Jānis I.

Man tika veikta acu lāzeroperācija ar SuperLasik metodi.

Pirms pirmās konsultācijas satraucos par to, cik ilgs ir rehabilitācijas posms pēc operācijas, jo esmu programmētājs, līdz ar to katru dienu pie datora jāstrādā vismaz 8 stundas, kā arī dejoju tautas dejas un aizraujos ar pludmales volejbolu un riteņbraukšanu. Man bija ļoti svarīgi tas, lai jau drīz pēc redzes korekcijas veikšanas varētu atsākt sportot un strādāt.
Pēc ~2h izmeklējumiem pirmajā konsultācijā, Dr. Gertnere izskaidroja situāciju un paziņoja, ka varu veikt redzes korekciju ar SuperLasik metodi, kā arī nomierināja mani par to, strādāt varēšu atsākt jau nākamajā dienā pēc operācijas, bet nodarboties ar sportu – aptuveni nedēļu vēlāk.
Tālāk sekoja pieraksts uz operāciju, vēl dažas stundas klīnikā operācijas dienā, pāris stundas grauzošas, asarojošas acis un varēja sākties nedēļām ilgais un satraucošais posms, kurā nepārtraukti domāju, vai viss ir tā, kā tam jābūt un vai redze vēl stabilizēsies un uzlabosies.
Pirmajā nedēļā redze bija ļoti mainīga un jutu sausuma sajūtu acīs, taču pēc ieteikuma klīnikā sāku lietot mitrinošu gēlu. Tas palīdzēja.
Šobrīd ir pagājušas 3 nedēļas un jāatzīst, ka redzei nav tik perfekts asums, kāds tas bija, kad lietoju brilles. Acis nogurst ātrāk, nekā senāk un ir satraukums par to, vai galu galā viss būs ideāli, vai arī paliks tā, kā ir šobrīd. Taču neatkarīgi no tā – redze ir laba un absolūti apmierinoša ikdienas dzīvei bez brillēm. Beidzot!

Jāpiebilst, ka viss pēc-operācijas posms pilnībā atbilst tam, kādu to prognozēja Dr Gertnere, kura brīdināja gan par sagaidāmo redzes mainīgumu, gan par potenciālu sausuma sajūtu un visu citu pārējo. Patiess paldies dakterei par profesionālo attieksmi un ļoti nopietno pieeju.