MilitaryLasik – militārais drošības un uzticamības standarts

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība padarījusi redzes lāzerkorekciju pieejamu visām iedzīvotāju grupām. Pieredzējuši ārsti, izmantojot jaunākās acu lāzerkorekcijas metodes, atjauno redzes asumu nesāpīgi un bez riska. Pastāv arī īpaša pacientu grupa, kuru dzīvība, karjera un drošība ir atkarīga no viņu redzes asuma. Tie ir militārie un glābšanas dienesta darbinieki, piloti, jūrnieki, policisti un citi profesionāļi ar paaugstinātu acu traumu risku.

Tuvredzība vai astigmatisms kļūst par nopietnu šķērsli darbam militārajā dienestā un citās bruņoto spēku struktūrās. Militārās piemērotības kategorija un turpmākā karjeras attīstība šajā jomā ir atkarīga no personas fiziskajām īpašībām, un redzes kvalitāte šajā gadījumā ir viens no noteicošajiem faktoriem. Ņemot vērā to, ka darba apstākļi (spiediena un temperatūras svārstības, ekstremāli apstākļi, bezsvara stāvoklis utt.) izslēdz briļļu un kontaktlēcu lietošanu, redzes lāzerkorekcija ir vienīgais veids, kā pārvarēt profesionālo diskrimināciju.

Labākais risinājums militārpersonām ir Lasik redzes korekcijas metode ar femtosekundes lāzera palīdzību, kas atbilst militārajiem standartiem, balstoties uz labākajiem mūsdienu zinātnes sasniegumiem. Šī metode nodrošina paredzamus rezultātus un ātru atgriešanos pie darba pienākumu veikšanas. Eksperti atzina MilitaryLasik (lāzerkorekcija bīstamu profesiju pārstāvjiem) par drošu un efektīvu redzes korekcijas metodi, bet ASV to rekomendē militārpersonām, pilotiem un astronautiem.

Redzes lāzerkorekcija maina dzīvi tūkstošiem cilvēku, kuri refrakcijas traucējumu dēļ būtu izslēgti no militārām profesijām. Proti, 25% ASV Gaisa spēku pārstāvjiem, kuri mācījās par pilotiem, veica redzes lāzerkorekciju, kas ļāva viņiem mācības pabeigt daudz ātrāk nekā citiem. Turklāt, 70% no visiem kandidātiem, kuri nevarēja kļūt par ASV Jūras spēku pilotiem un tika noraidīti tuvredzības dēļ, tagad ir ieguvuši visas iespējas karjeras veidošanai šajā jomā, pateicoties sasniegumiem acu lāzerķirurģijā.

Redzes korekcijas operācija novērš daudzus šķēršļus, kas neļauj vīriešiem un sievietēm ieņemt noteiktus amatus armijā un bruņoto spēku struktūrās, ja viņi ir piemēroti kandidāti pēc pārējiem rādītājiem. MilitaryLasik palīdz viņiem veikt savu darbu labāk un ar ievērojamām drošības priekšrocībām; kā papildu plus, operācija palīdz uzlabot arī dzīves kvalitāti.

Dr. Solomatina Acu centrs ilgstoši sadarbojas ar Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un veic redzes lāzerkorekciju militāro misiju dalībniekiem. Mūsu klīnikā drošības un uzticamības militārie standarti redzes lāzerkorekcijā ir pieejami arī civilo profesiju pārstāvjiem.

 

MilitaryLasik tehnoloģija ir atzīta par atbilstošu augstāko bruņoto spēku standartiem visā pasaulē, pateicoties redzes ātrai atjaunošanai, kontrasta asuma pieaugumam un redzes kvalitātes uzlabošanai. Pacienta rehabilitācija pēc Lasik operācijas prasa ievērojami mazāk laika nekā, piemēram, ar PRK redzes korekcijas, kad pilnīgai atveseļošanai nepieciešams laiks ir līdz trim mēnešiem.

Pētījumu rezultāti atklāja, ka Lasik tehnoloģijai ir minimāls komplikāciju risks, savukārt, PRK var izraisīt ievērojamas optikas izmaiņas augstumā –  atspīdumu rāšanos, radzenes neregulāru izliekumu un citas. Tikai redzes refrakcijas traucējumu dēļ augsti kvalificētus militāros darbiniekus var nepielaist vai atstādināt no dienesta, un īpašas Lasik tehnoloģijas modifikācija ir efektīva metode, kā atgriezties pie mācībām un darba bruņoto spēku struktūrās un militārajās vienībās.

Lai sasniegtu paredzamus un stabilus redzes lāzerkorekcijas rezultātus, pirms tā tiek veikta, Dr. Solomatina Acu centra ārsti veic pilnu diagnostisko izmeklēšanu, izveidojot pacienta acu individuālo optisko parametru personisko karti. Klīnikas oftalmologi sniedz visu pacientam interesējošo informāciju par operācijas sagatavošanu un gaitu, lai iegūtu ideālu redzi.

Dr. Solomatina Acu centrā visa veida redzes lāzerkorekcijas tiek veiktas, izmantojot modernākās iekārtas no ASV un Vācijas. Inovatīvas tehnoloģijas nodrošina drošību redzes lāzerkorekcijas laikā un uzticamu rezultātu pēc tās.

 

Pierakstieties uz konsultāciju un diagnostiku pie mūsu oftalmologiem jau šodien un uzziniet, kura redzes lāzerkorekcijas metode ir vispiemērotākā tieši Jums!

 

Avots: eyeworld.org