Aija G.

Man tika veikta LASIK lāzerkorekcija abām acīm, pirms un pēc operācijas tika veiktas visas nepieciešamās redzes pārbaudes. Biju patīkami pārsteigta par ārkārtīgi laipno personālu sākot ar reģistratūras darbiniecēm, beidzot ar ārstiem; atmosfēra ir jauka un mīlīga, jo ap tevi visi čubinās kā ap mazu bērnu, visi ir ļoti laipni, pat tad, ja tu uzdod muļķīgus jautājumus, ja jau desmito rezi pārprasi vienu un to pašu un ja esi lieki satraucies. Ārstiem var droši jautāt visu, kas ir neskaidrs un kas interesē, jo viss tiek laipni un izmeļoši pastāstīts un parādīts. Katrā ziņā es noteikti arī turpmāk apmeklēšu tikai un vienīgi šo acu klīniku un acī citiem to iesaku. Dr. Solomatina acu centrā ir ļoti laba atmosfēra, uzturēties tajā ir patīkami.

Operācija tika veikta ap plkst. 15, un rezultāti bija manāmi jau vakarpusē, kad visu beidzot varēju redzēt bez brillēm un kontaktlēcām (pirms tam man bija -4,5 D), bet acīm „priekšā” bija vēl „migla”, kas pārgāja 3.pēcoperācijas dienā. Nākamjā dienā pēc operācijas man tika veikta redzes pārbaude, un rezultāts bija – mana redze bija IDEĀLA!!!!

Visu laiku psiholoģiski bija sajūta, ka man acīs ieliktas kontaktlēcas; vakaros pieķēru sevi pie domas, ka pirms gulētiešanas jāizņem lēcas, bet nebija jau ko izņemt! Beidzot, ejot dušā, varēju labi redzēt nevis taustīt, kura pudele varētu būt dušas želeja, kura-šampūns! Esmu bezgala atvieglota, ka man no rītiem nav vairs jāmeklē brilles un nav jānoņemas ap kontaktlēcām. Sajūta ir nereāla, ka dažu minūšu ilga nesāpīga operācija spēj paveikt tik milzīgas pārmaiņas! Kaut ar visu dzīvē tik viegli varētu tikt galā!! Tas ir apbrīnojami! Ir pagājusi nedēļa no operācijas dienas, es jūtos brīnišķīgi, pārbaudes liecina par to, ka operācija un acu dzīšana ir noritējusi ideāli un rezultāts arī ir ideāls. Kaut es šo operāciju būtu veikusi jau ātrāk!