās pasaules tehnoloģijas, iegūstot pavisam cita līmeņa rezultātus. Viss notiek gandrīz divreiz ātrāk. Kamēr es pacientam stāstu, cik ātri viss notiks, lāzers savu darbu jau ir paveicis. Pacienti uzreiz pēc operācijas saka: "Es redzu bez brillēm", un tas ir svarīgs rādītājs"

Oftalmologs - ķirurgs Andrejs Solomatins

Dr. Solomatina Acu Centrs, Rīga, Latvija