Lilija H.

Pirms 4 gadiem pirmo reizi apmeklēju Dr. Solomatina acu klīniku. Kopš tā laika regulāri pārbaudīju redzi tikai šajā klīnikā. Pagājuša gada nogalē nedēļu pirms operācijas biju kārtējo reizi uz izmeklēšanu un saņēmos veikt lāzerkorekcijas operāciju. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Noteikti ieteikšu šo klīniku arī saviem draugiem un radiem. Redzot to, cik es esmu laimīga pēc operācijas daudzi jau interesējās.

Pirms operācijas ļoti, ļoti baidījos. Nezināju kā es varēšu kontrolēt acis, ko darīšu, ja būs sāpīgi u.t.t. Paldies dakterim, operācijas laikā ar mani runāja un es dažas reizes pat jokoju. Dakteris visu laiku teica kas būs tālāk lai es nebaidos. 🙂 Tas man ļoti palīdzēja palikt mierīgai.

Par lāzerkorekciju es domāju jau sen, jo kontaktlēcas un brilles ļoti apgrūtināja dzīvi. Un tad vienā interneta portālā es iepazinos ar meiteni, kura veica lāzerkorekciju Dr. Solomatina acu klīnikā. Viņa visu pastāstīja man detalizēti un es arī nolēmu veikt operāciju! Lāzerkorekcija vairs nav tik biedējoša, kad parunā ar kādu, kurš pats to jau ir pārdzīvojis. Tagad es visiem draugiem iesaku braukt tikai uz Dr. Solomatina klīniku, jo pati zinu cik perfektu redzi var iegūt pēc operācijas!

Vēlos izteikt vislielāko pateicību Dr. Gertnerei par viņas darbu un par to, ka viņa man dāvāja jaunu skatu uz dzīvi!