Anna S.

Man tika veikta Femto Lasik operācija. Ar pakalpojuma kvalitāti un rezultātu esmu ļoti apmierināta. Personāls bija laipns un zinošs, tai skaitā Dr. Gertnere. Noteikti ietiktu šīs klīnikas pakalpojumus arī citiem.

Operācijas dienā klīnikā pavadīju aptuveni 2,5h, kas ietvēra līguma par operācijas veikšanu parakstīšanu, izmeklējumus, pašu operāciju, kas neilga vairāk par 10 -15 minūtēm, un acu pārbaudi pēc tās.

Lai arī iepriekš biju lasījusi un dzirdējusi citu cilvēku atsauksmes par to, ka operācija ir ātra un nesāpīga, kā arī ierodoties klīnikā tika izsniegti un iedzerti nomierinoši medikamenti, pirms operācijas un tās laikā bija liels satraukums. To, iespējams, veicināja iepriekš internetā skatītie Femto Lasik operāciju video, kas rada vizuāli nepatīkamu iespaidu par operāciju.

Pozitīvi novērtēju, ka pacienti pirms operācijas tika ieaicināti atsevišķā telpā, kurā klīnikas darbiniece sniedza izsmeļošu informāciju par operāciju, medikamentu lietošanu pēc tās un atbildēja uz interesējošiem jautājumiem. Turpat tika veikta sagatavošanās operācijai – izsniegts aizsargtērps, anestezējošu pilienu iepilināšana acī, kā arī šeit tika sagaidīta pēcoperācijas acu pārbaude.

Tā kā pēc operācijas acīs tika ievietotas aizsargājošas kontaktlēcas, uzreiz pēc operācijas un arī turpmāko diennakti līdz to izņemšanai, redze bija nedaudz miglaina. Šī iemesla dēļ pretēji vispārējiem apgalvojumiem par to, ka jau nākamajā dienā pēc operācijas ir iespējams vadīt auto un atgriezties darbā, vismaz līdz nākamās dienas vizītei pie speciālista, kurš minētās lēcas izņem, iesaku neko tādu neplānot.

Citas nepatīkamas vai traucējošas sajūtas pēc operācijas neizjutu.

Šobrīd no operācijas veikšanas brīža ir pagājušas mazliet vairāk kā 2 nedēļas. Mana redze tālumā ir ļoti laba, šķiet, ka redzu pat labāk, kā tas bija ar brillēm. Vienīgais novērojums ir tāds, ka lielā tuvumā redze nedaudz miglojas, tomēr kopumā tas netraucē veikt nepieciešamās ikdienas darbības, turklāt pēc klīnikas personāla teiktā – redze tuvumā vēl uzlabosies, jo organisms pamazām pierod pie jaunās situācijas.