Lauma V.

Esmu patiesi pateicīga klīnikas komandai par laipno un atsaucīgo uzņemšanu. Pēc pirmsoperācijas konsultācijas biju ļoti apjukusi un satraukusies, bet reģistratūras komanda man palīdzēja, atbildēja uz maniem jautājumiem. 

Milzīgs paldies J.Gertnerei par uzslavām operācijas laikā. Tas ļoti palīdzēja nomierināties. 

Ir pagājis gandrīz mēnesim kopš operācijas. Katra diena ir kā mini piedzīvojums. Esmu diezgan pārliecināta, ka ģimenei un draudiem esmu apnikusi ar jautājumu – “ Tu redzi to virsrakstu? Un tos mazos skaitļus? No šejienes jau vari saskatīt degvielas cenas?”   

Iepriekš neticēju, ka ir iespējama tik asa un izteikta redze, jo man vienmēr likās, ka ar brillēm redzu perfekti, bet NĒ!!! Bez brillēm redze ir DAUDZ LABĀKA, asāka un krāsas… Mūsu daba bez brillēm ir pārsteidzoša!   

 Kā arī, kas noteikti nav mazsvarīgi – pirmsoperācijas konsultācijā tika konstatētas izmaiņas tīklenē. Ja nekļūdos – plīsumi. Ārsti ieteica veikt LFK 2 nedēļas pēc lazeroperacijas. Tas arī tika izdarīts! Milzīgs paldies ārstei G. Žabinai, kas veica šo procedūru. Brīnišķīga acu ārste. Pirms procedūras biju pamatīgi sabijusies, bet viņas super-jaukā attieksme un mini uzmundrinājumi perfekti nostrādāja.   

Vēlreiz – milzīgs paldies Jums visiem!