Mūsu jaukās optometristes Lindas stāsts

Kad ir iespēja palīdzēt, mēs to darām.Par paveikto- prieks un gandarījums!

Mūsu jaukās optometristes Lindas stāsts, kurai piepildījām ilgi lolotu sapni:

“Tas ir tik patīkams un saviļņojošs brīdis- atvērt acis un REDZĒT! Spožu sauli baltus mākoņus un visam pāri košu varavīksni pēc lietus… 
Acu lāzeroperācija ir īsts brīnums, kas ļauj saskatīt skaidri un pārliecinoši! Tas ir brīnums, kas ļauj saskatīt pasauli daudz košākās krāsās!!! 

Esmu Dr. Solomatina acu centra optometriste un ikdienā man ir dota iespēja palīdzēt kādam citam piepildīt šo sapni par skaidru redzi bez optiskajiem palīglīdzekļiem- kontaklēcām vai brillēm. Sagatavot pacientus operācijām ir komandas darbs un man ir liels gods strādāt šādā komandā ar savas nozares izciliem speciālistiem, lai kopā sasniegtu šo lielisko rezultātu!
Sirsnīgs paldies Dr. Gertnerei un Prof. I. Solomatinam par iespēju iejusties pacienta lomā! 

Jau kopš bērnības sevi atceros ar brillēm vai kontaklēcām. Laika gaitā tika izmēģināti arī citi optiskie korekcijas līdzekļi, taču neviena metode nesniedza vēlamo rezultātu! Kad teju visas piedāvātās redzes korekcijas iespējas biju izmēģinājusi, nolēmu veikt lāzerkorekciju ar Femto Lasik metodi!
Un es redzu! Redzu visu!

Lai gan pirms operācijas biju nobijusies, varu tikai piebilst, ka operācija bija nesāpīga! Nekādi naži, skalpeļi vai biedējošas tehnikas no kā būtu jābaidās… atliek tikai klausīt norādēm un pats process ir ļoti ātrs!

Novēlu arī citiem piepildīt sapni par skaidru redzi un krāsaināku pasauli!
Jūs redzēsiet atšķirību!