ReLex Smile: trešās paaudzes redzes lāzerkorekcija

Redzes lāzerkorekcija strauji attīstās, un pašlaik tā ir tik precīza, ka ļauj cilvēkiem atgriezt redzi dažu sekunžu laikā – bez sāpēm un riska. Laba redze ir svarīga ikvienam cilvēkam, bet daudziem profesionāļiem, tas ir  galvenais rīks, kas nepieciešams darba izpildei. No tā, cik precīzi šis rīks ir noregulēts, ir atkarīga cilvēka drošība, darba spēja un dzīves kvalitāte. Dr. Solomatina Acu centrs piedāvā inovatīvu risinājumu – precīzāku, ātrāku un par 80% saudzīgāku redzes lāzerkorekciju ReLEx SMILE.

Kā ReLEx SMILE atšķiras no Lasik un PRK?

Vismodernākā redzes lāzerkorekcijas operācija tiek veikta, izmantojot Carl Zeiss VisuMax femtosekundes lāzeru – tas ir ReLEx SMILE. Tas pieder pie trešās oftalmoloģiskās lāzerķirurģijas paaudzes. ReLEx SMILE metode piedāvā visaugstāko lāzera precizitāti, procesa drošību un uzticamus rezultātus, pat tuvredzības un astigmatisma augstākās pakāpes gadījumiem.

Redzes lāzerkorekcijas pirmās paaudzes metodes (PRK, LASEK), kas tiek izmantotas jau vairāk nekā 20 gadus, ietver radzenes virsmas izdedzināšanu ar platu brūces virsmas veidošānu. Metode ir salīdzinoši sāpīga, kā arī tai ir vairākas kontrindikācijas, un pilnīga redzes stabilizācija aizņem no 3 līdz 4 mēnešiem.

Lāzerkorekcijas otrās paaudzes metode (Lasik) nav tik traumējoša un sāpīga. Izmantojot ķirurģisku instrumentu vai femtosekundes lāzeru tiek nogriezta radzenes plēve, kas veido “vāciņu”. Atverot šo “vāciņu”, audu daļiņas tiek noņemtas, lai mainītu radzenes formu, saskaņā ar noteikto redzes korekcijas programmu, un pēc tām “vāciņš” tiek atgriezts savā vietā. Jau nākamajā dienā pēc Lasik operācijas, pacients labi redz, bet veiktās manipulācijas vājina radzenes mehānisko izturību, kā arī uzliek dažus ierobežojumus rehabilitācijas periodā.

 1. gadā parādījās redzes lāzerkorekcijas trešās paaudzes tehnoloģiju pārstāvis – ReLEx SMILE, kas kardināli atšķiras no saviem priekštečiem. Šajā metodē tiek izmantots ultra plāns femtosekundārais lāzers. Ar to palīdzību tiek veidots 2,5 mm biezs radzenes tunelis smaida formā, caur kuru ķirurgs izņem audus. Radzenes augšējie slāņi paliek neskarti, un radzenes tunelis savelkas pirmajās 4-6 stundās pēc operācijas.

ReLEx SMILE priekšrocības

Pateicoties tam, ka ReLEx SMILE operācijas laikā uz radzenes tiek veikts mikroskopisks griezums, saglabājot radzenes stabilitāti, metode ir piemērota pacientiem, kuriem ir augsts acu ievainojumu un radzenes vārsta pārvietojuma risks – profesionāliem sportistiem, policistiem, militāra un glābšanas dienesta darbiniekiem, bokseriem, ūdenslīdējiem un citiem.

ReLex SMILE galvenās priekšrocības:

 • Visa procedūra tiek veikta vienā etapā;
 • Aizsargājošā radzenes slāņa un ārējo radzenes slāņa stabilitātes saglabājas;
 • Mazāk izteikta sausuma sajūta acīs pēc operācijas, salīdzinot ar citām metodēm;
 • Nav nepieciešams izmantot ķirurģiskos instrumentus, kas paredzēti griezuma veikšanai, kā arī nogriezt radzenes atloku;
 • Iedarbība uz radzeni ir par 80% mazāka nekā ar Lasik;
 • Radzenes griezuma garums ar Lasik ir aptuveni 20 mm, bet ar ReLEx SMILE – tikai 2,5 mm;
 • Jau nākamajā dienā pēc operācijas ir atļauts peldēties baseinā, sportot un atgriezties pie pierastā dzīvesveida;
 • Nav diskomforta sajūtas gan procedūras laikā, gan pēc tās;
 • Redzes asuma stabilizēšanās notiek 14 dienu laikā;
 • Minimāli riski, kā arī paredzama un ticama rezultāta garantija.

Kam ReLEx SMILE ir piemērots?

Mūsdienās daudzās pasaules valstīs ReLEx SMILE tiek uzskatīta par standarta ārstēšanas metodi. Dr. Solomatina Acu centra ārsti jau 20 gadus specializējas redzes lāzerkorekcijas operāciju veikšanā, un kopš 2009. gada veiksmīgi izmanto visnovatoriskāko ReLEx SMILE metodi. Pirmie klīnikas pacienti, kuriem tika veikta redzes lāzerkorekcija, izmantojot SMILE tehnoloģiju, jau 10 gadus ir apmierināti ar savu redzi.

Dr. Solomatina Acu centra pieredzējuši oftalmologi veic diagnostiku, nosaka pacienta acs radzenes individuālās īpašības, kā arī tuvredzības, tālredzības un astigmatisma pakāpi. Klīnikas ārsti sniedz visu pacientam interesējošo informāciju par operācijas sagatavošanu un gaitu, mūsdienu aprīkojuma uzticamību un šīs ideālās redzes iegūšanas metodes drošību.

Savā darbā Dr. Solomatina Acu centra ķirurgi izmanto vismodernākās un inovatīvākās oftalmoloģiskās iekārtas no Vācijas un ASV, garantējot vislabāko rezultātu.

Redzes lāzerkorekcijas trešās paaudzes ReLEx SMILE metodes priekšrocības ir acīmredzamas. Pierakstieties uz konsultāciju un redzes pārbaudi pie mūsu oftalmologiem jau šodien un uzziniet, kura redzes lāzerkorekcijas metode ir vispiemērotākā tieši Jums!