Maksims I.

Par lāzeroperāciju uzzināju un ieinteresējos jau sen. Internetā atradu informāciju, gan par korekcijas metodem, gan visdažādākas atsauksmes, tad nu beidzot izlēmu taisīt arī sev korekciju. Man bija tuvredzība un astigmatisms. No sākuma man bija grūti izvēlēties klīniku, tomēr izlēmu taisīt te pat Latvijā, un ne cik nenožēloju!

Lāzeroperāciju uztaisīja ļoti ātri, tā patiešām ilgst ap 5 minūtēm, kā arī neizjūtu nekādas sāpes. Galvenais, sekot ārsta norādījumiem, gan pirms operācijas, gan operācijas laika, gan pēc tās. Pēc operācijas pirmās stundas bija neliels diskomforts acīs – miglaina redze, griež acis utml., bet manā gadījumā viss pagāja ļoti ātri.

Labi redzēt sāku jau uzreiz pēc operācijas, pirmo nedēļu bija grūtības saskatīt objektus tuvumā, jo acs visu laiku fokusējas, bet ar katru dienu redze uzlabojas. Tagad es redzu ļoti labi un esmu ļoti apmierināts ar rezultātu.

Izsaku savu pateicību visam personālam! Ārsti bija ļoti laipni un visu pietiekami labi izskaidroja. Jo īpašs paldies Dr. Janai Gertnerei par profesionalitāti!

Iesaku “Dr. Solomātina acu centru” arī citiem!