Jūlija M.

Pirms divām nedēļām veicu redzes lāzerkorekciju Dr. Solomatina acu centrā un esmu ļoti pateicīga un laimīga, ka saņēmos to izdarīt. Rezultāts ir ļoti labs!

Uzreiz pēc operācijas es sapratu, ka redzu daudz labāk, tikai pirmo laiku viss bija nedaudz miglains. Pats nepatīkamākais laiks ir trīs stundas pēc operācijas, acis asaro. Bet pēc vēl pāris stundām viss sāka pāriet. Nākamajā dienā viss jau bija vienkārši lieliski. Nākamajās dienās arī man nebija nekādu nepatīkami sajūtu. Manuprāt, galvenais ir sekot līdzi ārstu norādījumiem un pilināt acīs pilienus.

Sajūta, ka es varu redzēt bez brillēm nav vārdos izstāstāma! Visu redzu ļoti skaidri. Man vairs nevajag sasprindzināt acis, žmiegt tās, lai redzētu autobusa numuru, vai datumu kalendārā. Man pat ar brillēm nekad nav bijusi tik skaidra redze kā ir tagad. Dzīvei bez brillēm ir tik daudz priekšrocību, ka to nav iespējams aprakstīt.

Skatīties TV, lasīt un rakstīt es jau varēju nākamajā dienā. Tikai pagrūti bija fokusēties lasīšanai datorā. Vajadzēja nedaudz tālāk sēdēt no tā, lai redzētu labi. Bet ārsti man bija stāstījuši, ka ir nepieciešams laiks, lai acis sāktu  pielāgoties jaunajai situācijai.

Daudzi baidās veikt redzes lāzerkorekciju, tomēr vēlos no pieredzes teikt, ka tas ir pilnīgi nesāpīgi un just vispār neko nevar. Esmu apmierināta par visiem saņemtajiem pakalpojumiem un laimīga. Personāls bija ļoti atsaucīgs un rūpīgs. Ārsti detalizēti atbildēja uz visiem manis uzdotajiem jautājumiem, kā arī sniedza vērtīgus padomus. Es necik nenožēloju, ka devos tieši uz šo klīniku. Esmu gatava ieteikt visiem saviem draugiem iet tikai uz Dr. Solomatina acu klīniku!

Paldies Jums visiem, ka padarāt cilvēkus veselākus un pilnīgākus! Vēlos novēlēt visiem ārstiem, kas man palīdzēja veselību un laimi!