Evita N.

Mana pieredze Dr. Solomatina acu centrā ir tikai pozitīva. Laipns personāls, profesionāli ārsti. Nav valodas barjeru komunicējot, jo ārsti ir zinoši runāt latviski, krieviski, gan angliski.

Tiek sniegtas atbildes uz man interesējošiem jautājumiem,j a vajag, ārsts parāda un izskaidro man interesējošo tēmu izmantojot acs anatomijas bildes.

Klīnikā ir jaunākās tehnoloģijas, kas man kā klientam ir nozīmīgs faktors.

Par Dr. Solomatina acu centru uzzināja mana mamma, izlasot reklāmā. Pirmā vizīte pie Dr. Solomatina bija Ģertrūdes ielā, ja nemaldos, man tad bija 10 gadu. Kļūstot par pastāvīgo klientu, man bija interesanti redzēt, kā katru gadu parādījās arvien jaunas tehnoloģijas, kā arī ar laiku mainījās Acu centra atrašanās vieta, kas no maza kabineta, kļuva lielāks un lielāks. Un tas, kādu mēs redzam šodien Acu centru ir milzīgs progress, liels darbs visu šo gadu garumā.

Vēlu arī tālākās izaugsmes.

Man bija tuvredzības problēma, kuras pakāpe bija augsta  -8.5 dioptrijas. Pirmā operācija bija PRL, kas ir augstas pakāpes tuvredzības korekcija.

Kad no -8.5 dioptrijām, es beidzot varēju redzēt bez brillēm, sajūtas ir neaprakstāmas. Es no priekiem raudāju,un atceros,pirmās naktis cēlos un metu skatu pār istabu, lai kārtējo reizi pārliecinātos, jā es redzu! Tas ir tā vērts un es ne mirkli nenožēloju, ka veicu šo operāciju.

Otrā operācija, kas man tika veikta ir Lasik (astigmatisma korekcijai). Rezultāts ir lielisks. Pasaule apkārt ir vēl spilgtāka, izteiktāka, man tiešām ir liels prieks.

Pēcoperācijas periods pēc Lasik operācijas norit ļoti labi,ar katru dienu redze stabilizējas(pirmajās dienās ir neliela migliņa). Pilinu pilienus,ievēroju pēcopreācijas periodu.

Man kā personai, kas ir aktīva, kam patīk sportot, brilles un lēcas bija liela problēma. Tika palaistas garām daudzas aktivitātes, interesanti pasākumi. Jo nēsājot lēcas acis nogura, sāpēja, ar brillēm ne peldēšanās un niršana, ne pirts apmeklēšana. Jo gribējās tak visur labi redzēt.

Pateicoties Dr. Solomatina profesionalitātei un zināšanām, kā arī tehnoloģijām, tagad es redzu perfekti. Un ja, kāds vēl maldās par vai pret acu operācijai, es iesaku tikai par!