Lelde M.

Man tika veikta lāzerkorekcijas operācija. Liela pateicība Dr. Solomatinam, kurš šo operāciju veica. Gan pirms, gan pēc, kā arī operācijas laikā jutos droši. Mani informēja par visu notiekošo. Operācija notika ātri un operācijas laikā gan ārsts, gan māsiņas ar mani kontaktējās. Varēja ļoti labi just augsto mediķu profesionalitāti.

Šobrīd pēc operācijas jūtos ļoti labi. Tikai pirmajā vakarā bija miglains skats un vēlme turēt acis ciet, pagulēt, ko arī pacientiem iesaka darīt. Taču vairāk nepatīkamas sajūtas nav bijušas. Jau otrajā dienā varēju turpināt savas dienas gaitas.

Tā kā man bija lieli mīnusi, pirmo rezultātu redzēju tikko kā spēru pirmos soļus ārā no operācijas zāles – kaut arī skats bija miglains, tas jau bija daudz skaidrāks nekā, dodoties uz operāciju. Un tā pamazām pāris stundu laikā redzes skaidrums nostiprinājās un otrā rītā jau bija izcils, varēju braukt pie auto stūres.
Sajūtas pirmajās dienās ir sirreālas, tā neparasti atkal pēc tik daudz gadiem redzēt visu bez palīglīdzekļiem. Turklāt, liela atšķirība ir jūtama vakaros, jo pirms tam darba dienas beigās acis parasti no kontatklēcām bija izteikti nogurušas, skatiens miglojās. Tagad tādas sajūtas vairs nav.

Es ieteikāu šo acu centru jebkuram – šiem mediķiem savas acis var droši uzticēt. Paldies!