Inese

Dr. Solomatina acu centrā veicu FemtoLasik redzes korekcijas operāciju. Rezultāts bija jūtams uzreiz, otrajā dienā jutos ļoti labi.

Pirms operācijas pāris mēnešus pētīju atsauksmes un cenu piedāvājumus Solomatina un citu klīniku vidū. Tā kā visām bija gan savi plusi, gan mīnusi, un manas acis bija jau nedaudz cietušas no pārmērīgas kontaktlēcu nēsāšanas visu izšķīra, ka Solomatina klīnikā bija pieejams FemtoLasik.

Operācijas laikā vairs bail nebija, jo pirms operācijas bija iespēja paskatīties uz cilvēkiem, kas nāca no operācijas- viņi visu redzēja, viss bija kārtībā, tas bija brīdis, kad nomierinājos.

Ir jau pagājusi nedēļa, jūtos lieliski, pilnīgi nevar just, ka ir bijušas kaut kādas manipulācijas ar acīm, nedomāju, ka pēcoperācijas periods būs tik viegls, iesaku visiem veikt operāciju. Es gan pilnībā atbalstu tikai FemtoLasik operācijas, jo kā teica kāds no personāla, pēc šīs operācijas acis arī sadzīstot ātrāk.
Personāls šajā klīnikā ir patiesi ļoti zinošs un liels viņiem paldies par visu! Pilnīgi noteikti ieteikšu arī citiem vērsties šajā acu centrā.

Paldies visam kolektīvam!