Sandra L.

Balstoties uz draugu ieteikumiem un atsauksmēm pirmo reizi Dr. Solomatina acu centrā
ierados uz redzes pārbaudi pirms 6-7 gadiem. Arī toreiz interesējos par redzes korekciju, taču pēc konsultācijas ar cetra speciālistiem sapratu, ka tobrīd man nebija iespējams (nebija vēlams) veikt šādu manipulāciju, jo nespēju nodrošināt visus nosacījumus pēc operācijas periodam. Taču ievērojot centra speciālistu norādījumus tagad pēc vairākiem gadiem varēju veikt redzes korekciju!

Personāls acu centrā ir ļoti atsaucīgs, profesionāls. Visi ļoti labi pārzina savu darbu, līdz ar to spēj pārliecināt un nomierināt pacientus.

Lai arī Dr. Solomatins teica, ka pirmajā dienā pēc operācijas redze pasliktināsies, būs ļoti miglaina, jo tās ir loģiskas sekas pēc lāzeroperācijas, jāatzīst, ka rezultāts bija neticami labs!

Izejot no operācijas telpas es jau redzēju daudz labāk nekā pirms tās. Pilnībā par atjaunotu redzi es varēju pārliecināties jau nākošajā dienā.  Lai saprastu atšķirību manam apgalvojumam lūk piemērs.. Pirms redzes korekcijas ejot pa ielu bez brillēm skaidri redzēju ~3-5 m attālumā, nākošajā dienā pēc operācijas visas ielas garumā varēju skaidri saskatīt visus tajā esošos objektus. Sajūtas ir neaprakstāmas! No rītiem mostoties nav jāmeklē uz nakts galdiņa atstatās brilles, lai saskatītu cik ir pulkstens. Kā arī var aizmirst par ikdienā lietotajām kontaktlēcām, to uzturēšanu un dienas laikā sagādātajām neērtībām tās lietojot.

Par rezultātu biju pārliecināta jau pirms redzes lāzerkorekcijas, tomēr vēlos pateikties visiem par izcilo darbu!