Sanita S.

Pēcoperācijas laiks šķiet norit normāli, sākumā, protams, bija visādi satraukumi (nepieskarties acīm, sargāt no ūdens un vēja utt.), bet nu jau esmu apradusi ar jauno situāciju un izbaudu to, ka nav jānēsa brilles. Ne tik patīkami ir tas, ka operācijas rezultāts vienai acij nav tik labs kā otrai. Ja viena acs šķiet sanākusi perfekti, tad otra ir nedaudz miglaināka.

Tā kā nedzīvoju Latvijā, tad tik bieži nevaru “izlidot” uz parbaudēm un konsultācijām, bet ir plānos novembrī apmeklēt ārstu konsultāciju un veikt pārbaudi – tad arī varēs redzēt patiesos operācijas rezultātus ;-).

Par klīniku es uzzināju no draugiem un paziņām, laikā, kad sāku pastiprināti interesēties par acu lāzeroperācijām. Bet tā kā no draugiem un paziņām saņēmu daudz pozitīvu atsauksmju par Dr.Solomatina acu centru un ārstiem, nolēmu iet pie tieši pie Jums! Pēc apskates mani akceptēja operācijai un jau nākamajā dienā to veica.

Vienīgā iebilde, ka tika mainīti vizītes un operācijas datumi, kas ietekmēja manus plānus. Visādi citādi ārsti un personāls ir ļoti laipni un atsaucīgi. Esmu apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem!